Уеб дизайнер

valve

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Умения

PHP : Ниво - (още малко и в група професионалист)

HTML : Ниво - Професионалист

MYSQL : Ниво - средно

CSS : Ниво - Малко

Също така мога още многооо работи който ако почна да ги изброявам ще стане много дълго четиво,просто ако ви трябва някой за нещо свързано с интернет може да ме питате дали мога да ви помогна. :)

(Работя на абсолютно ниски цени)

Моля без СПАМ!
 
Е каква ти е логиката да пускаш две напълно еднакви теми в рамките на 3 часа? Ще ме прощаваш, ама ставаш малко досаден
 
От: Re: Уеб дизайнер

Е каква ти е логиката да пускаш две напълно еднакви теми в рамките на 3 часа? Ще ме прощаваш, ама ставаш малко досаден

Всичко е в маркетинга, промеил е заглаието на темата :D

Това беше извън темата ... както и да е ... успех в начинанието :)
 
От: Уеб дизайнер

Интересувам се от java калкулатор,уникален с възможност за избиране на коя степен да бъде повдигнато число.Възможност за геометрично изчисляване на херонова теорема при зададени 3 страни.Както и намиране на синус и косинус + решението.

Очаквам абсолютно ниска цена на ЛС.
 
От: Уеб дизайнер

Ivo_ Банери не правя, не се занимавам с Photoshop, а портфолио имам но не съм го качвал никъде.

(А относно 2-рата тема забравих да помоля да я изтрият)

Поздрави
 
От: Уеб дизайнер

Човека не е споменал, че умее java-та. Искай да ти го направи на PHP ;)

Банери правиш ли? Ако имаш някакво портфолио ми го прати и с някакви приблизителни цени.
Споменал е: "Също така мога още многооо работи който ако почна да ги изброявам ще стане много дълго четиво".Java е високоплатен език,така че предполагам java влиза в "многооо"-те работи.
На PHP мога и сам да си го направя.

Очаквам отговор.
 
От: Уеб дизайнер

Да, но ще трябва да си отвориш джоба. :) за повече инфо на ЛС
 
От: Уеб дизайнер

Добре де. Може ли да светнеш простите и неуките, защо темата е със заглавие "Уеб дизайнер" пък не работиш с фотошоп?
Или си правиш дизайните в пейнт или и това е маркетингов трик? Кое от двете?
 
От: Уеб дизайнер

Как правя дизайните, си е мои проблем :)
Искате сайт ? получавате сайт.

Моля спрете с спама.

Поздрави
 
От: Уеб дизайнер

Как правя дизайните, си е мои проблем :)
Искате сайт ? получавате сайт.

Моля спрете с спама.

Поздрави

Еиии... па си и нервен некакав, това да се репчиш на потенциални клиенти и то ли е маркетинов трик?
 
От: Уеб дизайнер

Не се нервя,явно не разпознаваш добрия от лошия тон приятелю ;]
 
От: Уеб дизайнер

Не се нервя,явно не разпознаваш добрия от лошия тон приятелю ;]

Ае лошия тон може не го разпознавам, ама псевдо професионалистите и шарлатаните ги виждам от далече.
Да си уеб дизайнер и да не работиш с фотошоп, или си некав мнооооооо добър с пейнта или просто не знаеш какво говориш.

Искате сайт? получавате сайт??? Това не ти е да продаваш картофи на пазара... покажи ни нещо твое ако обичаш.

А да, и не съм ти приятел.
 
От: Уеб дизайнер

Момичето се опитва да изкара някой лев... не я скастрявайте толко рано :)

Понеже казваш, че си най-добра в хтмл, значи бая си пописала (или покопирала - все тая) Тогава не може да нямаш нещо направено, дори и когато си се тествала. Тогава покажи го! Дай шот нещо, линк, каквото можеш

Иначе всеки иска да изкара некой лев, но не всеки полага нужният труд и желание за това...явно
 
От: Уеб дизайнер

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=119&t=71850&p=567259#p567259

Имам човек който работи с Photoshop.

Добре де майка му стара, сега трябва да диря кое си правил/а ли за да видя какво можеш??? Като имаш човек който работи с Фотошопа дай да видим негови неща или си смени заглавието на темата. То и аз имам човек който ми цикли паркета в офиса ама не предлагам циклене.

Ако това трябва да е линк-а http:// gamesbg. eu/cs/ той лекичко не работи
 
От: Уеб дизайнер

Домейна е спрян.

Заключете темата, писна ми от лапешки спам.
 
От: Уеб дизайнер

valve, когато предлагаш една услуга би следвало да можеш да я обосновеш и да покажеш какво можеш. Дори и на ЛС.
Клиентите са/сме претенциозни понякога, искат да им се обяснява, да видят, да пипнат. Ако искаш да работиш по този начин е желателно да не скачаш 'остро' срещу всеки. Приеми го като възможност да покажеш уменията си

П.С. 'Спамерите' ти избутват темата нагоре -> има по-голям шанс да бъде видяна и потенциално получаваш по-голяма аудитория, пред която да покажеш уменията си.
П.С. 2 Тук темите не се заключват по желание на автора, напишеш ли нещо остава завинаги
 

Горе