Търся човек за екип, по специално Дизайнер

fanco0

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!

С още един приятел решихме да направим сайт, тематиката му е музика. Нямаме с цел обаче да нарушаваме авторските права на никой. Повече по идеята няма да споделям, защото доста време си ни отне да я сътворим, а и нека да бъде изненада.

Става на въпрос обаче, че двамата разбираме от програмиране, но не и от дизайн. Трябва ни човек за екипа, който да се занимава с дизайн, да има повечко свободно време за да може проекта да се реализира по-скоро.

Какво предлагаме: Предлагам делене на печалбата, измислено е всичко, но както всеки знае няма как да започне печалба от 2рия ден след пускането на сайта. Нямам намерение нито да измамя някой, нито да го ограбя. Става на въпрос за партньорство и реализиране на проект чрез, който всеки от екипа ни да си изкара някой лев.

Ако някой има желание за екипа, нека да ми пише лично съобщение и да покаже някой негов проект(дизайн).

Благодаря на всеки за отделеното време за темата.
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

не подвеждай хората! - легален сайт за музика е невъзможно да направиш.. по-точно казано: Ти няма да направиш такъв!
защото е възможно - но ще ти трябват мноого пари, ти ги нямаш - защото ако ги имаше - не би трябвало да търсиш дизайнер.

или обобщено казано: дизайнера ще стане част от екип към сайт извършващ незаконна дейност - това трябва да го кажеш - най-късно при първия отговор на до хората на които ще пишеш.
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

Подвеждам? - Добре щом си рекъл.

Да ще качвам музика, но не подвеждам никой. Как ще стане ли, ами ако някой изпълнител има някакъв проблем с авторските си права в сайта, се свързва с нас, а ние забраняваме качването на негови песни или сключваме споразумение, да не се сваля музиката му. Хайде, недей да си правиш изводи, кой какво има и какво няма. Дали мога или не мога да направя сайт за музика, а и няма да се качва чалга, за да ни правят проблем. Ще се качва клубна музика. ;) Така, че ако някой иска да ми каже нещо, има ЛС. Да не ми спами темата. Задавайте си въпросите и ще ви отговаря.


п.п Нямало как да се пусне сайт както аз съм намислил :D
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

Печалбата от такъв сайт е несигурна..имал съм такъв сайт..аз съм дизайнер и мога да направя хубав дизайн на тази тематика, но няма да се навия да си губя времето и евентуално, ако изкара нещо сайта(малко вероятно) да ми се плати...
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

Бих споделил това което сме намислили, но само на човек, който е готов да работи в екип. Човек, който иска да си изкарва пари. Това, че ти не си успял да изкарваш пари, не означава, че моята идея е като твоята. Ако си мислиш, че идеята ми е 2 адсенс банера и да чакам някой луд да клика, не е това идеята. ;)
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

Здравейте, аз имам един дизайн за музика даже и половината система му е написана може да обединим знания и да направим един много добър сайт, ако все още не сте намерили човек пишете едно ЛС да се разберем :)
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

човекът отваря тема, че търси специалист - и отново оффтопик:(
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

Подвеждам? - Добре щом си рекъл.

Да ще качвам музика, но не подвеждам никой. Как ще стане ли, ами ако някой изпълнител има някакъв проблем с авторските си права в сайта, се свързва с нас, а ние забраняваме качването на негови песни или сключваме споразумение, да не се сваля музиката му. Хайде, недей да си правиш изводи, кой какво има и какво няма. Дали мога или не мога да направя сайт за музика, а и няма да се качва чалга, за да ни правят проблем. Ще се качва клубна музика. ;) Така, че ако някой иска да ми каже нещо, има ЛС. Да не ми спами темата. Задавайте си въпросите и ще ви отговаря.


п.п Нямало как да се пусне сайт както аз съм намислил :D

ти добре ли си бе човек?
аз ако видя моя песен - директно ще се свържа с... адвокат (ти да не си помисли, че със теб <<- :lol:)

аххаха, ако някои не е съгласен, трябва (още малко щеше да каже, че са длъжни) да му пишат... това да не ти е детската градина? :lol:
ще се пръсна от смях :roll:
 

Горе