Търся партньор за две платформи (18+)

Имам предвид колегата, който иска да стартира, за тези е ясно, има пара за адвокати и рушвети :)

И да не е тотален офф, колега, ако успееш да направиш успешен дейтинг сайт в БГ липсва, но доколко знам, само луди са по тези сайтове и инвестицията на време е спорен въпрос . Тези дето ги има и те са превърнали в адам и ева, ама без ценоразпис до снимките ...
всъщност от тази тема на мен ми хрумна една идея свързана с тази сфера и тръгнах да я реализирам. Нещо което дори на международния пазар го няма, а за всички мъже ще е супер интересно и ще има много абонаменти както е в пейтриън. Скоро ще разберете като съм готов :) Ще пусна тема тук и със сигурност темата ще надмине по посещаемост и коментари темата от едно време в дата.бг +18 :)
 
ми .... всъщност от adamieva.info не са 500-1000 лв..... под 15К последните години не са падали на месец! Познавам човек от екипа там и си говоря с него на тази тема.
15k не е ли даже малко? аз гледах в алото само за София че не пада под 10к на месец
 
всъщност от тази тема на мен ми хрумна една идея свързана с тази сфера и тръгнах да я реализирам. Нещо което дори на международния пазар го няма, а за всички мъже ще е супер интересно и ще има много абонаменти както е в пейтриън. Скоро ще разберете като съм готов :) Ще пусна тема тук и със сигурност темата ще надмине по посещаемост и коментари темата от едно време в дата.бг +18 :)
Успех 🤞
 
По темата законно/незаконно:
Не съм тесногръден и преди да започна съм се консултирал с познати съдии адвокати и прочие и без да изпадам в детайли има начин как всичко да си е законно.
Относно ходенето ми в районни управления това е само в случай да помогна на службите да намерят някой сводник или човек трафикиращ хора (надявам се да не се стига до малолетни).

Относно финанси за момента сайта може да ръсте спокойно без да давам и стотинка за хостинг а печалбите както другите потребители са написали има доста поле за изява.

На мен вече ми е по интересно как тематиката тук се обръща в съвсем различна като някои хора ми дават акъл какъв друг сайт да правя 😀.
Благодаря но за момента си търся просто партньор с когото да пробваме да бутам в тази ниша. Вече тя като е проходна бих си позволил да пробвам и в други подобни ниши като дейтинга, но само и единствено, когато имам приход който мога да рискувам и в други начинания.

Когато започна някакъв уебсайт винаги съм търсил ниши в които мога да инвестирам само време. Няма да споделям за предишен опит за да не се отклонявам, но и в този сектор видях начин да навлязла с 0лв инвестиция и тази идея ми спечели вниманието.
 

Горе