Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

bedrijfsbeheer

New Member
Какво ще получи партньора?

- Минимум 80 клиента на месец до април месец и минимум 300 клеинта на месец след април
- Ще докарвам клиенти на мои разходи, няма да дава и стотинка за маркетинг
- Партньор с години опит в реалния бизнес свят

Какво изисквам?

- Гладен и умен човек, с големи цели.
- Партньора ще бъде отговорен за всички технически аспекти на бизнеса, мойто задължение ще е само докарване на клиенти

Структура:

Структурата на сделката може да е различна, в зависимост от това дали сте в бизнес изобщо или не, колко клиента имате и т.н. Ако не сте в бизнес може да очаквате 80-20 за мен, ако вече имате хостинг бизнес вече зависи колко е голям. Като цяло може да се разберем независимо от ситуацията, стига да искате да увеличите бизнеса си с няколко хиляди клиента на година.

Питайте въпроси, че сигурно има неща, които не се сещам. Предпочитам въпроси на темата, така че всеки да види, но ако наистина имате интерес направо на ЛС.

Забравих да добавя, ако имате в момента хостинг бизнес, трябва да таксувате поне 10$ на месец.
 
От: Re: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

Хм, това звучи интересно. ;) Успехи, то не е ли по-добре и за двете страни да си нещо като на лайф тайм аф. комисионна? Или?

Не, не искам да съм афф на комисиона. Иначе щях просто да отида при ипейдж например, там дават 200$ кредити за маркетинг на регистрираните хора плюс за афилиейта 100$ комисиона, офертата лесно се конвертира, но имам друга стратегия на ум.

Но е добре и за 2-те страни, тъй като партньора ми, ако му куца привличането на клиенти или опит в развиването на бизнес, тогава ще може да е с мен и да направи поне 6 цифрена сума в евро до края на 2-рата година от партньорството ни.

Просто хостинг комапниите пропускат нещо доста фундаментално в начина им на продажби.
 
От: Re: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

...да направи поне 6 цифрена сума в евро до края на 2-рата година от партньорството ни.
Не знам как да коментирам цифрата... ще следя темата.
 
От: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

Реалната цифра, която искам да направя ако я пиша тук, ще ме сметнат за луд хората, така че нека седи скромно. Плюс това доста имат лимитиращи ги вярвания, които им пречат за успеха, когато някоя подобна оферта дойде, просто не действат за съжеление, въпреки че имат капацитета.

Също така бих искал да кажа, в крайна сметка, човека не губи нищо. Докато не почна да нося клиентите, не сте обвързани по никакъв начин, а след това сами ще се убедите, че не говоря празни приказки. Така че, скептиците да знаят, че нищо не губят, а само могат да спечелят.

Да добавя и че, максимум до неделя може някои да прояви интерес и да почнем да обсъждаме вариантите за партньорство, тъй като нямам време да чакам.
 
От: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

Не знам за офертата, но пишеш текстове перфектно - примамлива оферта, вдъхване на вяра, определяне на краен срок.
 
Re: От: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

Звучи прекалено хубаво за да е истина.
Нещо не разбирам: ако ще изкараш 100 000 евро за 2 години (скромната сума) що просто не инвестираш да речем 80 000 евро и да си направиш хостинг компания. В смисъл не ти сам, но да си купиш персонал и техника. С кадри от бг може да ти стигнат парите.
Пък после пей сърце.
Аз ли нещо не разбирам или кво?
Аз мога да инвестирам в нова хостинг компания. Ако искаш пиши ми на лс за кво иде реч.
 
От: Re: От: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

Звучи прекалено хубаво за да е истина.
Нещо не разбирам: ако ще изкараш 100 000 евро за 2 години (скромната сума) що просто не инвестираш да речем 80 000 евро и да си направиш хостинг компания. В смисъл не ти сам, но да си купиш персонал и техника. С кадри от бг може да ти стигнат парите.
Пък после пей сърце.
Аз ли нещо не разбирам или кво?
Аз мога да инвестирам в нова хостинг компания. Ако искаш пиши ми на лс за кво иде реч.

Не разбирам нищо от хостинг, затова търся партньор, който разбира. Аз разбирам как да докарвам клиенти и как да продавам. Ще ти пиша на ЛС.
 
И кво като не разбираш. Ако мога да имам по 300 нови гарантирани клиенти на месец, що да не си платя на хора да го почнат,настроят,поддържат,вършат. Ти нали това предлагаш, нови клиенти.
 
От: Re: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

И кво като не разбираш. Ако мога да имам по 300 нови гарантирани клиенти на месец, що да не си платя на хора да го почнат,настроят,поддържат,вършат. Ти нали това предлагаш, нови клиенти.

Писах ти ЛС, преди да ти видя отговора тук. Накратко, не ми пука дори ако някой няма хостинг бизнес в момента, стига да разбира много добре бизнеса, може да ми е партньор. Не ми пука и дали има пукната пара, тъй като тези, които нямат, работят по-усърдно. Та търся или човек, който разбира много добре или някой с хостинг бизнес в момента, който търси exponential growth.
 
Видях ЛС. Предполагам, ще искат и други да им отговориш на същото, затова пусни го тук.
Аз лично не знам дали това ще сработи, не твърдя, че няма, просто не знам. Затова и други да видят схемата и да кажат.
 
От: Re: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

Видях ЛС. Предполагам, ще искат и други да им отговориш на същото, затова пусни го тук.
Аз лично не знам дали това ще сработи, не твърдя, че няма, просто не знам. Затова и други да видят схемата и да кажат.

Отностно дали клиентите ще дойдат, тествал съм го с афилиейт и си работи, а горе си промених поста, но не бих искал цялото ЛС да го пусна тук,
 
От: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

Писах ти ЛС.
 
добре умее да продава ама трябва да се продава шитав продукт :)

аз не мога да оперирам на 80:20 като прибирам 20 те ще ми е по-изгодно да си събера сървърите и да ги хвълря в реката, (ще спечеля повече пари) другата опция е просто промо акаунта на 1000 мхз да го заключа на 500mhz и pmem на 256 рам, entry process на 20 (+ нисък лимит на инодовете или лимит на максималния размер файл на 100 мб и не повече от 5% архиви + полиси да не си държат бекъпи на хоста) както правят някой западни доставчици и да ги продававме по $7-10 unlimited all hosting (всичко е ънлимидед с изключение на лимите споменати преди това)... НО продукта ще е тотално различен от това което дава coolicehost.com на клиентите си (за фирмени сайтове ще става, но мръденте ли малко нагоре ако не е кеширано от кеш плъгин до чист html ще се счупи от бозения или ако са пуснати повече мхз да има полиси за гонене на клиентите)
 
От: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

Прочети още веднъж поста ми преди да си метнеш сървърите в реката. 80-20 е само ако, човека няма бизнес в момента, но има познания. И все пак, ако още искаш да ги мяташ, гледай да не те вханат, че природозащитниците са жестоки хора.
 
Офертата е привлекателна и силно се надявам някой да се възползва от нея, но може и да не вярваш, но хостинг бизнеса не е само селс екип. ;) И какви точно познания имаш предвид? Технически, маркетингови, административни, счетоводни, юридически, програмиски, защото това са горе долу елементите, които са нужни. ;)

Хвани и се договори с една фирма да си взимаш на регулярна база парите за тези клиенти, които ще донесеш и ще носиш. Това с големите бизнеси или вече някакви хостинг брандове, за такива дето ще почвате....как да ти кажа....подбери си добре човека. ;)
 
От: Търся партньор, който разбира от hosting reselling или има хостинг бизнес

Искам да благодаря на всички, които ми писаха. На доста успях да отговоря, но и на доста не успях, не знаех че ще има толкова интерес. Направих си решението, което беше най-добрата оферта според мен, на всички други все пак им благодаря за отделеното време.
 

Горе