Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Първо да питам мислите ли че подобен сайт може да има проблеми относно претенции за авторски права включително от Ютуб или Вбокс

Идеята е на една празна страничка да се сложат два скрипта единият да конвертира от Ютуб другият от Вбокс като да може да се избират няколко формата за сваляне. Нещо подобно на това http://benderconverter.com/

Предоставям хостинг и домейн и плащам като видя готов работещ продукт

Очаквам оферти на ЛС или тук в темата
 
От: Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

Колега от форума има подобен сайт, който конвертира от видео в мп3 формат за свяляне. Доколкото знам не е имал проблем с авторски права и т.н., но нищо не се знае. Може да се допиташ до него за скрипта, дали той го е правил и т.н. За Кирев става въпрос
 
От: Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

Писах му на Кирев и продължавам да търся
 
Конвертирането на видео файлове няма как да стане с обикновен PHP скрипт. Ще ти трябва нещо от сорта на ffmpeg, а такива неща не присъстват в обикновените shared hostings. Ще ти трябва или специално хостинг, който има такъв модул или VPS, например.
Иначе скрипта за сваляне на flv-та от vbox е елементарен. За youtube ще е малко повече зора, че там са по друга схема.
 
От: Re: Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

напълно съм съгласен с Playa

............................... + :)
 
От: Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

Нищо не ми се отваря на този адрес
 
От: От: Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

Аз имам подобен-:))
http://easyconvert.org/
Нещо подобно ли търсиш?

Като написах "няма да бъде публикувана" (това ми беше в клипборда) и ми изкара:
Error in [/home/easyconv/public_html/videos/]
 
От: От: Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

Като написах "няма да бъде публикувана" (това ми беше в клипборда) и ми изкара:
Error in [/home/easyconv/public_html/videos/]

Не разбрах?При мен се отваря сайта?Вярно изисква се FFmpeg както спомена някой тук,и вече не зная колко пъти се преправя и в момента пак има проблем с конвертирането.
 
От: Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

При мен сега се отваря но след като конвертира видеото ми дава тази грешка - Internal Error: Please try again later (Code: AjaxDD1)

Да по принцип точно такова нещо ми трябва
 
От: Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

Да,дава грешка..попитах фирмата от която купих скрипта и ми казаха че хостинга лимитирал нещо си..и затова.ще го местя на друг хостинг скоро.По принцип си работеше до скоро,но не го бях поглеждал месец.Сваля и конвертира и от другите посочени сайтове.
 
От: Търся човек за направа на страничка за сваляне от Ютуб и Вбокс

Какви пари е скрипта - може и на ЛС
 

Горе