Търся СПЕШНО - Конфигоратор на сървари

imaginary

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търся човек, който разбира от VPS Сървари, и може да настрой ffmpeg библиотека.
Моля всеки, който може да се справи да ми пише ЛС, със времето за което може да свърши услугата, и цената, която желае за това.
Оставете и кординати за връзка.. скайп, телефон, мейл.. каквото и да е..
 
От: Търся СПЕШНО - Конфигоратор на сървари

Търся човек, който разбира от VPS Сървари, и може да настрой ffmpeg библиотека.
Моля всеки, който може да се справи да ми пише ЛС, със времето за което може да свърши услугата, и цената, която желае за това.
Оставете и кординати за връзка.. скайп, телефон, мейл.. каквото и да е..

Абе ебаси значи... КонфигОратор на сървАри. DAFUQ?
 
От: Търся СПЕШНО - Конфигоратор на сървари

Абе ебаси значи... КонфигОратор на сървАри. DAFUQ?
Ти разбираш ли от конфигУриране на сървЪри, мислиш ли да предложиш услугите си, или просто ми спамиш темата? :))
 
От: Търся СПЕШНО - Конфигоратор на сървари

Аз разбирам.
Даже още преди около 2 седмици ти писах за проекта за даунлоуд на клипове и дори те питах дали има сложен ffmpeg или и това ще искаш да се слага.
Предполагам сега става дума за същия проект. Ако тогава беше отговорил вече всичко щеше да е готово :)
 
От: Търся СПЕШНО - Конфигоратор на сървари

Мога да ти направя услуга и да ти помогна без заплащане!
E-mail: [email protected]
Телефонен номер мога да оставя, ако искаш да се набуташ да звъниш на чуждестранен мобилен.
Скайп ползвах, вече не.

Препоръчително е, ако имаш 10 минути, да влезнеш в популярната търсачка гугъл и с правилните ключови думи да си оправиш VPS-a с FFMPEG библиотека или в твоя случай най-правилното е PHP-FFMPEG, моля поправи ме ако не съм прав.
От голямо значение е каква е операционната система на сървъра, за да е ясно дали ги има пакетите в хранилищата или трябва да се компилира от изходния код...

П.С.: Според мен, ще бъде по правилно ако се изразиш имам нужда от системен администратор за конфигуриране на сървър, Конфигуратор ми звучи малко :/ странно....
 

Горе