Търся likejacing script

От: Търся likejacing script

Имам един ClickJacking скрипт елементарен,аз него го ползвам за тестове ето виж тази страница как бачка,страницата е само за тест и нямам за цел да събирам харесвания:)
След известно време обаче ако стоите без да харесате страницата скрипта се деактивира,ако се рефрешне пак се активира,абе за тест става:)
 
Последно редактирано:
От: Търся likejacing script

Друго което ползвам е facebook auto like плъгин за WordPress,той всъщност не е точно ауто,ама карай поне слага бутон за харесване върху изображенията

Ето как бачка

[video=youtube;EZ3W8lsGTHU]http://www.youtube.com/watch?v=EZ3W8lsGTHU[/video]

Предполагам,че не търсиш точно това:),но да не отварям нова тема,може на някой да свърши работа
 
Последно редактирано:
От: Търся likejacing script

Имам един ClickJacking скрипт елементарен,аз него го ползвам за тестове ето виж тази страница как бачка,страницата е само за тест и нямам за цел да събирам харесвания:)
След известно време обаче ако стоите без да харесате страницата скрипта се деактивира,ако се рефрешне пак се активира,абе за тест става:)

При мен страницата се блокира и се засича от антивирусни (аваст) ;)
Блокира само скрипта, не цялата страница 8)
 
От: Търся likejacing script

Друго което ползвам е facebook auto like плъгин за WordPress,той всъщност не е точно ауто,ама карай поне слага бутон за харесване върху изображенията

Ето как бачка

[video=youtube;gtYJEoJfxuk]http://www.youtube.com/watch?v=gtYJEoJfxuk[/video]

Предполагам,че не търсиш точно това:),но да не отварям нова тема,може на някой да свърши работа
От къде да го намерим този плугин Facebook Auto Like For WordPress на всякъде където го намирам не ми отваря страницата.
 
От: Търся likejacing script

Имам един ClickJacking скрипт елементарен,аз него го ползвам за тестове ето виж тази страница как бачка,страницата е само за тест и нямам за цел да събирам харесвания:)
След известно време обаче ако стоите без да харесате страницата скрипта се деактивира,ако се рефрешне пак се активира,абе за тест става:)

И при мен нещо не проработва ... а нямам антивирусна :Д и няма какво да го блокира :)
 
От: От: Търся likejacing script

От къде да го намерим този плугин Facebook Auto Like For WordPress на всякъде където го намирам не ми отваря страницата.

Под видеото има линк си е дал автора на клипа,бях сбъркал клипа,но вече е който трябва просто влез в тубата:),само,че плъгина не е "ауто" както споменах по-горе,те може би и за това са го махнали от codecanyon

И при мен нещо не проработва ... а нямам антивирусна :Д и няма какво да го блокира :)

Скрипта е елементарен ето може да си го тестваш,но е възможно самия браузър да го блокира
 
Последно редактирано:
От: Търся likejacing script

:arrow: Infection Blocked: JS:Clickjack-AA [Trj]
Това означава, че дори да спра антивирусната, за да го изтегля, след което да го внедря в сайта на картинките, след това ще писка като се отвори сайта, защото вече е докладван за злоупотреба. Въобще няма смисъл от още тестове, освен да му промените половината код. :D
 
От: Търся likejacing script

Така е няма лесен начин:)
Според мен по-коректно е да се приканва посетителя да хареса дадена страница и срещу това да получи достъп до еди къде си,иначе те всички тези скриптове са л***а,дори и по-грамотно написани:)
 

Горе