Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Здравейте,
Както виждате от самото заглавие, темата има някаква защита и при премахване на линковете от футъра, спира да работи.
Въпроса ми е, къде трябва да пипна, за да мога да изчистя тия линкове, и темата да продължи да си работи.

Ето го и кода от футъра.
Код:
<?php // This theme is released free for use under creative commons licence. http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/
            // All links in the footer should remain intact, until you buy links free theme.
            // Warning! Your site may stop working if these links are edited or deleted  ?>
  <?php if(is_home() && !is_paged()) { ?><div id="info">We love our friv games, best place to play them is <a href="http://www.friv.name/">here</a> and <a href="http://www.friv5.com/">here</a></div>
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

All links in the footer should remain intact, until you buy links free theme.
Хората са го казали ясно. Пипваш си PayPal акаунта, плащаш на автора и ползваш темата без линк.
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Това е ясно, аз питах дали няма начин да го побългарим това :D
 
Има начин, но си е за програмист, защото този лин обикновено "живее" във функция, и премахването на линка довежда до некоректна работа на функцията и от там на самата тема. И няма начин да се побългари, защото утре като си види темата без линка, ще те подгони по други точки. И това е само едно от нещата, леката част. Други по-опитни програмисти освен, че са се защитили по този начин, те го правят така, че ако дори някой програмист успее да "извади" линка, като залъже функцията, отваря една дупка за хакове. Но това съм го виждал рядко. Но го има като опция. Просто програмиста, който ще го "вади" този линк, ще му отнеме доста работа за да дебъгва с цел защита, което реално излиза доста повече от темата като работа. Абе всичко е измислено. Колко струва тази велика тема? И на кой правиш тази "услуга" да му махаш линка? Нищо лично, но не се учете на тази тъпотия. До никъде няма да стигнете по този начин. ;) Плащайте си, защото утре на вас няма да ви платят за вашата работа. Ще ви "заобиколят", както вие правите с други неща. ;)
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Някой ден ако направиш нещо и не ти бъде платено ще дойдеш да се оплакваш от него, нали?
Това си е чисто неблагодарство, не стига, че ти дават безплатно нещо да ползваш вместо да си платиш ти искаш да им вземеш и малкото, което искат в замяна. Българска му работа. :)
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Радвам се че този форум не се е променил. Въпреки че никой от вас не знае за какво става въпрос, всички тръгвате с нападките, плати си, плати си.. да мога да си платя, ако използвам темата. Реално аз сложих самата тема, за да използвам структурата и, но както и да е. Благодаря единствено на Blinky, защото мнението му е точно това което търсех ;)
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Радвам се че този форум не се е променил. Въпреки че никой от вас не знае за какво става въпрос, всички тръгвате с нападките, плати си, плати си.. да мога да си платя, ако използвам темата. Реално аз сложих самата тема, за да използвам структурата и, но както и да е. Благодаря единствено на Blinky, защото мнението му е точно това което търсех ;)

Щом ти трябва "само структурата " -> http://underscores.me/. Ама щом линка ти пречи не ми звучи да е така ...
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Радвам се че този форум не се е променил.
И аз се радвам, че форумът не е място, където се толерират крадливи мишкари. Дано си остане така и занапред.
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Кво значи да й използваш структурата? Да я преработиш, т.е. пак я ползваш, но не искаш да плащаш?
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Дай ми 50$ и ще ти махна линка ;)
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

// All links in the footer should remain intact, until you buy links free theme.

Ми ОК.

display: none;
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Пича не иска да го скрие, а да го махне.
// All links in the footer should remain intact, until you buy links free theme.

Ми ОК.
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

То пък един линк във футърА голям проблем..

Едит: Бях от телефона и съм допуснал огромна, направо отвратителна печатна грешка...
 
Последно редактирано:
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Пича не иска да го скрие, а да го махне.

Еми аз го подсещам за вариант да ги махне, като ги скрие. Без да ги трие и променя и да наруши указанията на автора на темплейта.
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Което пак е нарушение, защото не се виждат и въпреки че гугъл знае за тях не им дава тежест най-вероятно (не, че като види 10 сайта с еднакви теми и еднакъв линк на еднакво място няма да ги сметне за ферма и нема да му даде наказание, ама явно...)
 
Re: От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Радвам се че този форум не се е променил. Въпреки че никой от вас не знае за какво става въпрос, всички тръгвате с нападките, плати си, плати си.. да мога да си платя, ако използвам темата. Реално аз сложих самата тема, за да използвам структурата и, но както и да е. Благодаря единствено на Blinky, защото мнението му е точно това което търсех ;)

Няма проблем. Форумът не се е променил към лошо. Няма и да го направи. Просто тук едно 95+% са девелопъри, програмисти, маркетолози и бизнесмени и когато видят, че някой по този начин "избягва" да си плати за техния труд, няма как да очакваш положителни реакции. Форумът е за предприемачи все пак. Ако бяхме в някой хак форум, там можеше веднага да ти се включват с по-подробни предложения и разкоплясканици. :) Надявам се да разбереш позицията на всичките тук. Няма хейт, просто позицията е ясна - дори някои се чувстват лично засегнати, защото утре така може и тяхната работа да бъде "неплатена".
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

@Blinky отново съм съгласен с теб, НО.. не мислиш ли че е по-нормално да ми се каже нещо от сорта на "Пич замисли се колко труд е хвърлил човека създал темата, дай 30$ (примерно) и оцени труда му", а не веднага да се почва с нападките... Все тая, аз си вземам поука само от нормалните мнения , написани от твоя тип и на @scorebg да кажем.
 
От: Темплейта спира да работи при премахване на линк от футъра.

Радвам се че този форум не се е променил. Въпреки че никой от вас не знае за какво става въпрос, всички тръгвате с нападките, плати си, плати си.. да мога да си платя, ако използвам темата. Реално аз сложих самата тема, за да използвам структурата и, но както и да е. Благодаря единствено на Blinky, защото мнението му е точно това което търсех ;)

Това малко ми излглежда опит да се измъкнеш, че уж да ползваш само структората. За която пак човека се е трудил и я дава безплатно срещу линк, а ти искаш да го махнеш. Как очакваш да се реагира в такъв форум, както каза Blinky?
 

Горе