Търси се SEO ! До 350 лева.

soulravager

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Добър ден.
Става въпрос за сайта www.gameusd.com
Търся някой който да помогне сайта да излиза на първа страница в Гугъл и Yahoo(предпочитам в Google).
Домейна е остарял.
Ключовата дума по която се боря е wow gold
Желая да излиза не на първо място или в топ 5,а просто на първа страница. Ако ми хареса резултат може и да продължим бизнаса до топ5.
Бюджета е 350 лева.
Плащам половината като достигне първите 5 страници и другата половина като достигне първа страница !
За връзка:
В темата
Или На ЛС
или на скайп frostfiree
САМО СЕРИОЗНИ ХОРА ДА МИ ПИШАТ !!!
 
От: Търси се SEO ! До 350 лева.

Ключовата дума по която се боря е wow gold
Желая да излиза не на първо място или в топ 5,а просто на първа страница. Ако ми хареса резултат може и да продължим бизнаса до топ5.
Бюджета е 350 лева.

Дори ако бюджетът е на ден няма как да стане, в смисъл трудно ще ти пишат сериозни хора. Помисли върху актуализирането му.

пп. ако е за бг-зоната, може и да стигне на ден де, посочи къде те интересува.
 
От: Търси се SEO ! До 350 лева.

Ами не съм преценил явно... Каква би била хубава оферта за първа страница? Не говоря за първи резултат а първа страница...
+Това домейна си е остарял и има доста беклинкове..
 
От: Търси се SEO ! До 350 лева.

Ами не съм преценил явно... Каква би била хубава оферта за първа страница? Не говоря за първи резултат а първа страница...
+Това домейна си е остарял и има доста беклинкове..

Аз принципно не се занимавам със СЕО, но имам определени знания. С това, което съобщи като бюджет, по-добре си направи усилията да прочетеш нещо и да се опиташ да постигнеш желания резултат сам. Иначе джобовете плитки ще ти се видят.
 
От: Търси се SEO ! До 350 лева.

Няма как и сам, поне по мое мнение. Доста линкове трябва да се купуват, а те струват пари. А дори и да се рискува по ръба на бръснача с ползване на автоматици (xrumer по форуми и коментари примерно), то шансът пак е малък, да не говорим, че по-вероятно е домейнът да бъде баннат, а върху собственика му да се изсипе вълна от негативна енергия от хиляди администратори и модератори.
 
От: Търси се SEO ! До 350 лева.

точно за wow gold трудно ще стане сам или пък с някакъв бюджет в маргина на 4 цифрените числа
 
От: Търси се SEO ! До 350 лева.

Ами не съм преценил явно... Каква би била хубава оферта за първа страница? Не говоря за първи резултат а първа страница...
+Това домейна си е остарял и има доста беклинкове..

5 (пет) леа
cannabis.gif
 

Горе