Търсят се Лого дизайнери

mid

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Привет,
За детайли на лично за да Ви кажа коя е фирмата.
Изискванията са да се прати лого и оферта за него.
Плаща се на време, по какъвто начин искате!
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Аз малко не разбрах, търси се лого за фирмата или фирмата изкупува лога?
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Става въпрос за лого на фирма(сайт), автора на темата очаква предложения и цени.
Нещо като конкурс, но скрит, аз така го разбирам.
 
Последно редактирано:
От: Търсят се Лого дизайнери

Привет mid,
дизайнер съм с над 7+ години опит в лого дизайна и корпоративната идентичност.
За да придобиете представа за стила ми на работа можете да разгледате моето портфолио:

http://www.behance.net/Diana_Nikolova

Обикновенно се избира дизайнер по портфолио и ако стила на работа допада на клиента се работи от там нататък.
Лично аз не правя изработка предварително, ако портфолиото ви харесва можем да работим по проект след заплащане на предварително 50% от уточнената сума.

Поздрави
И успех
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Здравейте @Saphire - Разбирам и оценявам професионализма Ви, респект за това че си цените труда и сте права че дизайнер се избира по портфолиото.
Тези неща се говорят на кафета и бизнес срещи, не по форуми.
Тук ясно и кратко направих скрит конкурс за лого на фирма като наградата е динамична според това на каква стойност дизайнера определя труда си.
@buymore ме разбра перфектно и много се радвам че и другите които ми писаха ме разбраха.

Надявам се с това си мнение да съм разкрил мистерията в темата и се извинявам, че е настъпила такава.
Благодаря на всички обърнали внимание на темата, все още може да учавствате при проявено желание.
Запазвам конфиденциалност и фирмата ще я казвам само на лично съобщение.
Държа да се знае, че всичко ще мине коректно и спечелилият ще си получи наградата така както пожелае в максимално бързо време.
 
От: Търсят се Лого дизайнери

А някакъв срок има ли? Все пак всеки да знае с какво време разполага.
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Здравейте, извинявам се че питам в темата на колегата, но въпросът ми е свързан с темата. Колко приблизително струва изработването на едно лого на фирма? Питам, защото и аз имам нужда от такава услуга и е по добре да съм подготвен, когато реша да организирам "таен конкурс", като на колегата. :)
 
От: Търсят се Лого дизайнери

От 50лв до 500 000 хил. лв., колегата ти препоръчва като за първо мнение да не му спамиш излишно темата.
Нали не искаш до десетото мнение да си червената шапчица, защото при втори спам ще те глобя и няма да ти хареса.
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Здравейте, извинявам се че питам в темата на колегата, но въпросът ми е свързан с темата. Колко приблизително струва изработването на едно лого на фирма? Питам, защото и аз имам нужда от такава услуга и е по добре да съм подготвен, когато реша да организирам "таен конкурс", като на колегата. :)
Хаха айде сега почна се с тайнствени конкурси :D. Цени да искаш, от 20 до 200. Вече ти ще си преценяваш колко ще отделиш за визията на фирмата си.
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Да.
buymore се представя добре!
Във Вторник ще обява на всички учавствали кой е победителя и кое е избраното лого.
До Понеделник може да се учавства.
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Здравейте,

Пожелавам Ви успех с конкурса за лого.

Ако решите, все пак, да го направите по истинския начин - с бриф и бюджет, вижте името ми в Гугъл и ми пишете, или се обадете. Работя в екип (копирайтинг & дизайн) с 2-ма много професионални дизайнера. Ще ни харесате само по портфолио.

Ако се обадите, де...
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Да.
....
Във Вторник ще обява на всички учавствали кой е победителя и кое е избраното лого.
До Понеделник може да се учавства.

Има ли победил в конкурса в крайна сметка?
Да си признае, ако има такъв:mrgreen:
 
От: Търсят се Лого дизайнери

И на мен ми е интересно, но като гледам в сайта им няма промяна.
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Има посочен ден за обявяване на победител, вярно вторник може да е който и да е вторник:).
Автора на темата е влизал вчера за последно във форума, но все още не е обявен победител, ако не е избран такъв е редно поне да информира.
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Здравейте, все още не сме се спряли на лого.
Предложенията който имаме не са само от тук, има също и конкурс в 99дизайнс, както и в други известни форуми.
Хората които сте учавствали ще разберете кое е избраното лого :)
 
От: Търсят се Лого дизайнери

Има посочен ден в който ще бъде обявен победител, но в този ден не се съобщава нищо, трябва някой да попита, липсват ясно регламентирани условия, накрая се съобщава, че конкурс имало на още 10 места, да де то тук всъщност не е конкурс:), което ми напомня да не си губя времето с такива експерименти вече.
 

Горе