Субсидиите за плодове и зеленчуци ще зависят от размера, цвета и формата им

От: Субсидиите за плодове и зеленчуци ще зависят от размера, цвета и формата им

Чисто и просто - 15 млн. лв. субсидии за ГМО-та.

Мен ми е интересно, кой ще мери дължината, изкривяването и грапавостта на корнишончетата :)
 
От: Субсидиите за плодове и зеленчуци ще зависят от размера, цвета и формата им

"Други фирми от сектора обаче одобряват новата наредба. Според един от най-големите производители на зеленчуци, пожелал анонимност, има европейски стандарти и наредбата, издадена от земеделското министерство, дори "ги надгражда и завишава". "

1. Ясно, че големия производител ще е ОК с това, сега ще завърти едни пари от субсидии, а той може и квадратни да ги направи ябълките, нали има лаборатория щото е голям производител.

2. Това за надграждането и надвишаването направо ме хвърли в тъч. Как може такава простотия. Пак се изкарахме големи гъзолизци и по-европейци от другите. То ако човек гледа на хартия...кви изисквания има...
 
От: Субсидиите за плодове и зеленчуци ще зависят от размера, цвета и формата им

Не знам дали има стандарт за крушите обаче мен ако ме слушате обирайте ги докато е време - Ако продължаваме с тоя темп на пропадане бъдете сигурни че не е далече времето когато ще бъде въведена забрана за обирането им и пак ще виснеме пред нечие посолство да благоволят да ни ударят виза.
 
От: Субсидиите за плодове и зеленчуци ще зависят от размера, цвета и формата им

"Други фирми от сектора обаче одобряват новата наредба. Според един от най-големите производители на зеленчуци, пожелал анонимност, има европейски стандарти и наредбата, издадена от земеделското министерство, дори "ги надгражда и завишава". "

Как няма да желае анонимност и лижат задници, като са партийни каси! В България партиите се научиха да се финансират от европарите, давани за развитие. Така наречения "икономически бум" :lol: на предишните две правителства - гордостта на БСП :twisted: , се дължи на пренасочването на около 80% от средствата по програмите ФАР, САПАРД и ИСПА. По САПАРД, за да одобрят проекта, само на "консултанта" се плащаше 25% съвсем официално.
 
От: Субсидиите за плодове и зеленчуци ще зависят от размера, цвета и формата им

Размер, цвят и форма, но не и съдържание и вкусови качества? Ясно е за какво иде реч.
 
От: Субсидиите за плодове и зеленчуци ще зависят от размера, цвета и формата им

Очаквайте още по-големи безумия. Европейският съюз ще въвежда безумни закони, а нашите законодатели ще ги "надграждат и завишават".

eussr.gif




Ако картинката по-горе не се вижда: потърсете с ключова дума EUCCP


При Институционалния компонент елементна криза имаме, когато броят на правилата, които регулират функционирането на другите два компонента, надвишава броя на техните регулирани елементи или пък обратното – когато има елементи от тях, които остават извън регулация.

С непрекъснатото си нормотворчество Европейският съюз бодро върви към позитивна елементна институционална криза тъй като изгледите са параграфите и алинеите да надвишат броя на функциониращите предприятия в съюза. Пълното беззаконие пък в Сомалия е добър пример за негативна елементна криза в институциите.

Източник: Йордан Янков, Възход и падение на индустриалната цивилизация
 

Горе