Търся кратък и благозвучен .EU домейн

От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

Давайте още предложения, не се стеснявайте :) .
Може и глупости да пишете - няма проблем, поне някаква файда от темата да има и за останалите...
 
От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

pi4ka.eu също е свободен
 
От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

palamarka.eu - свободен :lol:
 
От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

drisak.eu :-o
 
От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

Давайте още предложения, не се стеснявайте :) .
Може и глупости да пишете - няма проблем, поне някаква файда от темата да има и за останалите...

xn--80aafc4bya1a.eu
xn------5cddppwdziydnfticqii5j.eu
:rolleyes:
 
От: От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

xn--80aafc4bya1a.eu
xn------5cddppwdziydnfticqii5j.eu
:rolleyes:
Може ли превод на тия, на какъв език са?
 
От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

бе имам един премиум бизнес блог и домейна му е име-бг.ком взех аз име.еу и ся се чудя с кое от 2те да брандвам....бахти проблема...
 
От: От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

Айде нали съм милостив - вземете регнете travelogue.eu идеялен е за евро туристически сайт всички други разширения от стандартните са заети - значи има кирия. Приемам благодарности под формата на едно .еу регнато и за мен :).
 
От: От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

Айде нали съм милостив - вземете регнете travelogue.eu идеялен е за евро туристически сайт всички други разширения от стандартните са заети - значи има кирия. Приемам благодарности под формата на едно .еу регнато и за мен :).
Звучи добър вариант, който го регне - да му е честит :) .
За моите нужди не е оптимален за съжаление.
 
От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

Знам знам, просто темата ме свари в муза да споделям и реших да разтоваря самосвала по средата и :).
 
От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

Тъй и тъй безполезничите тука :) , я кажете - ако ми дотрябва .BG домейн:

1. Фирма ли да регвам?
2. Или да го зема от registrator.bg?

... Естествено трябва да е 100% защитен от посегателства на разни пишман-предприемчиви пишлемета (още съм под културното влияние на Релефа..).
 
От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

Кой тоз Релефа? Регваш си го по нормалния ред с регистър.бг там за 70лв на година без основание. Ако толкоз държиш на защита и регистрация с основание преглеждаш опциите за основание и проявяваш креативност. Ако не си креативен черпиш един .бг домейн и те светвам на креативно решение :).
 
От: Търся кратък и благозвучен .EU домейн

остава автора на темата да направи накрая една класация на първите три които си е харесал, ей така да има занимавка
 

Горе