Търся реклама в групи : Спорт, Футбол, Баскетбол, Музика, Бижута, Градина, Кухня

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Имам различни продукти подходящи за тези групи и бих искал да пробвам дали вашата аудитория ще купува тези продукти. Съответно ако се чудите какви пари да ми вземете и да не се минете съм готов да давам и процент от печалбата.
 
От: Търся реклама в групи : Спорт, Футбол, Баскетбол, Музика, Бижута, Градина, Кухня

Пусни на лично с какво разполагаш на тема спорт, футбол.
 
От: Търся реклама в групи : Спорт, Футбол, Баскетбол, Музика, Бижута, Градина, Кухня

Tanipo, Пиши ми на скайп: miro_6996
 
От: Търся реклама в групи : Спорт, Футбол, Баскетбол, Музика, Бижута, Градина, Кухня

Имам една група - може да ти свърши работа. Прати ми повече информация на лично съобщение.
 
От: Търся реклама в групи : Спорт, Футбол, Баскетбол, Музика, Бижута, Градина, Кухня

Пиши ми на лично, имам група свързана с музика
 
От: Търся реклама в групи : Спорт, Футбол, Баскетбол, Музика, Бижута, Градина, Кухня

Пиши и на мен... имам над 5 страници с над 100 000 свежи нови харесвания..
 
От: Търся реклама в групи : Спорт, Футбол, Баскетбол, Музика, Бижута, Градина, Кухня

Имам страница с 68000 харесвания, от реални хора - активни, не са купувани, развивана е за почти три години, пиши на лично ако искаш :)
 

Горе