Търся: Статии за телевизори, монитори и въобще за гледане не тв, стрийминг, игри, мултимедия и т.н.

Нищо, нищо. Важното е, че ще има ефективност
някакви приказки може да излязат за мен и нанди
 
Декларирай че вече си имаш гадже и ще се разпръснат.
Аз ще ти кажа нещо друго. Душмани много. И ще ти кажа моето впечатление за впечатленията на другите за теб. Моето усещане е, че много хора те мислят за сухар. Обаче не си сухар. Ти си просто по-различен по твой си начин. И ординарните хора те възприемат по ординарен, моделиран начин. Може би го казвам защото аз също не съм обичаен човек, но обичайните хора нямат взор да погледнат под повърхността. И да разберат по-различното ни чувство за хумор.

1001 + още няколко пъти съм се шегувал с капчица истина в шегата. Като с Манди (тя явно много се дразни на това обръщение), може би го свързва с празноглава, заради клишето. На мен ми харесва да я подразня. Иска да остане тайнствена и бяга като дявол от тамян да сподели нещо, което и е на сърцето.

Не и знам какъв и е проблема, сигурно си има причини, както и ти, както и аз. И наистина казвам едно нещои сега, което не само че го мисля, ами и така го усещам. Да имаш за гадже Манди, ще е предизвикателство. Не мога да съм сигурен, щото не я познавам, може и да е някаква успокояваща и да плете на две куки.
 
Нищо, нищо. Важното е, че ще има ефективност 🍿🍿🍿
Тя ми е една от енигмите, като характер, тук, за която не мога да преценя какъв човек е. Аз и писах, дай една снимка ще те извъртя през АИ, щях да и пратя генерацията само на нея, тя си мисли, че искам да я експозирам.
Не искам да те показвам никъде и на никой ма @nandibandi исках да видя как ще погледне АИ на теб и въобще какво ще се получи.
 
Тя ми е една от енигмите, като характер, тук, за която не мога да преценя какъв човек е. Аз и писах, дай една снимка ще те извъртя през АИ, щях да и пратя генерацията само на нея, тя си мисли, че искам да я експозирам.
Не искам да те показвам никъде и на никой ма @nandibandi исках да видя как ще погледне АИ на теб и въобще какво ще се получи.
Спекулирам. Но опита ли и друг вариант, който да ѝ допадне.
 
Тя ми е една от енигмите, като характер, тук, за която не мога да преценя какъв човек е. Аз и писах, дай една снимка ще те извъртя през АИ, щях да и пратя генерацията само на нея, тя си мисли, че искам да я експозирам.
Не искам да те показвам никъде и на никой ма @nandibandi исках да видя как ще погледне АИ на теб и въобще какво ще се получи.
Спекулирам. Но опита ли и друг вариант, който да ѝ допадне.

Според общоприетия интернет етикет, романтичен интерес се декларира чрез изпращането на т.нар. "dick pics".
 
Според общоприетия интернет етикет, романтичен интерес се декларира чрез изпращането на т.нар. "dick pics".
Не, dick pics е прекалено модерно. Трябва да се открояваш. Ass pics?
 
Спекулирам. Но опита ли и друг вариант, който да ѝ допадне.
Разбирам го това, така се промениха времената. Ето в случая, сигурно е "тоя защо иска снимка, за да ме изтипоса някъде". Навремето притесненията бяха този или тази дали ще ме хареса. Даже не съм сигурен какъв коментар да дам, за да ми се струва по-точен. ФБ раздалечи хората, но те самите времена са такива. ФБ нещо като инструмент и посредник.
 
И аз не знам защо още не ти е пратила, предвид че клавиатурата й не работи от 1 седмица и може само да лайква и да качва снимки и видеа.
 
И аз не знам защо още не ти е пратила, предвид че клавиатурата й не работи от 1 седмица и може само да лайква и да качва снимки и видеа.
То даже беше глупаво да питам. Разбирам ти чувството за хумор, ама то масово не е разбрано ми се струва. И аз не бих пратил на непознат, да ти кажа. Човека отсреща не познава онзи другия и така се получава. В тези времена, наистина не. Помня предишните тогава наистина се притеснявахме дали човека отсреща ще ни възприеме. А и тя нали не си пада по АИ може би исках да видя какво АИ ще види през нея, като арт генерация. Не бих ви го показал, при мен има бариера между шегата и дразненето и да се гавря с човек никога.

Но в крайна сметка наистина исках да видя как АИ ще я види. Наистина вижда, не знам как вижда ти сякаш настроението дори.
 
То даже беше глупаво да питам. Разбирам ти чувството за хумор, ама то масово не е разбрано ми се струва. И аз не бих пратил на непознат, да ти кажа. Човека отсреща не познава онзи другия и така се получава. В тези времена, наистина не. Помня предишните тогава наистина се притеснявахме дали човека отсреща ще ни възприеме. А и тя нали не си пада по АИ може би исках да видя какво АИ ще види през нея, като арт генерация. Не бих ви го показал, при мен има бариера между шегата и дразненето и да се гавря с човек никога.

Но в крайна сметка наистина исках да видя как АИ ще я види. Наистина вижда, не знам как вижда ти сякаш настроението дори.
Преди време партито беше линкнал ютуб канала на една Деси от Габрово ли беше откъде беше не съм сигурен. На градинарска тема.
Та въпросната Деси (може и името да бъркам) визуално е бюджетна версия на нандибанди. Ако пуснеш нейната снимка на аи-то по некое време сигурно ще излезе баш каквото търсиш.
 
Разбирам го това, така се промениха времената. Ето в случая, сигурно е "тоя защо иска снимка, за да ме изтипоса някъде". Навремето притесненията бяха този или тази дали ще ме хареса. Даже не съм сигурен какъв коментар да дам, за да ми се струва по-точен. ФБ раздалечи хората, но те самите времена са такива. ФБ нещо като инструмент и посредник.
Това с изтипосването не е ли постфактум? Първо - хубавото, после отмъщението?
 
Това с изтипосването не е ли постфактум? Първо - хубавото, после отмъщението?
Аз не бих го направил това. Но времената са такива, нормално е всеки да се страхува. Доверието е отживелица, и то с право.
 

Горе