Танцуващо момиче

Статус
Not open for further replies.

Websolut

Well-Known Member
А вие танцувате ли на обществени места сякаш никой не ви гледа?
Интересно в България дали ще реагираме толкова умерен и дори граничещ с непукизъм начин или по-скоро ше го ударим на сеир и подигравки примесени със сексуални намеци:rolleyes:

[video=youtube_share;S32bgx36G-0]http://youtu.be/S32bgx36G-0[/video]
 
От: Танцуващо момиче

А вие танцувате ли на обществени места сякаш никой не ви гледа?
Да, танцувам. Точно както и баща ми е танцувал, че и дядо ми. По цял ден се чудя къде да отида, за да се въргалям по земята :-o Ае брат, ти да не си на 15? :oops:
 
От: Танцуващо момиче

Ако я видя някъде така, най-вероятно ще я помисля за луда. Има такива по улиците, играят и пеят, но не съм видял някой нормален да го прави досега :)
 
От: Танцуващо момиче

В САЩ е нещо нормално, в БГ ще има сеирджии, коментатори, кибици, доброжелатели които да се обадят на 4-ти километър и прочие
 
От: Танцуващо момиче

В САЩ е нещо нормално
Нормално и САЩ в едно изречение... :) При условие, че там има какви ли не изродщини, това наистина изглежда нормално.
 
От: Танцуващо момиче

Да важното е да имаш не само свобода на мисълта,но да си свободен и духовно,много от нашите предразсъдъци ни пречат да изживеем живота си пълноценно.
Има бъдеще само в общество в което можеш свободно да изразиш себе си под каквато и да е форма и то да не бъде заклеймено,прието с насмешка, подигравки,завист и дори злоба.
За съжаление в нашата родина сме далече от такъв тип възприятие.
 
От: Танцуващо момиче

По целия свят има изродщини и то в много по-големи мащаби:)

Нормално и САЩ в едно изречение... :) При условие, че там има какви ли не изродщини, това наистина изглежда нормално.
 
От: Танцуващо момиче

И слава Богу, че сме далеч от това "освобождаване", което всъщност е изпростачване, олигофрения и неспособност за поемане на отговорност. Животът е изживян пълноценно, когато си достоен член на обществото и достоен родител, а не когато си ултра-егоист мислещ само за собствения си гъз. Всички велики хора в историята на човечеството са велики, не защото са си гледали кефа, а защото са допринесли за развитието на обществото, от което са били част и от там на цялата човешка култура.

По целия свят има изродщини и то в много по-големи мащаби
САЩ е родината на изродщините :)
 
От: Танцуващо момиче

И все пак предпочитам "Родината на изродщините" пред това примерно да ми лекуват главоболието по следния начин:):

[video]http://www.vbox7.com/play:af3b9de7f8[/video]
 
От: Танцуващо момиче

Ще разгледам клипчето в контекста на йерархията на човешките потребности на Маслоу http://en.wikipedia.org/wiki/Maslow's_hierarchy_of_needs

Имам 2 предположения:

1. Момичето по интересен начин изразява своите висши духовни потребности от креативност, увереност, липса на предразсъдъци и себеуважение
2. Момичето по неподходящ начин изразява своята физиологична потребност от секс, без да мисли грам за себеуважението си

Според вас кое от 2те?
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Танцуващо момиче

Нормално и САЩ в едно изречение... :) При условие, че там има какви ли не изродщини, това наистина изглежда нормално.
Тук има един танцуващ между К.Величков и Стамболийски, изглежда щастлив човека. :)
 
От: Танцуващо момиче

С тоя гъз, трябва да е второто :lol:
 
От: Танцуващо момиче

Тук има един танцуващ между К.Величков и Стамболийски, изглежда щастлив човека. :)
Аз редовно срещам една, която си говори сама. И тя изглежда щастлива :shock:
 
От: Танцуващо момиче

С тоя гъз, трябва да е второто :lol:


В БГ сме свикнали на хубави задници и са ни прекалено завишени критериите,там това си е чудесен"г-з":)
 
От: Танцуващо момиче

Да важното е да имаш не само свобода на мисълта,но да си свободен и духовно,много от нашите предразсъдъци ни пречат да изживеем живота си пълноценно.

Ако се изакам на същото място вместо да танцувам, надали ще си мислят че съм освободен духовно. Само физически :).

А логиката е същата де...
 
От: Танцуващо момиче

Ще разгледам клипчето в контекста на йерархията на човешките потребности на Маслоу http://en.wikipedia.org/wiki/Maslow's_hierarchy_of_needs

Имам 2 предположения:

1. Момичето по интересен начин изразява своите висши духовни потребности от креативност, увереност, липса на предразсъдъци и себеуважение
2. Момичето по неподходящ начин изразява своята физиологична потребност от секс, без да мисли грам за себеуважението си

Според вас кое от 2те?

:clap:

На мен като на жена, сексуалния момент ми избягва или по-точно, не бих изразила тези ми мераци по подобен начин.
За това съм твърдо за точка 1, разбира се с уточнението, че всеки има свои си духовни потребности, чието определение като висши или нисши е твърде индивидуално и субективно.
Склонна съм да си мисля, че девойчето е пушило и/или пило нещичко, а ако не - адмирации! Нужна е доста смелост за подобно изпълнение.
:D
 
От: Танцуващо момиче

Ако се изакам на същото място вместо да танцувам

Мисля, че ще се получи един чудесен пърформънс :D
 
От: Танцуващо момиче

Ако се изакам на същото място вместо да танцувам, надали ще си мислят че съм освободен духовно. Само физически :).

А логиката е същата де...

Физическото освобождаване или в твоя случай изхождане ще е свързано и с духовно облекчение и обратното:mrgreen:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе