Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Не успявам да намеря читава тема за WP Property, aко открия такава, ще почна да превеждам.Благодаря все пак за отговорите.
Виж това, аз съм доволен от нея имам доста сайтове направени с нея :)
 
Да, много ме радват некви "девове" дето за стилизиран булет лист инсталират плъгин. И после за бутони с ховър ефект - още един. И в един момента "Сайтът ми бози". :)

Доообре, предложи css / js вариант на ефекта който търся?
Относно "бозенето" за сега е приемливо и дори покрива в доста висок процент гугъл критериите, така че това не ме притеснява... за сега.
 
Някой мяркал ли е плъгин за one time/session линк на пост?

Т.е. линка на поста да еднократен, след като си го видял и затвориш, трябва пак да минеш през главната страница. И да не може да се шерва.
 
Нещо като куки бокса, само където там се дава "I agree" и сесията е за повече време? Нещо такова къстамизиран куки плъгин няма ли да свърши работа или говорим за нещо друго? Аз поне така го разбрах. Мисля, че не ти е нужен плъугин, може да се направи с няколко реда JS. Дори може да има и вече разписано решение някъде.
 
Ми не точно, един вид да няма hot link към постът.

Например
Отваряш site.com
Избираш си статия, цъкаш и ти генерира
site.com/jdj33jr83jwndoejd
Този линк да е валиден само за теб, само за конкретната сесия.. като го затвориш, става невалиден.
 
Някой срещал ли е подобна глупост..

Примерно сайт за обяви с лимит 100 обяви, всяка валидна за определен срок (час, ден, седемица, месец...) ако публикуваш обява те слага в списък с "чакащи" като изтече някоя от 100-те твойта се публикува.

:D
 
Не.
И да има някакъв лимит плъгина за обяви ще е направен така че да не може да публикуваш над лимита.
 
Някой срещал ли е подобна глупост..

Примерно сайт за обяви с лимит 100 обяви, всяка валидна за определен срок (час, ден, седемица, месец...) ако публикуваш обява те слага в списък с "чакащи" като изтече някоя от 100-те твойта се публикува.

:D
Хм, и аз не съм срещал, освен да е нещо заложено в някоя тема за Classified ads?

Абе някъде назад по страниците тук случайно да има препоръки за пейпал и пейсера плъгини? Не я следя много темата, ако некой има спомени да казва.
 
Мхм, май ще мисля схема с крон да броя постовете в категорията (щото ще е само 1) и ако е под 100 да вади пост от draf-та.., + plugin за ауто expire след 1 седмица да ги връща пак в draf-ta

Ако някой мисли, че нема как да стане да ме застрелва от сега. Мерси. :)
 
Мхм, май ще мисля схема с крон да броя постовете в категорията (щото ще е само 1) и ако е под 100 да вади пост от draf-та.., + plugin за ауто expire след 1 седмица да ги връща пак в draf-ta

Ако някой мисли, че нема как да стане да ме застрелва от сега. Мерси. :)
Това няма общо с въпроса ти, без кодене няма да стане
 
Трябва ми читав плъгин за следното: искам да регистрирам клиенти, на които да давам юсер и парола, а в техните профили да въвеждам параметрите на различни машини, които са закупили - сериен номер, артикулен номер и други. Тоест форма. За всяка новозакупена машина трябва да има бутон "добави нова". Формата я направих през Ultimate Member, но тя е една за клиентски профил. Дайте съвет как да отварям нова форма за нова покупка на всеки клиент, ако всеки клиент може да има закупени до 50 машини
 
Последно редактирано:
Доколкото разбирам ще трябва да инсталирам например тежкия woocommerce, после за всяка покупка ще трябва да влизам с профила на клиента, да създавам покупка и реално никъде систематизирано няма да виждам информация за машините, които си е купил - сериен номер, арт. номер и така нат. По-скоро ми трябва функционалност като от картинката - чрез бутон "Добави" да може да се отварят същата форма с полета и така след всяка попълнена форма. https://wordpress.stackexchange.com/questions/192097/add-form-fields-dynamically-on-button-click
 
Не успях да открия в предишните мнения. Търся плъгин, който да изпраща автоматично имейл към съответния потребител, който е избрал неща в количката, но не е завършил поръчката.
Да речем излезнал е на check out и след няколко дни автоматично получава имейл от мен "Забравил си нещо в кошницата ...."
 
Не успях да открия в предишните мнения. Търся плъгин, който да изпраща автоматично имейл към съответния потребител, който е избрал неща в количката, но не е завършил поръчката.
Да речем излезнал е на check out и след няколко дни автоматично получава имейл от мен "Забравил си нещо в кошницата ...."
Става с Mailchimp + Automated campaign. Можеш да настройваш всякакви тригери и цели journeys, например да получават 3-4 мейла в рамките на седмица с различни текстове и накрая промокод само в случай, че не се направили нищо.
 

Горе