Тази мацка е пич!

От: Тази мацка е пич!

Тъй като темата е в раздел off topic, ще си позволя да цитирам текст от песен на Спенс: "българската политика е турска чи*ия"

Майни я тая руска курва спенс.
 
От: От: Тази мацка е пич!

Майни я тая руска курва спенс.

Взел си и е той хонорара за песента..., но цитата, който писах е точен :lol: Обаче да не раздвояваме темата, "че ще ни бият колегите" :)
 
От: Тази мацка е пич!

Турската чикия е благо нещо, не я намесвайте в политиката.
 
От: Тази мацка е пич!

И друго да кажа, не се сърдете на политиците, те повечето са учили точно за това - да бъдат политици. Ето тука е сбъркана системата. За мен политиците са като някакви актьори, научават се да се държат добре поред публика, да оцеляват в играта си. Там и им отива основния фокус, вместо в управление. Там е и проблема. Сигурен съм, че един управител на ресторант от Златни Пясъци може да се справи по-добре, знае езици, може да контактува с хора...тогава когато всички политици имат реална управленска подготовка, тогава и можем да се надяваме нещо да се случи. Сещам се примерно имахме президент историк май беше, ми това подготовка за управление ли е?

А, да и може да се въведат тестове за емоционална интелигентност. Според мен в политиката няма място за хора, които генетично не могат да изпитват съчувствие и единствената им цел е да ходят по скъпи ресторанти и да си купуват коли с обществени пари. Как един такъв човек, чиято цел е да изпита удоволствие от един скъп автомобил и с това постига целта си може да милее за хората.
 
От: Тази мацка е пич!

Да бе, ако има 100 % избирателна активност нещата се оправят, това не е вярно. Просто тия не трябва да ги има, това е.

Не съм казала, че ще се оправят, но от някъде трябва да се тръгне. Защо българите не гласуват, а само мрънкат? Имам познати, които наистина само това правят. Не съм съгласна, че при толкова много хора в листите, няма поне един свестен за когото да се гласува.

Тъй като темата е в раздел off topic, ще си позволя да цитирам текст от песен на Спенс: "българската политика е турска чи*ия"

Съгласна съм, но кой го позволи това - ние.

Девойката наистина изкара своята 5-минутна слава, но не може да се омаловажи факта, че се е изправила и говорила, независимо дали са и го написали или не. И за това се иска кураж. Моите деца са млади като нея, не са съгласни с част от въпросите, които е засегнала, но са съгласни с действията и, защото тя не е отишла там да се поклони пред Бойко и да му ръкопляска покорно.
 
От: Тази мацка е пич!

Пълен запис на срещата на Бойко Борисов с българската общност в Англия

[video=youtube;ERSprKgJ2wA]https://www.youtube.com/watch?v=ERSprKgJ2wA[/video]
 
От: Тази мацка е пич!

Пълен запис на срещата на Бойко Борисов с българската общност в Англия

[video=youtube;ERSprKgJ2wA]https://www.youtube.com/watch?v=ERSprKgJ2wA[/video]

Пълна селяния. Някой да отбележи интересните моменти.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Тази мацка е пич!

Пълна селяния. Някой да отбележи интересните моменти.

Как бе, това е ЦВЕТЪТ на нацията, който бил изгонен от България :D
Ще копиарам тук един коментар от клипа:

И каква пародия от ,,,Българи" се е събрала за да изслуша управляващите....Само се провикват и викат като селяни,това ли е българският елит за когото говорят самите те и как Бойко ги е изгонил от България,при положение,че те са там от по 15 -20 години,та Бойко не е бил в управлението тогава,а и всеки сам избира дали да емигрира или не и къде.Пълен смях и пародия! А вие българи(ЕЛИТ БЪЛГАРСКИ), които само знаете да искате на готово всичко,във всяка една държава за да е добре държавата хората трябва да работят за нея,а тук се чува само как искате , и искате, и искате! Няма как Бойко да ви направи заплатите по 2000 евро при положение,че вие си седите на помощи във Великобритания и само чакате и чакате.Като сте елита на обществото,значи имате достатъчно потенциал за да задвижите икономиката,май повечето берат ягоди и само мрънкат! Успех на всички Българи и знайте,че без да се потрудим самите ние,няма как децана ни да живеят по -добре от нас !
 
От: От: Тази мацка е пич!

Не съм казала, че ще се оправят, но от някъде трябва да се тръгне. Защо българите не гласуват, а само мрънкат? Имам познати, които наистина само това правят. Не съм съгласна, че при толкова много хора в листите, няма поне един свестен за когото да се гласува.


Те могат да се оправят, но на депутатите няма да и хареса начина.
 
От: Тази мацка е пич!

Някаква абсурдна мадама задава абсурдни въпроси на абсурдния премиер,който отговаря с абсурдни отговори.
Тотауен ЪПСУРТ!!!
 
От: Тази мацка е пич!

Много хубаво. Някаква истерична глупачка си получила 5-те минути слава.

Абсолютно, профила и във фейса е от 3 месеца, постовете - олигофренски, ако снимката и е реална - пълна кифла.

99% е взела някой лев или 1% няма си работа и се чуди от "какво да умре", а че ББ не е цвете всички си го знаем....
 
От: От: Тази мацка е пич!

Абсолютно, профила и във фейса е от 3 месеца, постовете - олигофренски, ако снимката и е реална - пълна кифла.

99% е взела някой лев или 1% няма си работа и се чуди от "какво да умре", а че ББ не е цвете всички си го знаем....

Интересно засегнаха въпроса защо путкофилите не учат в русия а в прогнилия запад?
@страна?
 
От: От: Тази мацка е пич!

Интересно засегнаха въпроса защо путкофилите не учат в русия а в прогнилия запад?
@страна?

Не те разбрах, не съм бил там и не съм гледал и видеото, ще си кажа за моята камбанария:

В Англия съм, дойдох, поработих, научих някой нови неща, имам си план за изпълнение и смятам, че до 2 години ще се прибера в БГ - има много неразорани ниви и ако не си мързелив и глупав може да се живее повече от прилично в БГ.

Бизнес може да правиш с целия свят дори и от Каспичан

Съгласен съм, че в БГ нещата се случват бавно, има корупция ( да не мислиш, че в Англия няма ) има дупки и е по-прашно и тн... но след като поживееш в чужбина приоритетите ти се нареждат и много неща ти се изясняват.

проблема ни като нация е само един, мислим на дребно и все гледаме тарикатлъка и да преебем другия, който е променил това у себе си е видял ползите
 
От: Тази мацка е пич!

Интересна бизнес идея: правите форум с политически раздел, пускате няколко теми за раздвижване, публикувате ги във Фейсбук и т.н. и платените тролове ще дойдат и ще ви правят съдържание и трафик безплатно. Докато тролват, троловете ще видят и рекламите и може да купят нещо.

(Тази тема е за раздел "Политика".)
 

Горе