Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

uni-web

Well-Known Member
Сега, елате пак гробарчета, и го обвинявайте него.
Човека, не лъже личи си явно.....
Гледайте го интересно е:
[video=youtube;caTqHb9HJr0]https://www.youtube.com/watch?v=caTqHb9HJr0[/video]
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Тоя е най-големия боклук. Дано се пържи в ада дето остави България на тия след него, без дори да се опита да направи нещо.
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Оставия, но остави България, не лайнария.....................
Тоя е най-големия боклук. Дано се пържи в ада дето остави България на тия след него, без дори да се опита да направи нещо.
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Интересното е че един явен гербаджия плюва по ментора на Боко Тиквата.
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Интересно е че осъдена със закон партия продължава да управлява :shock: това го няма никъде по света.
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Надявам се не говориш за мен или реда, че сме гербери, като явно сме показали , че не можем да ги понасяме.
Интересното е че един явен гербаджия плюва по ментора на Боко Тиквата.
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

те затова се е размотавал мойсей 40 години в пустинята...
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Сори, моя грешка.
За реда бях останал с впечатление че е от герб, ама съм се заблудил.

Относно Тато, гледал съм му интервюто. Реално неговите си хора го предават и разграбват държавата. Като цяло е бил добър политик, с добри идеи.
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Мхм, ти виж какво казва, и си личи, че е искрен. Как 10 милиарда външен дълг, аз оставих два милиарда златен резерв. Всички банки ни молиха да вземаме пари от тях, ако сме нямали с кво да покриваме кредитите надали , са щели да ни молят. Отделно това за икономиките, как си казва България от предпоследната икономика я направих втора в света. Иначе да неговите си го прецакват и крадват всичко, ама явно още има много за крадене от неговото наследство, за туй никой не иска да пуска кокала. :)
Сори, моя грешка.
За реда бях останал с впечатление че е от герб, ама съм се заблудил.

Относно Тато, гледал съм му интервюто. Реално неговите си хора го предават и разграбват държавата. Като цяло е бил добър политик, с добри идеи.
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Уни, нищо лично братле, не се познаваме, но ако наистина мислиш, че този неграмотен човечец, който са му писали речите с тройно по-голям шрифт, за да може да ги чете, е работил в интерес на държавата, то жестоко се лъжеш.. това, което са направили е било обречено на провал - мама Русия блъска долари в България, строят се икономически неизгодни предприятия и се търгува в рамките на СИВ, на базата на дай ми домат, на ти обувка..
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

на базата на дай ми домат, на ти обувка..
Сега сме на базата дай ми домат,на ти една хартийка с която можеш да си купиш половин домат ;)
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Няма проблем братле, всеки си има право на мнение. Не ми се спори на тема политика, иначе за мен, ако се познавахме нямаше да е зле. :)
Уни, нищо лично братле, не се познаваме, но ако наистина мислиш, че този неграмотен човечец, който са му писали речите с тройно по-голям шрифт, за да може да ги чете, е работил в интерес на държавата, то жестоко се лъжеш.. това, което са направили е било обречено на провал - мама Русия блъска долари в България, строят се икономически неизгодни предприятия и се търгува в рамките на СИВ, на базата на дай ми домат, на ти обувка..
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Уни, нищо лично братле, не се познаваме, но ако наистина мислиш, че този неграмотен човечец, който са му писали речите с тройно по-голям шрифт, за да може да ги чете, е работил в интерес на държавата, то жестоко се лъжеш.. това, което са направили е било обречено на провал - мама Русия блъска долари в България, строят се икономически неизгодни предприятия и се търгува в рамките на СИВ, на базата на дай ми домат, на ти обувка..

Затова ли бастисаха Химко, дето държеше 7% от световния пазар?
24 години след СИВ вече и домати внасяме...
Поне нещо да изнасяхме, освен суровини.
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Затова ли бастисаха Химко, дето държеше 7% от световния пазар?
24 години след СИВ вече и домати внасяме...
Поне нещо да изнасяхме, освен суровини.
50% от количеството Германий в света се добива в България,но го изнася Дънди на цена 1,9 млн.$ за тон.
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Затова ли бастисаха Химко, дето държеше 7% от световния пазар?
24 години след СИВ вече и домати внасяме...
Поне нещо да изнасяхме, освен суровини.

Съгласен, но би ли ми казал, кой според теб го бастиса?
 
От: Тодор Живков - последното интервю (1997г.)

Затова ли бастисаха Химко, дето държеше 7% от световния пазар?
24 години след СИВ вече и домати внасяме...
Поне нещо да изнасяхме, освен суровини.
Химко е държал по малък процент, но е почнал да го губи още в началото на 80-те - Русия като спира субсидиите и другите облагай. А до 89 и първите няколко години на 90-те масирано е източван, а и цените се променят и за капак вече няма субсидии всичко неефективно няма кой да го подържа и логичното се случи.

То и сега Химко може да има 7% от световният пазар по продажби, но 4-5 милиарда загуба - така, че като гледаш едната страна, не забравяй и другата.

А иначе и доста неща изнасяме освен суровините - но за жалост и те не са с висока добавена стойност.

Вискяре една манифактурата в хранително промишленият сектор да извадиш и накрая фабрики всичко експорт!
 

Горе