Събмит по директории

exLc

Member
Рейтинг - 91.7%
11   1   0
Нова оферта тук - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34717
 
Последно редактирано:
От: Събмит по директории

Изключително съм доволна от работата на exLc. Събмитнал ми е над 10 сайта и всичко е бързо, точно и коректно!
 
От: Събмит по директории

и аз бих попитал за пейпал-а а и за цените за англоезичните директории
 
От: От: От: Събмит по директории

еми промени си стратегията ...
разкарване до банка, пари за превод ...

На който не му е удобно плащането намира друг човек , във форума има доста такива теми :)
 
От: От: От: От: Събмит по директории

На който не му е удобно плащането намира друг човек , във форума има доста такива теми :)
май ти си шефа тука ... успех с намирането на работа ... добре, че не всички "предприемачи" са като теб ...:D
 
От: От: От: От: От: Събмит по директории

май ти си шефа тука ... успех с намирането на работа ... добре, че не всички "предприемачи" са като теб ...:D


Нито се имам за шеф , нито за предприемач , просто съм написал как ми е удобно на мен и всеки си преценява дали и на него му е удобно , това че не приемам пейпал е в мой минус , така че какво толко те мъчи ....
 
От: Събмит по директории

не се притеснявай - не е необходимо и достатъчно условие Пей Пал акаунт за събмитването в директории ..
 
От: От: От: От: От: Събмит по директории

май ти си шефа тука ... успех с намирането на работа ... добре, че не всички "предприемачи" са като теб ...:D
Абе ти и в тази тема ли успя да се изфърфаш ?
И сигурно се имаш за по-голям предприемач от момчето?
Аман от невъзпитанието ти и изцепките ти по всички теми:mrgreen:
 
От: Събмит по директории

Аз съм доволен от exLc и вече имам трафик от директории, в които е добавил сайта ми. Всеки сам решава какви методи на плащане да приема.
 
От: От: От: От: От: От: Събмит по директории

Абе ти и в тази тема ли успя да се изфърфаш ?
И сигурно се имаш за по-голям предприемач от момчето?
Аман от невъзпитанието ти и изцепките ти по всички теми:mrgreen:
и ти ли успя и да имам се ...
не се притеснявай - не е необходимо и достатъчно условие Пей Пал акаунт за събмитването в директории ..

за бизнес в интернет си е направо задължително ....
 
От: Събмит по директории

Първоначално изпратено отadi
не се притеснявай - не е необходимо и достатъчно условие Пей Пал акаунт за събмитването в директории ..

netsurfer:
за бизнес в интернет си е направо задължително ....
няма смисъл да спорим в темата на човека ама само да питам от кога събмита по директории стана интернет бизнес ..не беше ли работа за "малките" ....е да при индийците от DP е задължително РР те голям бизнес въртят с наистина с "линкбилдинга"
 
Последно редактирано:
От: От: Събмит по директории

няма смисъл да спорим ама само да питам от кога събмита по директории стана интернет бизнес ..не беше ли работа за "малките" ....е да при индийците от DP е задължително РР те голям бизнес въртят с наистина с "линкбилдинга"
Никой не е писал, че събмита по директории е бизнес. netsurfer твърди, че PayPal акаунт е задължителен за бизнес в интернет.
 
От: От: От: Събмит по директории

Никой не е писал, че събмита по директории е бизнес. netsurfer твърди, че PayPal акаунт е задължителен за бизнес в интернет.
И аз нямах акаунт ама от както почнах да се занимавам трябваше да си направя...:p
 
От: Събмит по директории

В момента съм свободен и приемам още поръчки .
 
От: Събмит по директории

Препоръчвам го - много организиран и точен предприемач , колкото и да не им се иска на някои хора тук да го признаят това за бизнес !
И защо да не е бизнес, като за няколко дни ми събмитна точно 10 / десет / сайта.За всеки сайт имах направена от него отделна пощенска кутия със съответните получени писма вътре - бързо, точно и честно.
Нетфърфър, липсата на paypal акаунт от страна на предприемача въобще не ми попречи да му преведа 50 лв. изкарани с труд от него пари по сметка в банката.
За мен предприемач е всеки, който знае как да прави пари.:)
 

Горе