То тая тема стана...... :D (Edit)

Не я познаваш, ама тя очевидно те познава... и според видеото сте имали някакво спречкване, от което си излязъл победител (поне в очите на публиката).

Като гледам госпожата си има хубав сайт и си развива гледаческия бизнес целенасочено:
ani-kirilova.com

... обаче са й много банални и скучни офертите. Хороскопи и нумерология... боже, колко оригинално (NOT!).

Друго си е ТАРОТО!
да не и хвърли око на Ани Кирилова :)
 
да не и хвърли око на Ани Кирилова :)
И нея ли познаваш?

Не че нещо, ама май се явява конкуренция на Милен, демек враг в контекста на настоящата тема.
 
И нея ли познаваш?

Не че нещо, ама май се явява конкуренция на Милен, демек враг в контекста на настоящата тема.
е то за това тя е направила клипа с Камион ме блъсна :) Не я познавам , но е сладурка :) Обикновенно жените занимаващи се с гледания, екстрасенство и окултно са мега перверзни в леглото. От личен опит ти го казвам :)
 
е то за това тя е направила клипа с Камион ме блъсна :) Не я познавам , но е сладурка :) Обикновенно жените занимаващи се с гледания, екстрасенство и окултно са мега перверзни в леглото. От личен опит ти го казвам :)
Значи тея жени имат повечко тестостерон 😂😂😂
 
е то за това тя е направила клипа с Камион ме блъсна :) Не я познавам , но е сладурка :) Обикновенно жените занимаващи се с гледания, екстрасенство и окултно са мега перверзни в леглото. От личен опит ти го казвам :)
Не ми изглежда тя да е правила видеото. Некой страничен е бил. Явно е бил впечатлен от двубоя и е вложил доста старание и хумор.

ПП: Милен може да я надцака ако предложи и курсове по (примерно) ТАНТРИЧЕН СЕКС преди нея! Жените много си падат по такива простотии и съм сигурен съм че лелята има знания по темата, ама за момента се назландисва...
 
Аз пак ще кажа, че не знам за какво става на въпрос :D Няма да се обаждам по темата, защото пак ще станат проблеми :) Нека си се развива Ани колкото и накъдето иска. Работата е там, че..... нека не говорим по темата, или поне не публично. В лични разговори очи в очи всички можем да кажем адски много(няма как да го отречете), но факта, че никой няма да си мръдне пръста да подобри условията също си е на лице. Та мисълта ми е, че, аз лично спирам с критиките към когото и да било, в крайна сметка защо да си навличам проблеми? Има си закони, адвокати, полиция(но доколко може да се разчита на тях... си е друга тема), те да се занимават с нередностите.
 

Горе