Търся , някой за изработване на сайт !!!

От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Кво да ти пишем на лични????
Пиши ти какво ти трябва
Проекта е за сайт с малко функции ! Моля пишете на лични !
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Щом е за малко функции, начи 500 лв оферта от мен :)
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Айде кибиците натрупахте малко коментари са статистиката . Сериозните момчета на които им се работи писаха на лични и някои от тях успяха да вземат хубави парички :)
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Що ли се съмнявам? Никой който знае какво прави няма да си губи времето да ти пише.
Айде кибиците натрупахте малко коментари са статистиката . Сериозните момчета на които им се работи писаха на лични и някои от тях успяха да вземат хубави парички :)
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Че кога ти вдигнаха сайта та и отнесоха заплащането :) Със здраве да си го консумираш творението :) Сега сериозно. За сериозни обяви , се пише без недомислици или някой да ти вади думите с ченгел ...
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

"Сериозни момчета, на които им се работи"? Като станете сериозни предприемачи и се научите как да си пускате обявите, тогава се възнасяйте. Егати и обявата - "трябва ми някой за нещо", направо ще се убият хората от бързане кой да я хване първи.
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

funny-404-page.jpg


За да избегнеш горните ядове - виж как да си напишеш обявата.
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

човека търси програмист за изработка на сайт
какво значение има дали ще е за коли или за камиони?

който се интересува ще поиска повече информация
за какво му давате наръчници - "как се пише обява"

ако неговата не е по правилата - админа да я трие :)
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Ти по какво разбра, че търси програмист за изработка на сайт? Може да му трябва някой, който и дизайн да направи. А програмист на всичкото е отгоре е много общо казано. Какво ще му стане, ако напише 10 реда повече като бял човек какво му трябва и вместо да получи 150 лични съобщения от рода "Здрасти, дай повече информация", да получи 15, ама да са реални кандидатури? Така губи и неговото и нашето време.
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Ами то само като му видиш ника колко е сериозен :)
Пафнал е човека и е решил да се позабавлява за ваша сметка!
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Човека иска сайт с малко функции* и дава пример, след което очаква оферта, НО..
след това сайтът с малко функции се обръща в искам това да има, онова да има и онова също, защо не и нещо повече..
Работата отива на готин голям портал за забавление за малко пари с възможност за монетизиране с евентуална голяма кликаемост, интегриране на социални сигнали и прочие..
Смятам, че е общо взето загуба на време поради ред причини, които са неясни и неконкретизирани.
Не е сериозен подобен тип обяви, където да искаш да ти направят конкретно нещо, но след това трябва да има еди какво си, тъй като посоченият пример въобще не съответства на очакванията. В такъв случай не може да се направи точна оферта, оттам се губи и реална представа за срока на изпълнение, поради неяснота в сложността му.
Това си е подбор на спекулативни контрагенти - аз съм тарикат, но искам да излъжа някой по-голям тарикат... Е, няма как да стане.. 8)
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Ти по какво разбра, че търси програмист за изработка на сайт? Може да му трябва някой, който и дизайн да направи. А програмист на всичкото е отгоре е много общо казано. Какво ще му стане, ако напише 10 реда повече като бял човек какво му трябва и вместо да получи 150 лични съобщения от рода "Здрасти, дай повече информация", да получи 15, ама да са реални кандидатури? Така губи и неговото и нашето време.

по-вероятно е да търси програмист :)
и какво те интересува, че ще получи 150 лс-та?

никой сериозен няма да му се върже, защото той не изглежда такъв
може да му пишат няколко човека които все още нямат клиенти
 
От: Търся , някой за изработване на сайт !!!

Не ме интересува колко човека му пишат - дадох го като един напълно нормален и логичен пример защо обявата му не трябва да изглежда така. Аз, като потребител на този форум, бих искал да виждам конкректна и подробна информация. Нали това е смисъла е на форума - хората да обсъждат тук всичко, което ги вълнува, независимо дали питат нещо, търсят или предлагат услуга.
 

Горе