Търся човек за копи-пейст работа

От: Търся човек за копи-пейст работа

Знам и както вече казах си прав, но постави се на мое място :)

Аз не го казвам за твое лошо, а за твое добро. :)
 
Поех работата преди 2-3 часа и съм към края. Естествено говорим за автоматизирано добавяне.
Дали си струва... Ако е ръчно - не бих казал. Но за 3-4 часа работа, защо не?
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

дайте накрая да видим резултата от труда ако сайта не е тайна
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Аз бях се захванал с поръчката, човека ми каза че ще ми даде данни за вход - половин час по-късно ми писа че се е отказал.... Кво да говоря.
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Искаме да убедим хората, че е по-добре да не се ангажират с какъвто и да е наемен труд за жълти стотинки. Всеки начинаещ е минал през това, но е добре подобни практики да не се толерират и дори да се осъждат. Защото така се създава прецедент - в началото на 21-ви век, хора от държава от Европейския съюз се съгласяват да продават времето, труда и здравето си буквално за къшей хляб. Ако за някои от вас копи - пейст упражнението е "правене на нищо", то не е лошо да преосмислите приоритетите си. Защото всяка минута прекарана пред компютъра си взима своето и човек плаща ако не на този, то на по-късен етап за "правенето на нищо". Не си продавайте труда на безценица, било то онлайн или офлайн.
 
Re: От: Търся човек за копи-пейст работа

дайте накрая да видим резултата от труда ако сайта не е тайна

Това е по преценка на колегата.

@meleager, не мисля, че 75 лв. за 3-4 часа работа са "къшей хляб".
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Значи, да блъска къртовки и да взема жълти стотинки? Я се стегнете малко, той колко ще изкара след година от тея вицове? Знам и от къде ще им кара трафика?
Това да не ви е борса за безплатен труд??? Като искате черноработници търсете си ги другъде, това е подигравка. Същата като на андреев преди няколко месеца.
Някои хора не могат да се сдържат да не поспамят. Искате да убедите хората, че е по-добре да вземат 0 лв, отколкото да вземат нещо при положение, че не правят нищо? Едно е да си цениш труда, друго е да си надменен...
 
От: Re: От: Търся човек за копи-пейст работа

Говори се в обявата за копи пейст, не за бот!!!! Не прочете ли?
Това е по преценка на колегата.

@meleager, не мисля, че 75 лв. за 3-4 часа работа са "къшей хляб".
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Коментари да има... да се трупат там, ако може и репутацията да ти се дига... Чел, недочел ...
 
Re: От: Търся човек за копи-пейст работа

Коментари да има... да се трупат там, ако може и репутацията да ти се дига... Чел, недочел ...

Силно се надявам това да не е насочено към мен.

@uni-web, знам, че и на теб програмирането не ти е чуждо и съм сигурен, че си наясно с факта, че 95% от копи-пейст задачите могат да се автоматизират. Мисля, че в случая е важен крайния резултат, а не подхода.
Напълно подкрепям, че за ръчното добавяне на 5000 вица 75 лева е крайно недостатъчна сума.

Далеч съм от идеята да го играя 'адвокат на Дявола', просто споделям, че при наличието на възможност за автоматизиране, сумата е удовлетворяваща.
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Разбира се, че ако един програмист има свободно време и смята, че ще му отнеме 3 часа за писане на скрипта, 75 лв не са толкова лоши пари. Както сам казваш за ръчен труд е ужасно малко.
 
От: Re: От: Търся човек за копи-пейст работа

Мхм, аз не съм говорил за скрипт, а за ръчно добавяне. Разликата е от земята до небето. :)
Пък и такова впечатление оставя обявата.
Силно се надявам това да не е насочено към мен.

@uni-web, знам, че и на теб програмирането не ти е чуждо и съм сигурен, че си наясно с факта, че 95% от копи-пейст задачите могат да се автоматизират. Мисля, че в случая е важен крайния резултат, а не подхода.
Напълно подкрепям, че за ръчното добавяне на 5000 вица 75 лева е крайно недостатъчна сума.

Далеч съм от идеята да го играя 'адвокат на Дявола', просто споделям, че при наличието на възможност за автоматизиране, сумата е удовлетворяваща.
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Каквото и да говорите, колкото и евтино да ви се вижда, не изпълнителите са виновни, а наложителите. Ти може да ти струва 200лв труда, ама той като дава 50..... Още по-весело е когато ти кажат, че не става и си намират някой балъма за по-малко.
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Kirev, не го оправдавай, обявата е ясно написана "копи-пейст" работа. Щял е да даде на sixking да нищи вицове ръчно, но после ти си му предложил да му го направиш автоматик със скрипт и той е зарязал колегата и е дал на теб.
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Авторът на темата не е мислил работата да се върши от програмист, ами от балама. А баламите веднага готови. Направо се изнервям като видя такива хора дето ако идат да връщат количките в кауфланда ще вземат 3 пъти повече пари, ама не те мазохисти.
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Не разбрах за какво спорите. Работата може да се извърши и за 20лв. Какво значение има как ще бъдат набавени текстовете. Длъжен ли е възложителят да знае всички възможни технологии - не, естествено!
След приключване на ангажимента, ще ви покажа колко лесно е да се направи това.
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Не разбрах за какво спорите. Работата може да се извърши и за 20лв. Какво значение има как ще бъдат набавени текстовете. Длъжен ли е възложителят да знае всички възможни технологии - не, естествено!
След приключване на ангажимента, ще ви покажа колко лесно е да се направи това.

Хайде, чакаме да ни покажеш колко е лесно, но да не забравиш.
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Щях да възложа работата на @sixking, но след като @Kirev ми писа и ми предложи вариант за същата цена, но по-бързо изпълнение на поръчката се съгласих той да я поеме.
 
От: Търся човек за копи-пейст работа

Изключително некоректно, като каза, че даже няма да има подобна задача!
 

Горе