Търся: Статии за телевизори, монитори и въобще за гледане не тв, стрийминг, игри, мултимедия и т.н.

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся, някакви по-кратки и ясни, но достоверни статии на тази тема. И да имат прилична уникалност и добро сео.
Директно пускайте тук линкове, ако сте писали, ако не на точно тази тематиика, то на такава на подобен принцип..
Нямам други условия. Освен цената да отговаря на качеството.

Давам примери, може да е за на кое устройство е най-удобно да направите онлайн връзка.
Какъв телевизор, ще е подходящ за вашата стая, хол, всекидневна и т.н. За гледане/правене в зависимост за предимно ще ползвате устройството.
Примерно ще се събирате с приятели, или пък имате заведение.

И въобще информацията да е достоверна, за не е подвеждаща, но да е ясно.
И щипка въображение, но в крайна сметка става въпрос за нещо, което човек може да си купи или хареса от вашата статия, и ние не искаме да разочароваме този човек, така че на първо място е достоверността.
 
Интересува ли те написване?
Писах ти на лично.
Да, примерно една статийка от А, Б до В. Ако някой читател стигне до В. Основните неща и скритите детайли. Матрицата, разбира се, технология на матрицата. За какво е подходящо. ТВ, игри, стрийм. Оттам съответно къде ще го сложим това устройство, от какво разстояние ще оперираме с него. Следователно качество на изработка, конструкция, монтаж.
 
Имам необходимите знания и опит по темата. Оставих Ви ЛС.
 
@deffnews напиши си ги сам. Аз.за.20,30 лв няма да се хабя изобщо.
На теб пък, кой ще ти даде 20-30 лв за статия. Трябва да е прегрял.
Ти ли беше тази, която пише с правиписни грешки. Ако те бъркам моля за извинение. Аз статия действително мога да си напиша и ще е на ниво на най-добрите копиарйтъри. :)
Но ще използвам случая да светна и другите писачи.
Аз съм БИЛ копирайтър и фрийстайл СЕО-то ми е на много високо ниво. Писал съм, сега внимавай 30 хиляди думи на месец. С подкрепата на граматически редактор, човек пък който е на много високо в неговата си част.

И тия неща, драга смехурке ги казваш на човек, който е правил статия на английски 5 хиляди думи за архетектурни стилове, интериор, екстериор, ти ще направиш такава ама в друга реалност :)-
---

Така,както и да е, казах ви че нямам време дори да ви прочета нормално работите. Мога да ви направя конструкция модел, и да пишете по него. Ако смятате че сте добри. Абсурдбни цени не коментирам. Много добре знам как стоят нещата в бранша. Ако някой си мисли, че е нещо чудо невиждано, еми много малък е шанса за това. Казвам го защото знам аз какво мога и какво съм писал. И с други добри съм работил и знам и те какво могат и имам база за сравнение.
---

Като видгнеш сайт от нулата до 50 000 хиляди посещения месечно, и то на 99% сам ела пак да си говорим.
 
И да допълня, че съм изкарвал статии до 16 хиляди прочитания в третораздяден сайт и този сайт години след това все още само се доближават до хитовете на моите статии. ВЪпреки, че отдавна не са треторазряден сайт. Това ви го пиша, като ми пращате материали и цени да си го калкулирате в уравнението.
И да не говорим, че съм изпреварвал БТв и тем подобни, само агенция фокус ме биеше по скорост. Пък аз не съм агенция, нали така.
 
На теб пък, кой ще ти даде 20-30 лв за статия. Трябва да е прегрял.
Ти ли беше тази, която пише с правиписни грешки. Ако те бъркам моля за извинение. Аз статия действително мога да си напиша и ще е на ниво на най-добрите копиарйтъри. :)
Но ще използвам случая да светна и другите писачи.
Аз съм БИЛ копирайтър и фрийстайл СЕО-то ми е на много високо ниво. Писал съм, сега внимавай 30 хиляди думи на месец. С подкрепата на граматически редактор, човек пък който е на много високо в неговата си част.

И тия неща, драга смехурке ги казваш на човек, който е правил статия на английски 5 хиляди думи за архетектурни стилове, интериор, екстериор, ти ще направиш такава ама в друга реалност :)-
---

Така,както и да е, казах ви че нямам време дори да ви прочета нормално работите. Мога да ви направя конструкция модел, и да пишете по него. Ако смятате че сте добри. Абсурдбни цени не коментирам. Много добре знам как стоят нещата в бранша. Ако някой си мисли, че е нещо чудо невиждано, еми много малък е шанса за това. Казвам го защото знам аз какво мога и какво съм писал. И с други добри съм работил и знам и те какво могат и имам база за сравнение.
---

Като видгнеш сайт от нулата до 50 000 хиляди посещения месечно, и то на 99% сам ела пак да си говорим.
отказа ни да кандидатстваме, голям си
 

Горе