Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Иначе наистина от профила на Годжи във Фесбука има доста линкове към тоя сайт. :)
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Иначе наистина от профила на Годжи във Фесбука има доста линкове към тоя сайт. :)

Криза бате какво очакваш


Лесните пари свършиха, Ковачки умре, Сашо Дончев и той е до стената, Свинаря от Пловдив Гергов свали гащите пред Бойко да не загуби панаира, комунистите вият на умряло, Блядовете го духат отвсякъде с АЕЦ, Нефта и Газта

Няма кой да налива пари в долнопробното им антибългарско руско-сръбско кафанно издание наречено "шоуто на Слави"

Глад, Карък......

PS

В нашия край казват SOS : Селянина си остава селянин

Назад към природата :D
 
Последно редактирано:
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Грешката е вярна.
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

То аз гледам Славчо си докарва пари и от адсенс-а :) - връткат се обявите горе в десния ъгъл на сайта му - slavishow[dot]com
 
От: От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Лесните пари свършиха, Ковачки умре, Сашо Дончев и той е до стената, Свинаря от Пловдив Гергов свали гащите пред Бойко да не загуби панаира, комунистите вият на умряло, Блядовете го духат отвсякъде с АЕЦ, Нефта и Газта

Няма кой да налива пари в долнопробното им антибългарско руско-сръбско кафанно издание наречено "шоуто на Слави"

Глад, Карък......

NIX, ти си Пич с голямо ПЪ отпред - то вярно че не живея в БГ повечето време, ама твоите глобални и нестандартни БГ-политически коментари все повече ме кефят! ша извиняваш нали, че навремето та хранех в темата за "работниците и работодателите" че си черноглед бачкатор - чак ме е срам ся майна! ти си Пич!
 
Последно редактирано:
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

1. Това не ми се сртува много вярно, но както и да е.
2. Измислил го е човека - печели (дали е Слави или някой друг няма значение). Щом има кой да плаща значи нещата вървят повече от добре, не разбирам какво сте се разподскачали. Единствена причина, която ми идва на ум е завист. Да!!! Толкова тъпи и застреляни сайтове има из мрежата дето ги виждаме всеки ден и никой нищо не казва, а за тоя я вижте каква тема сте направили.
3. Ако имам подобен сайт дето хората да ми плащат за да го пълнят със съдържание щях да си барам патката и да ми дреме кой ми плюе сайта и т.н. Аз също бих го развил, ако идеята беше моя.
4. Я сега отворете "пазар"-а и погледнете колко обяви има за добавяне на клипове/игри/артикули/статии/ и т.н. и т.н.... сега кой е предприемчивия?

5!!!. На мен лично ми дреме за тоя сайт. Даже не съм отварял сайта да погледна. Нямам никакви пристрастия, просто ме дразни, че някой е иновативен и е измислил хитър начин да си развие нещата, а типично по български ние го наплюваме и се чудим от къде да измъкнем някоя кирлива риза щото той печели повече от нас. Ами хайде, като сте толкова идейни и сте толкова PRO да измислите нещо хитро вместо да изписвате 1928542134 страници с критика по нещо работещо и печелещо (и след този пост и по мен).
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

1. Това не ми се сртува много вярно, но както и да е.
2. Измислил го е човека - печели (дали е Слави или някой друг няма значение). Щом има кой да плаща значи нещата вървят повече от добре, не разбирам какво сте се разподскачали. Единствена причина, която ми идва на ум е завист. Да!!! Толкова тъпи и застреляни сайтове има из мрежата дето ги виждаме всеки ден и никой нищо не казва, а за тоя я вижте каква тема сте направили.
3. Ако имам подобен сайт дето хората да ми плащат за да го пълнят със съдържание щях да си барам патката и да ми дреме кой ми плюе сайта и т.н. Аз също бих го развил, ако идеята беше моя.
4. Я сега отворете "пазар"-а и погледнете колко обяви има за добавяне на клипове/игри/артикули/статии/ и т.н. и т.н.... сега кой е предприемчивия?

5!!!. На мен лично ми дреме за тоя сайт. Даже не съм отварял сайта да погледна. Нямам никакви пристрастия, просто ме дразни, че някой е иновативен и е измислил хитър начин да си развие нещата, а типично по български ние го наплюваме и се чудим от къде да измъкнем някоя кирлива риза щото той печели повече от нас. Ами хайде, като сте толкова идейни и сте толкова PRO да измислите нещо хитро вместо да изписвате 1928542134 страници с критика по нещо работещо и печелещо (и след този пост и по мен).

Кой завижда скъпи ми "предприемачо"

Я прочети пак темата и си редактирай постта

Темата има за цел да се Гаври с простотията на така наречените хора които пълнят въпросния сайт, това нормален човек няма да го направи без да получи адекватното заплащане.

А що се отнася до това колко сме идейни, да идеен съм и смея да кажа че съм измислил начин да правя 300-400 долара на месец (на този етап) без да съм вложил и една стотинка-само време и акъл и без да изисквам някой да ми праща SMS-си

Ако можеш да се похвалиш с нещо подобно похвали се ако не прави SMS сайт и довечера гледай да не изпуснеш славито
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Темата има за цел да се Гаври с простотията на така наречените хора които пълнят въпросния сайт, това нормален човек няма да го направи без да получи адекватното заплащане.
Как така няма адекватно възнаграждение. Еми наградата, която се дава за най-големия ъплодър-идиот? :) Хахаха, наистина темата е да не се хейтва по хората, създали идеята, а да усмее тези, които пасат яко. А като гледам май бая пасат овцете. Много избушена история, но от части и икономическите условия го правят така. Все пак голям % е и за зле образованите малоумници, които са навити на какво ли не само и само да изкярат някой лев. Не че успяват, но все пак живеят за идеята, че ще са напред с малко усилия. Подигравките по техен адрес са повече от заслужени според мен. Иначе нека Слави си купи още по-голяма къща и кола и нека балъците му я купят. :)
 
От: От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Да си припомним класиците.

Когато лелята на Томас Сойер го накарала да боядисва оградата, човеко не се зарадвал особено, най-вече защото щели да му се подиграват приятелите. Обаче след като се появили сутринта, им обяснил какво щастие е това да боядисваш ограда и колко рядко се случва това щастие в живота на човек. След което започнал да им събира пари, топчета за игра и други подобни ценни нещица за правото да боядисват те. Та хем боядисали оградата вместо него, хем си платили за това, хем му били благодарни, че им дал тази възможност.

Та ако е вярна дописката за многоуважаемия г-н Митев, то не виждам какво лошо има в това да се направиш на герой на Марк Твен. Щом им е кеф да качват - да си платят смс-ите за удоволствието и да качват. В Лондон аристократите плащат за удоволствието да работят като кочияши. Та и тук така: "бъди джентълмен - качи филм!"


Точно на място !
 

Горе