Съвместен проект /сайт/

advaworx

Active Member
Рейтинг - 100%
73   0   0
Здравейте,
на скоро ми хрумна една идея,за направата на сайт на български език като - http://answers.yahoo.com/ .Идея си нямам дали ще е сполучливо и дали идеята ми въобще е добра, и за това се допитвам до вас.
Принципно мисля в сайта да се съдържа и някаква полезна и интересна информация разпределена в най-различни категории.
Ако случайно някой прояви интерес - графичното оформление и нарязването на сайта от мен, бъдещият ми партньор /ако някой се навие/ може да го кодира, а относно домейн и хостинг - делим парите ? :)

Това е от мен за сега, ако има въпроси, желаещи и т.н. - насреща съм ще отговоря на всеки :)

Поздрави,
Станислав
 
От: Съвместен проект /сайт/

Мамка му, жалко ;[ Хич не се съобразих да потърся дали има такива български сайтове.. Извинявам се..

ПП - А колкото до показаният от теб сайт.Поразгледах го не съм въобще впечатлен.Ако се реализират нещата както си ги представям, мисля че тоя сайт kajete.com ще бъде забравен.. /знам че прозвуча малко високомерно предполагам, но така си представям нещата/
 
Последно редактирано:
От: Съвместен проект /сайт/

Не е така, никога не е късно за нищо. Важното е да имаш желание и интерес.
Винаги може да се направи нещо по-добро ;)
Аз съм навита :)
 
От: Съвместен проект /сайт/

Аз ти давам цялостно финансиране на проекта. Кажи колко пари ти трябват!
 
От: Съвместен проект /сайт/

търсите ли още някой да се включи :)
 
От: Съвместен проект /сайт/

Аз правя в момента такъв сайт скоро ще е излезе на яве :) с много гръмко и яко име ...:)
 
От: Съвместен проект /сайт/

Това го обмислях като идея преди година.
Сега ще се отдам на другата си идея, която ще споделя като закупя домейна ;)
Иначе пожелавам на целия колектив много успех!
 
От: Съвместен проект /сайт/

Спокойно мога да заявя че кажете.ком изобщо може да не го броите за конкуренция поради дебилния и назаднал дизайн. Лъха на лук и спарено още като зареди в браузъра...

Успех на начинанието!
 
От: Съвместен проект /сайт/

Факт е обаче, че само за няколко месеца отговорите.инфо набра сериозна популярност и доста често някои от статиите там стават свежи.
Инче съм срещал и други такива сайтове но определено не развити като отговорите...
 
От: Съвместен проект /сайт/

Спокойно мога да заявя че кажете.ком изобщо може да не го броите за конкуренция поради дебилния и назаднал дизайн. Лъха на лук и спарено още като зареди в браузъра...

Успех на начинанието!

Ако ти върши работа и има свежа информация (зарежда бързо) , даден сайт може да постигне повече от сайт с перфектен дизайн и малко информация, така че не смятам това за главен фактор ... но ИМА ЗНАЧЕНИЕ и изгледа на сайта.Има сайтове , които отблъскват още в началото, но не смятам кажете.ком за такъв.
 
От: Съвместен проект /сайт/

Здравейте,
радвам се, че проявявате интерес към идеята.В най-скоро време ще направя уеблейаут на бъдещият, предполагам, сайт и ще я кача тук :) Също така ще помисля как този проект, да бъде нещо повече от останалите такива сайтове.Имам в предвид да има нещо повече от задаване на въпроси.
Това е от мен.От тук нататък мисля да контактувам с желаещите,чред ЛС :)
Поздрави и благодаря :)
 

Горе