То тая тема стана...... :D (Edit)

Миленски

Active Member
Редактирам си темата, защото постовете излезнаха доста извън темата. Чакам да ме набият или да ми подарят подарък за рожденния ден и те така :D
 
Последно редактирано:
То цели социални канали се създават, за да се хейтят хора. Или определени личности. Ти за една тема в един кокушкарник. :)
Значи няма какво да се притеснявам така ли? :D
 
Най-много там да ти изтрият мнението.
Мен са ме трили десетки пъти вече, ама не точно заради хейт, ами за това че на модераторите не ги кефят моите възгледи по някои теми.
 
Най-много там да ти изтрият мнението.
Мен са ме трили десетки пъти вече, ама не точно заради хейт, ами за това че на модераторите не ги кефят моите възгледи по някои теми.
Да то това си е ясно, но там да хейтнеш някого диретно си е равно на самоубииство :D Требе доста добре да се скриеш и тогава :D Имам предвид да сипеш на някого ама в отделен от BGmamma сайт :D
 
Не виждам интригата в това да се хейтне конкретен потребител на някакъв форум.
Звучи ми като прахосничество на енергия и мегабайти.

Направо цялата бгмама да се хейтне би донесло много повече хляб.

... но за тренировка може би е по-добре да се отстреля някой и друг дребен дивеч.
 
Във форума BGmamma са ми трили много пъти мненията без да нарушавам правилата.
Отделно съм получил банове на много профили във сайта през годините.
Да кажем, ако публикуваш тема с заглавие, че си видял извънземни в раздел за общи теми, то шанса да получиш бан е 100 процента.
 
Не хейти бгмамите, а ги монетизирай.

Ако се беше фокусирал върху тарото, вече щеше да си бог сред тях и щяха да се редят на опашка пред входа на блока ти.
 
Във форума BGmamma са ми трили много пъти мненията без да нарушавам правилата.
Отделно съм получил банове на много профили във сайта през годините.
Да кажем, ако публикуваш тема с заглавие, че си видял извънземни в раздел за общи теми, то шанса да получиш бан е 100 процента.
абе кво стана с рускинята , че изгубих нишката вече :)
 
Хората сериозна кинта изкарват от редене на таро. Легитимен бизнес си е:
https://www.keen.com/
 
Хората сериозна кинта изкарват от редене на таро. Легитимен бизнес си е:
https://www.keen.com/
Спор няма, пари има в Таро, но до колко ти се занимава всеки ден на един и същи човек да повтаряш едно и също както и той на теб, е друга работа ;)
 
Спор няма, пари има в Таро, но до колко ти се занимава всеки ден на един и същи човек да повтаряш едно и също както и той на теб, е друга работа ;)
Ще го автоматизираш. Един уеб апликейшън да цъкат там и да им генерира тълкувания. Няма такова на български.

Освен тва ше напишеш и книга и ще я линкнеш на сайта за екстра мъни.

Може и тесте физически карти с по-интересен дизайн и картинки да се направи и също да се продава.
 
Ще го автоматизираш. Един уеб апликейшън да цъкат там и да им генерира тълкувания. Няма такова на български.

Освен тва ше напишеш и книга и ще я линкнеш на сайта за екстра мъни.

Може и тесте физически карти с по-интересен дизайн и картинки да се направи и също да се продава.
Караш ме пак да се върна към окултното и да си го направя този път като хората(няма нищо лошо в което). :D Но има таро карта за деня на български език, както и три за деня(мисля, че бяха), но са много постни, копи пейст от разни книги и си им личи. Не знам дали имат посещения обаче. Моите наблюдения са, че интереса към окултното е доста спаднал, било то хороскопи, било то лунни календари, било то таро карти, не се търсят толкова колкото през 2019/20 година. Но живи и здрави да сме, вадя си старите записки и ще се заема(защото си ме и влече). Обмислял съм и писането на книга, не само за таро, но..... ще видим.... :)

Благодаря ти за стимула 😇
 
За да стане вирално, може да се пускат разни е*авки от типа на забавни карти или хумористични тълкувания.

image - 2024-08-20T215006.784.jpeg
 
Тия boring jokes откъде са? Генерирани, преведени отнекъде?
 
Тия boring jokes откъде са? Генерирани, преведени отнекъде?
Преведени от вселената, автоматик преводача на хрома :D
 
Темите в тая вселена са all over the place.

Най-добре е да се оставят женските теми - астрология, изневери и тем подобни. Останалото да се разкара.

Политика, новини - не.
Хумор - не, освен ако не е от по-елементарните. Жените имат ограничени възможности да консумират и обработват хумор.
Спорт - твърдо не, освен ако не става дума за личния живот на Роналдо примерно, раздели, скандали и т.н.
 
Темите в тая вселена са all over the place.

Най-добре е да се оставят женските теми - астрология, изневери и тем подобни. Останалото да се разкара.

Политика, новини - не.
Хумор - не, освен ако не е от по-елементарните. Жените имат ограничени възможности да консумират и обработват хумор.
Спорт - твърдо не, освен ако не става дума за личния живот на Роналдо примерно, раздели, скандали и т.н.
Вселената нека си седи. Отделно може да се билдне сайт(на омразния ми Wordpress :D). Ще видим, мисля, че имам и някакви бекъпи на стари мой сайтове.
 

Горе