Уважаеми г-н / г-жо

spy

Active Member
Получих страхотна оферта и не издържах да не я споделя с вас.

"[FONT=&quot]единствения интернет сайт за надомна работа в България[/FONT]" ми предложи да се рекламирам в него за 250 лева на година. И офертата е САМО за мен ... как мога да откажа. Домейна е на цели 2 седмици.

Да зема да приема ли?

P.S. Зачетох се повече в предложението. То не било за реклама, а за да си публикувам продуктите при него ....муууухахахаххахахаха
 
От: Уважаеми г-н / г-жо

Цитирам:

Казвам се Павел Добрев от гр. Русе, собственик на единствения интернет сайт за надомна работа в България outworkbg.com
 
От: Уважаеми г-н / г-жо

OutWorkBG е единствения в България, сайт за надомна работа.

Чрез лесната и удобна платформа за работа, вие може да използвате сайта, като средство за основен или допълнителен доход.

Нашият екип ежедневно добавя подходящи продукти и услуги, вие като наш търговец може да ги продавате, като за всяка една ваша продажба, получавате печалба.

Минималната печалба за една продажба е 30лв.

След всяка една ваша продажба, може да си поискате печалбата.

Значи регистрирам се, продавам, а те ми дават част от печалбата. А защо да не ги продавам тези продукти сам и така да получавам цялата печалба?
 
От: Уважаеми г-н / г-жо

Значи регистрирам се, продавам, а те ми дават част от печалбата. А защо да не ги продавам тези продукти сам и така да получавам цялата печалба?

Щото това ми прилича на оферта от типа "С трици маймуни да се ловят" ама то в БГ шарани много...:)
 
От: Уважаеми г-н / г-жо

Като се замисля това си е обикновен сайт за обяви, ама ще давам по 250 лева, за да публикувам. И то това е промо и само сега щото сайта е още млад - има-няма на 2 (две) седмици. Трябва да си предплатя за 5 години поне, че догодина сигурно ще скочи поне двойно...

Егати и нишата. Май ще почна и аз такъв проект!
 
От: Уважаеми г-н / г-жо

Значи регистрирам се, продавам, а те ми дават част от печалбата. А защо да не ги продавам тези продукти сам и така да получавам цялата печалба?

Оооо, Хепи. И ти си бил сред малцината избрани,а? Май не трябваше да го пускам това. Сега всички ще скочите да продавате от там и няма да има достатъчно далавера замен...
 

Горе