Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

dimang

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Търся добър уеб дизайнер за дългосрочна работа по проекти. От дизайнера се иска само концепцията, без рязането на самия дизайн, него има, кой да го прави. Не трябва да се ползват готови темплейти, всеки проект си идва със задание за себе си и е необходимо да се направят две отделни идеи, концептуално различни за всеки проект. Моля, ако има желаещи, да ми покажат и портфолио с реализирани от тях проекти, за да мога да се ориентирам в способностите им. Необходима ми е информация относно изискванията им за подаване на информацията и относно работата, както и базова цена и срок за изпълнение. Не става въпрос за еднократна работа, ако се сработим, бих желал да работим дълго време заедно.
Очаквам предложения.
 
От: Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

Препоръчвам ти човекът, с който аз работя(или работех преди да спра да имам време за изработка на уеб сайтове). Дал съм му линк към темата и ако реши да пише няма да съжаляваш. Говоря за Drake ;)
 
От: Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

Здравейте както каза моят колега Kirev аз съм уеб и графичен дизайнер. Аз и Kirev работехме над много проекти. Но за жалост както каза той нямаше време за изработка на уеб сайтове.

Аз разбирам от HTML + CSS + "рязане" на дизайни. Това ми е нещо като портфолио : Линк

Реализиран проект : Government-BG

Бих предпочел ако говориме чрез някоя програма (Skype, MSN, ICQ) и да се уточнат другите неща
 
От: Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

Пратих ти лс :)
 
От: Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

Имаш ЛС :)
 
Последно редактирано:
От: Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

Dimang не мога да ти пратя лс кутията ти е пълна :) Ако искаш моя скайп е brain_pain__bg потърси ме там или ако искаш остави твоя скайп аз да те потърся :)
 
От: Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

takiwa hora se namirat ama kakwo iskash da ti se naprawi i kolko plashtash oostanaloto e samo prokazki
 
От: Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

Пратих ти ЛС, чакам отговор или и ти само приказваш?!? Покажи портфолио и ще ти кажа дали имам интерес да работим заедно. За парите не се стискам ако си добър.
 
От: Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

Здравей,

казвам се Герасим Витяков, на 22 години от София.Имам 2 години опит в областта на графичния дизайн.Това е линк към онлайн портфолиото ми : vitiakov.com (за съжаление форума не ми позволява да го изпиша като линк) .Ако смяташ, че аз съм човека, който ти трябва - изпрати ми e-mail или ме потърси в skype: corvin.white

Поздрави
 
От: Търся кадърен дизайнер за дългосрочна работа

Темата е приключена за сега. Благодаря на всички, които се свързаха с мен. Надявам се, че съм направил правилния избор.
 

Горе