Търся човек за споделен офис.

От: Търся човек за споделен офис.

Имам интерес за споделен офис, но някъде в района на Южен парк - кв.Ив.Вазов, Стрелбище, Гоце Делчев, Лозенец.

това далече ли ти е? http://coworking.puzl.com/
 
Благодаря за предложението! Нещата се промениха. Сега имаме помещение и ние предлагаме споделено работно място.
 
Благодаря за предложението! Нещата се промениха. Сега имаме помещение и ние предлагаме споделено работно място.
Здравейте, аз си търся споделено място:) дали все още важи предложението? Къде сте и какви са условията? Благодаря! Петя
 
Привет - идея си нямам доколко е актуална темата, но търсейки стая в по-голям офис попаднах на нея,
Ние сме малко студио, IRchitect 2-3 души, занимаваме се с интериорен дизайн на офиси и жилища.

В случай, че някой предлага нещо такова, бих се радвал да се чуем - 0883 373437
В случай, че някой търси, бих се радвал да търсим заедно :)
Здравей, аз също търся споделен офис, дали можем да търсим заедно:)
 
Пиша тук, за да не отварям нова тема...Търся оферта за споделен офис. За предпочитане в региона Младост, Студентски, Дървеница, но може и към центъра стига да има къде да се паркира. Като цяло нямам кой знае какви изисквания. С лаптопа съм. Трябва ми само едно бюро, интернет и приятна обстановка за работа :) .
 
Здравейте Предприемачи :)
предлагаме 1 самостоятелна стая/офис за споделяне. Мястото е подходящо за екип от 2-3-ма човека и се намира в центъра на София (НДК). Офисът е напълно обзаведен с мебели, офис техника и кафе машина+хладилник :)
Ще се радваме, ако позитивни и коректни хора се свържат с нас за сътудничество. Пишете на лични или се обадете на 0898 680468.
 
Здравейте!
Преди около 2 месеца търсих хора във форума, с които да споделим офис - исках само да се похваля, че вече сме готови,
Можете да ни намерите в Яворов на кръстовището на Иван Асен и Ситняково, или да разгледате страницата ни във Фейсбук.
 
Здравейте,
Предлагаме 4 стаи за споделяне в един 180 кв.м. офис в центъра (до женски пазар). Стаите като размер са различни, така че ако желаете да ги видите, ни пишете.
Споделените части са: тераса към вътрешен двор с около 16 кв.м. и със зеленина като гледка; конферентна зала за около 16 човека
Имаме машини за кафе, вода, миялна, хладилник и др. :) Ако имате нужда от бюра и/или компютри - имаме :).
Пишете на лично или се обадете на 087716 32-16.

Вече го освободихме.
 
Последно редактирано:
Здравейте на всички,

Предлагаме работни места в тих и уютен офис, разположен в жк. Дианабад, на ул. Крум Кюлявков 15А.

Плюсове на локацията:

- В близост до метро спирка (ГМ Димитров) и спирки на автобуси (88, 94, 280, 102), всички са на 5 минути разстояние пеша

- Свободни места за паркиране пред блока

- Обособена бизнес сграда, с контрол на достъпа с чип. Добре поддържани общи части, асансьор, и СОТ, който се вкючва вечер

- Много добре зареден магазин, точно до входа на сградата

- Множество приятни ресторантчета за хапване на обед (повечето предлагат и изгодни обедни менюта)

Какво получавате в пакета:

- Голямо бюро с размер 120/60см

- Удобен въртящ се стол

- Бърза интернет връзка, 85MBtit/s (кабелна и WiFi)

- Безплатно ползване на машина 3 в 1 – принтер/скенер/копир

- Безплатна минерална вода + кафе

- Отопление на климатик + парно през зимата

- Представителна конферентна зала, идеална за среща с клиенти, оборудвана с голяма заседателна зала, 6 седящи места и климатик

- Кухненски бокс, оборудван с хладилник, микровълнова печка, професионална кафемашина, машина за сандвичи, посуда, барплот с 2 стола (тип щъркел) за хранене

- Зона за забавления и релакс – PlayStation 4 с 2 джойстика и множество игри, 43‘ телевизор, 2 барбарона с табуретки и диван

- Две тоалетни – мъжка и женска

- Музикална уредба за слушане на музика по Ваш избор

- Възможност за използване на 3D принтери в сградата (технологии FDM и SLA), на преференциални цени

- Складово помещение

- СОТ охрана

- Ежеседмично почистване на офиса

- Приятен и интересен декор

Ако желаета да работите в в спокойна обстановка, която Ви вдъхновява и същевременно да сте в бизнес сграда, значи сте на правилното място :)

Свободни места – 6 до 10.

Цената е 120 лева за място + 20 лв. за сметки (ток, вода, интернет).

При интерес и въпроси можете да се свържете с мен на 0889999091. В линка ще намерите снимки на помещението.

https://drive.google.com/open?id=0B91C3bqvY6fFeTNtSUZQOGZ0eWs
 
Здравейте , търся споделен офис в източните квартали на София по възможност , също така интусиаст с който да наемем офис за съвместно ползване , не знам до каква степен е проблем , но все пак да спомена че дейноста ми е свързана с постояни провеждания на телефони разговори.
 
Здравейте , търся споделен офис в източните квартали на София по възможност , също така интусиаст с който да наемем офис за съвместно ползване , не знам до каква степен е проблем , но все пак да спомена че дейноста ми е свързана с постояни провеждания на телефони разговори.
 
Аз също си търся споделен офис! Не ми е проблем шума, говорене по телефон, свикнала съм да се изолирам. Контактен и спокоен човек съм. В първите няколко месеца няма да ползвам постоянно офиса, но ще заплащам всичко на половина, ако сме повече хора съразмерно!
Единственото специфично е, че ще имам срещи с клиенти, които са конфиденциални и в такива моменти ще ми трябва отделна стая\помещение, където да ги провеждам.
Готова съм да се договоря и за полудневно ползване, та дори и за график, стига някой да го устройва искането ми.
Така, че търси се!
Ако някой проявява желание, моля Ви пишете ми на л.с.
 
Последно редактирано:
Пиша тук, за да не отварям нова тема...Търся оферта за споделен офис. За предпочитане в региона Младост, Студентски, Дървеница, но може и към центъра стига да има къде да се паркира. Като цяло нямам кой знае какви изисквания. С лаптопа съм. Трябва ми само едно бюро, интернет и приятна обстановка за работа :) .
Предлагам 3-4 работни места на Бъкстон и околовръстното
 
Пробвайте споделени апартаменти! Има ли свободни за наем из провинцията??
питам от чисто любопитство!
 
Здравейте , търся споделен офис в източните квартали на София по възможност , също така интусиаст с който да наемем офис за съвместно ползване , не знам до каква степен е проблем , но все пак да спомена че дейноста ми е свързана с постояни провеждания на телефони разговори.
Бъкстон и околовръстното, под Историческия музей устройва ли те? Аз се занимавам с мениджмънт консултиране, офисът е много добре.
 
Здравейте! Пиша във Вашата тема,за да не отварям нова.
Аз също търся споделен офис, на комуникативно място, в гр.Варна.
Занимавам се с интериорен дизайн. Ще се радвам,ако има колеги от Варна или хора, които просто имат още едно място в офиса, да се свържат с мен.
Също така приемлив вариант е работа в офис на местен мебелен производител, срещу взаимна договорка.
 
Здравейте, търся неголямо помещение -10-15 кв.м.-или споделено подобно. За предпочитане в района на Зона Б-5, кв. Сердика и наоколо, но не е проблем и в други части на София. Необходим ми е нисък наем - 100-150 лв и др.разходи, тъй като дейността тепърва започва. Искам да разположа тъкачен стан с размери 1.20/1.20/1.20 и да имам достъп в извънработно време - след 18.00 ч. Стана е механичен-не генерира шум, няма да идват клиенти, продажбите ще се извършват онлайн. Моля, ако някой иска да сподели голяма стая или пък има толкова малко помещение, каквото никой не иска:) За контакти[email protected] и тел. 0888 803 306. Благодаря предварително. Поздрави
 

Горе