Тече Голям ПR Ъпдейт

От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Да , светът се е побъркал, на месец и половина домейн,20 уникални , на ден и ПР 3, няколко блога на месец я влезе някой ПР1.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

...Всичките взеха да продават линкове, ама то с такива скоци ПР се обезценява...

Да, точно затова говоря. Реална инфлация :)
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Да са ни честити плюсовете!
Сайт с 2 статии, на 4 месеца, 5 изходящи и един входящ от форум с PR4, е с PR2 - направо си е магия.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

направо си е магия.

Бъди сигурен, НЕ е магия.

Правят нещо.

п.п. Сега е времето да купуваме линкове ПР5 по 2 лева парчето :wink: :wink:
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Мене ПР от дълго време не ме вълнува серпа ми е важен. И сега ми е скапано, че пак ще гледам само оферти продавам ЛИНК ПР 4 за 40лв на месец.... брой страници 2 ама с потенциал да станат 4 възраст на домейна 2 месеца, ама съм го предплатил за 3.

Иначе всички сателити които си играх да направя (10 на брой) са с ПР 3 :) мога да стана милионер ако продавам линкове... :)
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

След малко ще кажат по СНН , че Бен Ладен е жив и с отряд талибани са хакнали Гугъл
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Може би се опитват да вдигнат личните блогове, като не пипат разните "фермерски" сайтове.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

От това което забелязах по някои от сайтовете в БГ пространството няколко от директориите за статии, които бяха с висок пр им го понамалиха, но като цяло всички са доволни.

Мисля че следващия ъпдейт ще го кръстят даунгрейд :)
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Може би се опитват да вдигнат личните блогове, като не пипат разните "фермерски" сайтове.

Wrong. Афилейт сайтовете и те са вдигнати, тъй че не е нищо относно блоговете.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

www.publikuvaj.com от 0 на 5-ца.
Мой личен блог от 3 на 0 (това как стана ми е мистерия от всякъде)
Друг мой сайт от 0 на 3-ка (нищо не съм барал по него)
Сайт на мои клиенти по който не е барано НИКОГА от направата му от 0 на 4-ка ?!?!?
Нищо не мога схвана бахти .
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Wrong. Афилейт сайтовете и те са вдигнати, тъй че не е нищо относно блоговете.

Другия вариант да удря сайтове, които имат много изходящи връзки. Имам в предвид във всеки пост.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

някой може ли да обесни как сайт с 20 бл. общо и 2 пр2 баклинка става пр3? тия просто си плюха на глупавия алгоритъм.
 
Re: От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Да бе деба, и как да видя кво е станало, като скапания google toolbar не е готов за firefox 5...

http://www.cleverstat.com/en/page-rank-software.htm

Иначе съм доволен - няколко 4ки и 3ки. Като цяло за момента нямам един който да се е смъкнал :Д
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Аз го виждам като 4-ка :)

п.п. Иначе имам разни сателити убити - не са хванали нищо :))
Къде го гледаш ?

Ако питате мен е хубаво да изчакаме поне 1 седмица и тогава ако се запази ПР да се радваме. Може да са омазали нещо.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

От това което забелязах по някои от сайтовете в БГ пространството няколко от директориите за статии, които бяха с висок пр им го понамалиха, но като цяло всички са доволни.

Мисля че следващия ъпдейт ще го кръстят даунгрейд :)
В моята директория е точно обратното!
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Къде го гледаш ?

Ако питате мен е хубаво да изчакаме поне 1 седмица и тогава ако се запази ПР да се радваме. Може да са омазали нещо.

Ми на FF seoquake и в хрома PR status-а

Иначе - да.. доста раздаде, но пък аз имам и няколко, които не са мръднали от 3-ката вече доста месеци.
 

Горе