Търся инвиститор

varnalia

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, всички предприемачи. Слушайте внимателно, няма да повтарям. " Да започнем със шегичка. :p "

По същество... търся инвеститор, който да вложи около 150.00 лв ( Някъде там ) в бъдещ проект, който е готов. Само му трябва поле за изява. Което включва... Хост/Домейн/Реклама. Ще подчартая, че сайта е за запознанства, и все още не в много завършен вид. Бета версия, която ще се подобрява.

Сега си задавате въпроса, какво получава инвиститора. Ами, целогодишна реклама на негов сайт. 1 година, независимо дали сайта ще стане с 10 000 посещения или повече. Просто търсим човек, който да помогне в началното развитие. Демо на сайта няма да дам в темата ( Нищо лично, просто както казах сайта не е завършен, и не искам да се вижда масово ). Ако има някой, който може да помогне ще се радвам да отговори на Лично.

Поздрави! :)
 
Последно редактирано:
От: Търся инвиститор

Абе защо просто не каза, че ти трябват 150лв ?
Да нали? И какво ще кажете Вие? За какво са ти, кажи какво ще ги правиш, и разни такива глупости.
Написал съм за какво са ми нужни, няма се използват за други цели! :wink:

П.С: Инвеститор... моля, без шибъни забележки... и коментара ти изобщо не ми помага! Търся сериозни, а не такива, които кисните в този форум и
си чешите езиците. После са оплаквате! Ае избивайте си комплексите другаде. Не мислех да се разписвам, но децкия Ви акъл край няма.
 
От: От: Търся инвиститор

Да нали? И какво ще кажете Вие? За какво са ти, кажи какво ще ги правиш, и разни такива глупости.
Написал съм за какво са ми нужни, няма се използват за други цели! :wink:

П.С: Инвеститор... моля, без шибъни забележки... и коментара ти изобщо не ми помага! Търся сериозни, а не такива, които кисните в този форум и
си чешите езиците. После са оплаквате! Ае избивайте си комплексите другаде. Не мислех да се разписвам, но децкия Ви акъл край няма.


Извинявай, просто неграмотността ти е в повече.
Как искаш някой да те вземе насериозно като вижда толкова несериозно написан текст?
 
От: Търся инвиститор

шшш кво нападнахте човека бре, сайта му като земе да прави по 100 000 uv сички ша му се молите за реклама а сега :(
 
От: От: Търся инвиститор

шшш кво нападнахте човека бре, сайта му като земе да прави по 100 000 uv сички ша му се молите за реклама а сега :(

Даже ще му падаме на колене:D

Не знам защо смяташ,че нападаме...
Отговаряме така, както той е задал казуса.:mrgreen:
 
От: Търся инвиститор

Абе вие не разбрахте съществото на офертата. Той човека си го е написал между редовете.
1. Това е "шегичка".
2. Иска се да дадете "150 лв".
3. Получавате "Поздрави".
 
От: Търся инвиститор

точно е момчето пробивно такова идейно - виж започва със шегичка за да разбие тежката атмосфера пред инвеститорите и да мине на ти а да влезе по близко до душите и желанията им, обяснява набързо коолко пари ще дава и веднага ги мятакъм силния финал - еднагодина реклама - пък ако ще и да няма повече от 10 000 уникални - мчи колко са те десет хиляди уникални за проект като неговия :)
 
От: Търся инвиститор

Не знам за какви сериозни инвеститори може да се говори при инвестиция 150лв. Ако ще се търси сериозен инвеститор, то ще е поне за 4-цифрено число. Към това, естествено, трябва подробно да се опише проекта - колко пари за какво ще отидат, по какъв начин ще се реализира възвращаемостта, процента риск и до колко и за чия сметка е.
Дори и от банка да си поискаш кредит за тази съма ще ти се присмеят, а за "сериозни" инвеститори да не говорим.
 
От: Търся инвиститор

То идеята не беше да се търси инвеститор, а да се вземе набързо НЯКАКВА сума.
 
От: Търся инвиститор

Ами не става тук 4 000 бона да искам напримерно. Тук става дума за средства, които всеки, който има възможност да даде. 2-3, дори 4 човека да дадът, сумата нараства. И когато си го сметнете Ви се пада по 10-11 лв за реклама на месец. Което е наистина изгодно. ( Нищо, че все още не се знае дали ще е " ИЗГОДНО " :( ) Просто аз не мога да отделя толкова голяма сума за такъв проект. Не че не искам, просто нямам възможност! И с тази цел си пуснах темата, но явно го взехте доста шеговито. Е, няма проблем! :wink:
 
От: Търся инвиститор

ама кой ще даде 10 лева за реклама на месец в сайт с 0 уникални ?
и евентуално 100 уникални след месецпредимно приятели и вие ще им викате - кликайте на тоя на рекламите да е доволен :0)
и евентуално след още 3 месеца 150 уникални да станат ?
толкова е пренасиртено че нямате шанс с такъв проект и тобез 10 -50 000 лева за треклама и популяризиране бре деца?
 
От: Търся инвиститор

ама кой ще даде 10 лева за реклама на месец в сайт с 0 уникални ?
и евентуално 100 уникални след месецпредимно приятели и вие ще им викате - кликайте на тоя на рекламите да е доволен :0)
и евентуално след още 3 месеца 150 уникални да станат ?
толкова е пренасиртено че нямате шанс с такъв проект и тобез 10 -50 000 лева за треклама и популяризиране бре деца?

Има ли смисъл да ми казваш, че трябват толкова пари? Мислиш ли, че не знам? Отивай при фирма дай 2-3 к за сайт, 10 за реклама... и още 1к Брошурни реклами, листове..

Само говорите, а нищо не правите. Винаги се започва от някъде. Тва, че нямам възможността да ги намеря тези въпросни 50 000 лв за, които загови... с какво съм виновен? Нямам думи и с какво да продължа. Имам некви средства, но няма да стигна до никъде. А й с правилно рекламирване ефекта ще е по-голям, защото самия сайт е за 1 ГРАД. Не става дума да се вика от цяла БГ. Една област, една група хора е целта. Примерен сайт: sofianci.com ... ще започнат коментарите, е той е от фирма... вижте го разпостранил се е... Мън, Мън... И какво? Там целта е София, по-лесно се разраства... :wink:

Спирам и да се занимавам.... хайде приятен ден. Явно тук няма да неря хора, които ще са ми полезни!

П.С: И въпросния сайт е м/у 4 те най-големи градове по население в БГ!
 
От: Търся инвиститор

Виж сега ако искаш да привлечеш инвеститор трябва да:

1. Да напишеш офертата си грамотно и структурирано.
2. Да имаш готов(завършен) проект. А не имам там един сайт не е готов ама ша стане:lol:
3. Трябва да напишеш как ще го развиеш, защо има сумати такива сайтове и само теб те няма там:)
4. Какво печели инвеститора като ти даде 150лв. Как ще ме обедиш да ти дам пари за нещо дето не знаеш дали ще стане и как ще стане?
5. и т.н.

Надявам се да не го приемеш за заяждане, а да ти помогне следващия път да си по-убедителен:)
 
От: Търся инвиститор

... Което включва... Хост/Домейн/Реклама.

Сега си задавате въпроса, какво получава инвиститора. Ами, целогодишна реклама на негов сайт. 1 година, независимо дали сайта ще стане с 10 000 посещения или повече. ...

ок. имаш "Хост/Домейн/Реклама" от мене. Ако си готов в замяна да ми дадеш целогодишна реклама на твоя сайт съм съгласен със сделката
 
От: От: Търся инвиститор

Убедиш
Иначе и Google са търсели пари "на зелено", тъй че не е необходимо да е завършен проект.
Виж сега ако искаш да привлечеш инвеститор трябва да:

1. Да напишеш офертата си грамотно и структурирано.
2. Да имаш готов(завършен) проект. А не имам там един сайт не е готов ама ша стане:lol:
3. Трябва да напишеш как ще го развиеш, защо има сумати такива сайтове и само теб те няма там:)
4. Какво печели инвеститора като ти даде 150лв. Как ще ме обедиш да ти дам пари за нещо дето не знаеш дали ще стане и как ще стане?
5. и т.н.

Надявам се да не го приемеш за заяждане, а да ти помогне следващия път да си по-убедителен:)
 

Горе