Търся човек за споделен офис.

dani.ivanova

New Member
Търся човек за споделен офис. На централно място СГРАДАТА ДО ПОЛИГРАФИЯТА, гр. София. Разходи на месец 80лв(включени консумативи), 11кв, има интернет, принтер, компютър и работно място. Желаещите да пишат на лично.

PS: Ако съм объркала темата моля администраторите да я преместят в подходящаата
 
От: Търся човек за споделен офис.

Имам интерес за споделен офис, но някъде в района на Южен парк - кв.Ив.Вазов, Стрелбище, Гоце Делчев, Лозенец.
 
От: Търся човек за споделен офис.

Здравейте, и аз имам офис за споделяне, ето инфото:
арх. ОФИС за споделяне - 45м2, 4 раб. места, 3-свободни, партер, с тоалетна, пряк вход и витрина към ул. Св. Тертер 7, нова сграда - парно, обзаведен - бюра, столове, закл. се шкафчета, WiFi, принтер, скенер, хладилник, ЦЕНИ- бюро на седмица – 40 лв , бюро на месец – 120 лв с вкл.– ток, вода, парно, съб.-нед. / вечерни меропр. до 20 човека. – 30 лв/час /без партита/,1 ден безплатно тестване, РАБ. ВР. пон. – пет., 08:00 – 18:00, повече инф.- facebook.com/profile.php?id=100008751017700 може да получите и на тел. 0878 375 193
ще се радвам на всеки усмихнат човек с тиха професия!
4.jpg6.jpg8.jpg10.jpg12.jpg14.jpg
 

Прикачени файлове

  • ext2.jpg
    ext2.jpg
    86.3 KB · Преглеждания: 230
Re: От: Търся човек за споделен офис.

Здравейте, и аз имам офис за споделяне, ето инфото:
арх. ОФИС за споделяне - 45м2, 4 раб. места, 3-свободни, партер, с тоалетна, пряк вход и витрина към ул. Св. Тертер 7, нова сграда - парно, обзаведен - бюра, столове, закл. се шкафчета, WiFi, принтер, скенер, хладилник, ЦЕНИ- бюро на седмица – 40 лв , бюро на месец – 120 лв с вкл.– ток, вода, парно, съб.-нед. / вечерни меропр. до 20 човека. – 30 лв/час /без партита/,1 ден безплатно тестване, РАБ. ВР. пон. – пет., 08:00 – 18:00, повече инф.- facebook.com/profile.php?id=100008751017700 може да получите и на тел. 0878 375 193
ще се радвам на всеки усмихнат човек с тиха професия!
Виж файлът 11488Виж файлът 11489Виж файлът 11490Виж файлът 11491Виж файлът 11492Виж файлът 11493

Здравей и добре дошъл при нас ;) Успехи ти пожелавам и мерси много за споделените помещения, които могат да се помещават на хората тук срещу заплащане. ;) Изглеждат доста добре направени, оборудвани, и локацията изглежда добре.
 
От: Търся човек за споделен офис.

Ехее, много хубаво офисче, дизайна ме кефи. Само столчетата изглеждат неудобни, но който не му харесва да си вземе хубави все пак. Не че се интересувам, но винаги съм се чудил на тия офиси на улицата, колите като минават не шуми ли много?
 
От: Търся човек за споделен офис.

Живея нa 10 метрa от офисa ви. Кaкво рaзбирaте под "тихa професия"? Поздрaви
 
От: Търся човек за споделен офис.

"Живея нa 10 метрa от офисa ви. Кaкво рaзбирaте под "тихa професия"? Поздрaви "
ами да няма върволица от хора, една агенция за преводи и легализации искаше да се нанесе, но ми казаха, че имат понякога по 2-3 клиента едновременно...
не е проблем да се работи с външни хора, но в умерени граници,
а "тиха" разбирам например IT... и всички свързани с работа на компютър
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за споделен офис.

" Ехее, много хубаво офисче, дизайна ме кефи. Само столчетата изглеждат неудобни, но който не му харесва да си вземе хубави все пак. "
За "дизайна..." мерси, направих всичко с двете си ръчички... ако някой иска да му помогна да си направи уютно работното място или друго, ще се радвам. - арх. Надя Гешкова
..а столовете не бих казала, че са неудобни, но всеки може да си домъкне стол ако ще остава за по-дъллго, защото е много важен! Аз седя на топка за фитнес в момента, но не е много приятна като материя ;)
" Не че се интересувам, но винаги съм се чудил на тия офиси на улицата, колите като минават не шуми ли много? "
Ми не е, но зависи от човека...
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Търся човек за споделен офис.

"Здравей и добре дошъл при нас Успехи ти пожелавам и мерси много за споделените помещения, които могат да се помещават на хората тук срещу заплащане. Изглеждат доста добре направени, оборудвани, и локацията изглежда добре. "
И аз мерси,
мисля, че инициативата ви е много добра и добре позиционирана.
Успех!
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за споделен офис.

Много трудно е това с тихия клиент. Ако например ми се обади някой и ме изнерви, аз вече няма да съм в категорията "тихи". :) Успех в намирането все пак!
 
От: Търся човек за споделен офис.

Много трудно е това с тихия клиент. Ако например ми се обади някой и ме изнерви, аз вече няма да съм в категорията "тихи". :) Успех в намирането все пак!
Да, ТЕДКА, компомиси ще има, но може да се получи нещо интересно.
Както казват в една статия на econ.bg "Споделените офиси - не бюрото, а хората са важни"
Мерси, и на теб успех! Къде играете бадминтон?
 
От: Търся човек за споделен офис.

В моментa сме в Техническия и Минно-геоложкия, всеки уикенд от 13.30 до 17.30. Поздрaви
 
От: От: Търся човек за споделен офис.

" Ехее, много хубаво офисче, дизайна ме кефи. Само столчетата изглеждат неудобни, но който не му харесва да си вземе хубави все пак. "
За "дизайна..." мерси, направих всичко с двете си ръчички... ако някой иска да му помогна да си направи уютно работното място или друго, ще се радвам. - арх. Надя Гешкова
..а столовете не бих казала, че са неудобни, но всеки може да си домъкне стол ако ще остава за по-дъллго, защото е много важен! Аз седя на топка за фитнес в момента, но не е много приятна като материя ;)
" Не че се интересувам, но винаги съм се чудил на тия офиси на улицата, колите като минават не шуми ли много? "
Ми не е, но зависи от човека...

Топка на фитнес. :D Еми браво, ама недей само да седиш на нея, вземи и тялото да стегнеш.
 
От: Търся човек за споделен офис.

Много е интересно предложението. От известно време се оглеждам за нещо такова - просто заради по-добрата атмосфера с повече хора. Но работното ми време е много разтегливо и често продължава до по-късно, а понякога и събота-неделя. Май трудно ще си намеря сходен съратник.
 
От: Търся човек за споделен офис.

Много е интересно предложението. От известно време се оглеждам за нещо такова - просто заради по-добрата атмосфера с повече хора. Но работното ми време е много разтегливо и често продължава до по-късно, а понякога и събота-неделя. Май трудно ще си намеря сходен съратник.
Твойто работно време не би трябвало да има значение за човека с който споделяш офис, все пак той може да си тръгне, а ти да останеш да работиш.
 
От: Търся човек за споделен офис.

Много е интересно предложението. От известно време се оглеждам за нещо такова - просто заради по-добрата атмосфера с повече хора. Но работното ми време е много разтегливо и често продължава до по-късно, а понякога и събота-неделя. Май трудно ще си намеря сходен съратник.
Ако си сериозен, т.е за поне месец, може да се обсъди.
 
От: Търся човек за споделен офис.

И аз търся споделен офис в роайоните Дървеница, Младост, Студентски град. Трябва ми само едно място на което да си сложа лаптопа и интернет. Не провеждам срещи на място с клиенти, не ми трябва стационарен телефон. Ако има изгодно предложение, мога да се включа.
 

Горе