Търся хора за писане на статии на български език

iisark

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте колеги,

Трябват ми хора за писане на статии на български език. Плащам 5лв./500 думи. Искам да намеря хора, с които да работя дългосрочно.
Ако проявявате интерес пишете ми на налично за повече подробности. Също ще ви помоля да ми покажете примерни статии писани от вас, за да видя как пишете.
 
От: Търся хора за писане на статии на български език

Здравейте!

Ако се нуждаете от автор на статии на български език, редактор на текстове, копирайтър... или просто някого, който знае, че "красотата ще спаси света" не е сентенция на Долче и Габана и за когото Юрая Хийп не е само рок група, но и герой от велика книга - искам да се самопредложа. :) Работя като копирайтър от година и половина, писала съм текстове на всякакви теми.

Понеже съм нов потребител и не мога да пиша лични съобщения, ако проявявате интерес да видите мои материали - пишете ми на мейл адрес: tsvetilena.simeonova @ gmail . com

Поздрави!
 
От: Търся хора за писане на статии на български език

...Ако проявявате интерес пишете ми на налично за повече подробности. Също ще ви помоля да ми покажете примерни статии писани от вас, за да видя как пишете.

Здравейте, нова съм и не мога да пускам лс, но проявявам интерес към търсенето ви. Понеже все още не мога да пускам и линкове, мога да ви изпратя връзки към мои авторски статии, ако ми дадете имейл или друг контакт.
 
От: Търся хора за писане на статии на български език

Здравейте и от мен! Изпратих ЛС, ще се радвам да работим заедно. Пуснах линкове към мои статии. Хубав ден!
 
От: Търся хора за писане на статии на български език

Здравейте, проявявам интерес към предложението Ви за работа.
От 2013 година до настоящият момент се занимавам с копирайтинг. Нов потребител съм в predpriemach.com и все още нямам правомощия за пускане на ЛС. Ако желаете, можете да ми дадете ваш имейл на който да Ви изпратя връзки към мои материали.

Успешна седмица!
 
От: Търся хора за писане на статии на български език

Здравейте,
интересувам се от позицията и възможността за работа. Имам нова регистрация и съгласно правилата не мога да пускам ЛС. Моля в случай, че все още търсите хора да ми дадете Ваш електронен адрес.

Поздрави!
 
От: Търся хора за писане на статии на български език

Здравейте, заинтерсована съм от обявата Ви. Все още не мога да изпратя ЛС, тъй като съм нов потребител. Моля, дайте ми Ваш имейл, за да Ви изпратя примерен текст!
Благодаря предварително!
 
От: Търся хора за писане на статии на български език

Здравейте,

Ако все още търсите човек за работата, може ли да ми дадете имейл, на който да се свържа с вас.

Поздрави,

Албена
 
От: Търся хора за писане на статии на български език

Здравейте,интересувам се от обявата.
Бихте ли ми изпратили повече информация на ЛС.
 

Горе