Суперхостинг - проблем със съпорта?

waldes

Well-Known Member
Близо 24 часа не мога да пратя билет на съпорта им. Някой да има същия проблем или е само при мен?
 
От: Суперхостинг - проблем със съпорта?

Аз също никога не съм имал проблем с тях...мога само да кажа че супорта им е един от най добрите... от компаниите който предлагат хостинг.
Звънкай им на телефона, понякога когато имам много да обяснявам и не ми се пише им звъня на телефона.
 
От: Суперхостинг - проблем със съпорта?

И аз почти винаги им звания и след това пиша ако се наложи. Съпорта им е уникален очарован съм винаги са помагали. Директно звънкай. :)
 
От: Суперхостинг - проблем със съпорта?

Звъннах им и оправихме проблема:). Мерси колеги.
 
От: Суперхостинг - проблем със съпорта?

Здравейте,

Ще помоля да ми пишете, какъв точно проблем сте срещнал с изпращането на запитване до поддръжката, за да проверя.
 
От: Суперхостинг - проблем със съпорта?

Хм, като се замисля им ползвам услугите от край време и само 1-2 пъти имах проблеми. Писах на support-a им и до 5 минути имах отговор :)
 
От: Суперхостинг - проблем със съпорта?

Точно вчера и на мен ми се наложи да им пиша(не за проблеми, а за да ми инсталират няколко модула на друг план). Пичовете за 5 мин след изпращането на email-а бяха оправили всичко. Няма друг такъв съпорт като техния! Направо са супер! Винаги си пиша мейли към support @ и винаги са ми отговаряли до 10-тата минута.
 
От: Суперхостинг - проблем със съпорта?

Аз също като съм имал проблем до 10-15 мин. съм имал отговор...Три плана имам при тях и да чукна на дърво...засега ОК.
За това се казват и СУПЕРхостинг :)
 

Горе