Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Copywriter

Active Member
Спрете! Не разбирате ли какво правите! Защо по-дяволите всяка втора статия във Вашият афилиейт сайт обяснява единствено колко е добър,красив, секси и т.н Вашият продукт?!?!

Живеем в 21 век вече! Преди потребителите Ви стояха мирно, докато от Вас се очакваше единствено да им промиете мозъците, но вече това не е така! В този век хората имат ИЗБОР! Те могат да купят, каквото си поискат само със силата на един бутон и Вие не можете да промените всичко това!

Разберете всичко това и преориентирайте бизнеса си! Спрете да говорите за своят продукт! Никой не иска от Вас да бъдете поредният продавач на калпави стоки! Вместо това станете приятели с посетители си! Предложете им качествено съдържание, достоверна информация т.е направете всичко възможно за да направите живота на посетителите Ви, по-смислен и по-качествен. Накарайте хората да изпитват удоволствие когато посещават Вашият сайт! Не се стискайте - подарявайте малки продукти, играчки, химикали, тайни - нещо полезно! Говорете си с посетителите си, за това, което ги интересува!

Ако успеете да се сприятелите с Вашите посетители, те ще купят Вашият продукт! Защо?

Ти не би ли купил нещо, от което имаш нужда, а и се продава от твой приятел?
 
От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

КАКЪВ ТОЗ ИЗБЛИК НА ГНЯВ БРЕ? КО СТАНА? що така изведнъж?
:shock::oops:8)

Между дртугото цялата ти стратея е за боклука
и я обяснявам с неопитност :)

Според мен правилният подход е точно обратното
НИКАКВО СПРИЯТЕЛЯВАНЕ С ПОТРЕБИТЕЛИТЕ!
Трябва да им покажеш кой командва и за какво са в твоя сайт като си търсят птиятели да ходят в гепиме и да се барат!
Ти имаш ли си понятие ако те почустват като приятел какво ще стане а? Винаги съм се държал недружелюбно с клиентите и почнат ли да ми фамилиарничат ги режа веднага ! ТЕ СА МИ КЛИЕНТИ - НЯМА ДА СПЯ С ТЯХ - Клиента е гадно племе - колкото и да се прави че държи на теб- ще те предаде при първия удобен случай!

НИКАКВИ ПОДАРЪЦИ - ТОВА СА ГЛУПОСТИ !
Той ако иска да си го купи ще си го купи и без подарък!

Да им направя кефа да ми влизат в сайта- да бе да! - Дуг път
ЗАПОМНЕТЕ - ТЕ НЕ ВЛИЗАТ САМИ ВЪВ ВАШИЯ САЙТ- А ГУГЪЛ ГИ ВКАРВА ТАМ !
така че пука ми дали се кефят или не

КАЧЕСТВЕНО СЪДЪРЖАНИЕ И ДОСТОВЕРНА ИФОРМАЦИЯ ЛИ - ДРУГ ПЪТ !
Потребителите са дебили в 95% от случаите - те са си просто дебили! и им харесва да са такива - те искат да ги излъжеш
ако има кажеш истината ТЯ няма да им хареса!

Да направя живота им по смислен и по качествен - да бе да ТЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЛИ ГО ?
те какво направиха или ще направят за моя живот ?

АЗ СИ ИМАМ ЕДНА МАКСИМА И СЪМ Я КАЗВАЛ МНОГО ПЪТИ !
ДА ГО ДУХАТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ /ПОСЕТИТЕЛИТЕ/!

вие слушайте когото си искате
за мен автора на тая тема няма да има успех в търговията затова да ходи някъде на заплата !
мое мнение е това вие самои решавате - ако искате вярвайте и на Иван Костов !
 
Последно редактирано:
От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Какво ме интересува какво ми подаряват от еди кой си сайт? Това в 99% от случаите не е предмета, от който имам нужда.
Да се сприятелявам с продавача ли? Как пък не! Информирам се за цената и качеството на продукта, влизам в магазина и им казвам точно какъв модел и цвят искам. Ако започне да ми се мазни с мили неестествени усмивки, най-вероятно ще ме ядоса и накара да отида в друг магазин.
 
От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Чак сприятеляване - НЕ, но едно любезно (не подмазваческо) отношение е от полза. Аз лично съм на противоположното мнение спрямо AMOUN. Ако клиентите не получават нужното уважение, то и те не отвръщат със същото. А ако разчиташ само на посещения от Гугъл, винаги ще бъдеш дребен афилейт сайт посещаван само случайно.
 
От: От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Да им направя кефа да ми влизат в сайта- да бе да! - Дуг път
ЗАПОМНЕТЕ - ТЕ НЕ ВЛИЗАТ САМИ ВЪВ ВАШИЯ САЙТ- А ГУГЪЛ ГИ ВКАРВА ТАМ !
Гугъл е последното звено на нещото, наречено Интернет Маркетинг. Завършва, а не почва с него. Масово популярно (не)разбиране в тоя форум.
 
От: От: От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Гугъл е последното звено на нещото, наречено Интернет Маркетинг. Завършва, а не почва с него. Масово популярно (не)разбиране в тоя форум.


ЕДНО ВРЕМЕ И АЗ МИСЛЕХ ТАКА ! - но после влязох във ПРАВАТА ВЯРА!
НЕВЕДОМИ СА ПЪТИЩАТА ГУГЛЕВСКИ! ГООГЛЕ АКБАР! ОММММММ
 
От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Че Гугъл може да ти довлече клиенти, да така е. Само дето тези клиенти е по-разумно да се постараеш да си ги задържиш и така да се трупат, а не да има само текучество и така посещаемостта (и печалбите) да не мърдат.
 
От: От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Че Гугъл може да ти довлече клиенти, да така е. Само дето тези клиенти е по-разумно да се постараеш да си ги задържиш и така да се трупат, а не да има само текучество и така посещаемостта (и печалбите) да не мърдат.


Мисля че вие живеете няколко години назад

вече много народ има компютри - но незнаят кака с еработи с тях
имал съм случаи да ми казват НЯМАМ ИНТЕРНЕТ!
пускам има интернет но за начална им е сложена празна страница
а те са свикнали да е гугъл
те незнаят че горе може да с епише адрес

НАРОДА Е ПРОС-т много по прост отколкото ни се иска ...
народа е тъп бре разберете и вие сте тъпи но по различен начин :)
ТА ЗНАЧИ НАРОДА Е ТЪП ТОЙ КАТО ТЪРСИ НЕЩО ПИШЕ В ГУГЪЛ
И НАТИСКА НА РЕЗУЛТАТИТЕ СЗА ДА ВЛЕЗЕ
ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКО ХОРА ЗНАЯТ ЧЕР САЙТА Е ГЕПИМЕ - ОБАЧЕ НР ПИШАТ ГОРЕ ГЕПИМЕ.БГ
А ГО ПИШАТ В ГУГЪЛ!!!
И КЛИЦАТ НА РЕЗУЛТАТИТЕ!
Та не ми говорете за потребителите
Защо мислите че адсенс има толова кликове
ЩОТО ПРОСТИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ НЕЗНАЯТ ЧЕ ТОВА СА РЕКЛАМИ!
та така търси ли се продукт се търси в гугъл!
 
От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Споделям теорията на AMOUN и я допълням с Cookie Stuffing до безобразие и да не ти пука за клиента :D . Да не мислите, че на леля Николинка от кварталния гастроном и пука, че хляба, който току що ви е продала не е мек.
 
От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Само Вапцаров липсва тука...

Народът — прост,
животът — тежък, скучен, —

Живот без маска и без грим —
озъбено, свирепо куче.
 
От: Стига с тази САМОРЕКЛАМА!

Живот без маска и без гриП —
по улицата народа просТ страхлив и с маски бре :)
Ламята болна...
 

Горе