Трафик

despart

New Member
Здравеите,
Може да ви се струва че това е най-глубавия въпрос поставян някога тук но все пак да с направя на ударен и да питам.
Възможно ли е да се накара даден сайт да мисли че всичките му посещения идват от US а те да си идват от кадето си искат. Само не се смеите много моля. :)
 
От: Трафик

Аз лично не мога да го измисля, освен ако не си приготвиш един списък с проксита и... уф, много сложно става, дотук би трябвало да си се отказал:)

Идеята ми се състои от много проксита (ненадежден метод), gateway page (тъп метод) и cURL (с него става сложно нататък).
 
От: Трафик

По-лесно би било да сложиш 1px iframe на сайт, чиито посещения идват от щатите, да ги прекараш през един double meta refresh на страница, качена на домейна ти за да изглеждат като директни въвеждания и си готов. Няма обаче много смисъл. Ако идеята ти е да продаваш реклама малко са хората, които няма да се усетят а и не е много колегиално.
 
От: Трафик

По-лесно би било да сложиш 1px iframe на сайт, чиито посещения идват от щатите, да ги прекараш през един double meta refresh на страница, качена на домейна ти за да изглеждат като директни въвеждания и си готов. Няма обаче много смисъл. Ако идеята ти е да продаваш реклама малко са хората, които няма да се усетят а и не е много колегиално.

Идеята е съвсем друга няма да продавм реклами ако си чел постовете ми дажи си посарявам рекламите трябва ми за нещо друго
 

Горе