Странни "професионалисти" се навъртат във Форума

spy

Active Member
Търся си аз преводач за румънски и гръцки http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36506 и получавам чудна оферта от новорегистриран предприемач със звучния ник Skarlet.

Изпратих 5 статии да тествам как се справя с румънския и след няма и 30 минути "готово". Викам си "леле тук уцелих". Все пак реших да тестна с google translate преди да го дам на човек, който знае езика, за да провери. Е, целия първи абзац имаше 100% съвпадение :)

Така че ако ви трябва превод на който и да е език поддържан от Гугъл - търсете Skarlet ... взима евтино - само по 1.50лв. на статия преведена с Google Translate :)
 
От: Странни "професионалисти" се навъртат във Форума

Искай да ти покажат диплома или сертификат за владеене на езика и ниво преди да поръчваш :)
 
От: Странни "професионалисти" се навъртат във Форума

Искай да ти покажат диплома или сертификат за владеене на езика и ниво преди да поръчваш :)

Не ми трябват сертификати и дипломи. Все пак няма да се превежда "Война и мир" :)

Дадох 5 статии за тест и щях да ги дам на хора с добро владеене на езика за проверка
 
От: Странни "професионалисти" се навъртат във Форума

Търся си аз преводач за румънски и гръцки http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36506 и получавам чудна оферта от новорегистриран предприемач със звучния ник Skarlet.

Забелязах го още щом писа в темата. Най-лошо впечатление ми направи с цената от 1.50 лв на статия, но реших да не отговарям, за да не си мислиш, че спамя. Реших, че цената за статия е ниска, но за google translate всъщност е доста висока. :)
Предполагам администраторите пак ще си замълчат, защото за тях по-важно от това да няма измамници във форума е бройката на присъстващите тук.
Аз мога само червена ряпа да му дам и го направих.
 
От: От: Странни "професионалисти" се навъртат във Форума

Забелязах го още щом писа в темата. Най-лошо впечатление ми направи с цената от 1.50 лв на статия, но реших да не отговарям, за да не си мислиш, че спамя. Реших, че цената за статия е ниска, но за google translate всъщност е доста висока. :)
Предполагам администраторите пак ще си замълчат, защото за тях по-важно от това да няма измамници във форума е бройката на присъстващите тук.
Аз мога само червена ряпа да му дам и го направих.

На мен ми направи лошо впечатление още с липсата на комуникация. Аз задавам два въпроса, а се отговаря телеграфно само на единия.

Виждали сме какви ли не екземпляри тук и затова нямам доверие на никой, който не се е доказал пред Форума. Подхождам вече винаги с недоверие към нов ник, регистриран явно с цел да се отговори на обява...
 
От: Странни "професионалисти" се навъртат във Форума

Недоказани user-и първо изработват, после се плаща. Недоказани поръчващи, първо плащат, после им се изработва. Когато и двете страни са доказали се може всякакви договорки да се правят. Когато недоказани поръчващи поръчват на недоказани user-и, това вече е идиотизъм.
 
От: Странни "професионалисти" се навъртат във Форума

Гя су Скарлет, боро на се паракалесо на му канис метафраси ста вулгарика? Омос на ксерис оти кала та ксеро - на мин ротисис тон Гугъл ;)

Ако наистина знае езика, няма да се допита до Гошко (той не е в състояние за този превод), за да ми отговори...
 
Последно редактирано:
От: Странни "професионалисти" се навъртат във Форума

Аз на нови плащам след работа, ако искат.
 
За трийсет минути не може 5х500 да се препишат и проверят за печатни грешки, камоли да се преведат! Дори и да са били по 250думи - пак важи. Това сигурно е светнало лампичката и на шпионина, предполагам.
 

Горе