Събмит в директории

exLc

Member
Рейтинг - 91.7%
11   1   0
Здравейте, преди време имах тема за събмит в директории и социални мрежи, но от доста време не беше активна.Затова пускам нова оферта за събмит:

Добавяне в директории:
Добавяне в 100 директории, 60+ социал-букмарк мрежи и 100 сайта за обяви (даващи линк).
За всеки един линк получавате до 50 различни описания, заглавия и ключови думи, като при желание и нов имейл, където да следите за репортите от сайтовете.

Цена: 5лв

Добавяне в социални мрежи:
Добавяне в 80 български социални мрежи.

Цена 2лв за линк и 10 лв за 7 линка.

Добавяне в сайтове за обяви:
Добавяне на реклами в сайтове за обяви, които дават да се добавя и линк.Добавянето е в 100 + български сайта за обяви.

Цена 2 лв. за линк и 10 лв. за 7 линка.



Начин на плащане: банков трансфер.
 
Последно редактирано:
От: Събмит в директории

Здрасти,

Имам интерес. Дай координати на линчна. Също така, ме интересува как правиш отчитането на субмита.
 
От: Събмит в директории

Добавяш ли в ЕН артикъл директории?
 
От: Събмит в директории

Още ли активна офертата за статиите? Ако може на лично да ми пишете.
 
От: Събмит в директории

Приемат се още поръчки.Всеки поръчал 2 или повече линка ги взима за 15 лв. двата.За големи поръчки ще има голямо намаление от цената.
 
Последно редактирано:
От: Събмит в директории

Дай пример за спиннато заглавие и описание за социални мрежи за даден линк, както и оригинала, който ти е бил предоставен от поръчителя.
 
От: Събмит в директории

Приемат се още поръчки.Всеки поръчал 2 или повече линка ги взима за 15 лв. двата.За големи поръчки ще има голямо намаление от цената.

Дай да видим и моята поръчка :) не съм я направил преди много време :) не повече от 4-5 месеца
 
От: Събмит в директории

Дай да видим и моята поръчка :) не съм я направил преди много време :) не повече от 4-5 месеца

Мерси, че писа.Нямах възможност повече от 3 месеца да работя и има няколко хора от форума с които преди това съм разговарял за работа, за което им се извинявам, че съм ги подвел.

п.с: имащ лично съобщение
 
От: Събмит в директории

Списъка е български, като повечето директории са подбрани да дават реален линк.
 
От: Събмит в директории

приемаш ли пейпал или само банка
 
От: Събмит в директории

значи отпадам като клиент сори
 
От: Събмит в директории

да отпаднеш като клиент, защото не искаш да плащаш по банка ... сериозна причина
 
От: Събмит в директории

да отпаднеш като клиент, защото не искаш да плащаш по банка ... сериозна причина

ами както на него не му е удобно да си регистрира пейпал, на мен пък не ми е удобно да плащам по банка
 
От: Събмит в директории

Нова цена: 5 лв. за добавяне в социални мрежи, директории и сайтове за обяви.
 
От: Събмит в директории

Приемат се нови поръчки.Могат да се разгледат различни варианти на събмит: само дирове, само социалки и т.н.
 

Горе