Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

CyberSecurity

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте
От доста време само си го чета форума и не съм се включвал в надпреварата със старите потребители хихи
Ето какво предлагам:
Изработка на всякакви скриптове за вашите сайтове / без за готови системи... че не са ми любимите :D / .
Поправка и доработка на сайтове или скриптове.
Добавяне на продукти, статии и всичко което се сетите във вашите сайтове :)

Услугите не са много но се надявам все някои да има нужда от нещо за празниците :p
Цените на който работя не са високо / а и на тая криза... / и са индивидуални за всеки - вие казвате какво трябва да се свърши, обсъждаме го и заедно решаваме цена, която е изгодна както за вас така и за мен.
И разбира се плащате след свършена от мен работа и одобрена от вас.
Време на изпълнение: в зависимост от поставената ми задача , но ще се постарая всичко да става бързо и качествено.

Ето сайтове който съм разработил както и всички скриптове към тях / който няма как да покажа за жалост /:
http://denislav.bg/
http://fitnesuredi-bg.com/
http://bodyfan-bg.com/
http://foryoubg.com/

Всички статии в http://fitnesuredi-bg.com/ съм ги писал аз :)
пп: сайтовете не се поддържат от мен и може да има нещо счупено вече ...

За връзка с мен:
Тел: 0882 277 197
Скайп: stoyan.stoymenov
Е-мейл: [email protected]
Лично съобщение.

Поздрави
Стоян Стоименов
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Писах ЛС:?:,но нещо няма отговор:?:
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Нека пак се ъп-на сам :D
До тук: една отказана поръчка, тъй като няма да мога да се справя, и няколко завършени поръчки към един клиент. ПП: надявам се да е доволен колегата :)

Свободен съм за още работааа :p
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Днес специална промоция - цената я определяте вие (като разбира се без гаври от сорта на "давам ти 2 лева" , нека все пак уважаме труда си :) ), и всичко ще е готово до краят на деня.
Като целта е като потребител без itrade да се докажа като сериозен и отговорен :)
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Колегата е изключително коректен!
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Братле защитавай ги малко тези сайтове и магазини ... Подобни страници се хакват за секунди или в случая не ти трябва хакване , а източване или подменяне на информация ...
......
 
Последно редактирано:
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Поддръжката на сайтовете и скриптовете са си за моя сметка поне 2/3 месеца , винаги съм работил на този принцип, което могат да потвърдят и колеги от форума с които вече съм работил.
А защитите - окей - ще подмениш инфото, аз ще се занимавам с глупости малко докато се възстанови всичко и т.н, и вече ще ми е за урок :)
Благодаря все пак и лека вечер.
Поздрави :p
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Не , аз нямам интерес да барам по такива сайтове , но все пак най-малкото , което трябва да имаш е защита от sql инжекции и някаква проста url защита ( if doesn`t exist go to 404.html ) ... Все пак магазини , клиенти все някой ще се възползва от вратичките , които оставяш ...
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Няма система без бъгове, а те процентно се увеличават със сложността на проекта. Дори едно WP да инсталирате с една елементарна тема, ще се найде някой дизайнер да рече, че еди кое си не минава чековете за валидация. До промяна на някой текст надали някой е опрял, а пък нека се тестват харерските умения. За едното нищо рискуват да ударят греда и да се озоват зад банката на съдебната палата. Евала, че показваш дадени грешки, провокиран от ник-а му, но нали се сещаш, че всичко това е назакуземо..
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Явно не сте работили на място на което ако допуснеш подобни грешки те уволняват на момента : )) Не може нещо , което е насочена към бизнеса да има бъгове , все пак защитаваш име,репутация ... а е нищо ново няма да ви кажа ...
 
От: От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Аз съм собственичката на първия сайт. В случай, че би се ангажирал да ми помогнеш да защитя сайта и т.н., моля да ми пишеш. За този проблем ми пишат за втори път. Имейл за кореспонденция: sales @ foryoubg.com
Весело посрещане на Новата година!
Нека е успешна за всички малки и големи предприемачи!
Нека бъдем здрави!
foryoubg.com
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Няма нищо лошо да си покажем грешките, затова сме хора и всички грешим, или наследяваме нечии грях. На мой приятел му хакнаха сайта руснаци с цел да си плати и го направи. За някои това е бизнес и целенасочено, в случая адмирирам дори подобни очевадни грешки да бъдат предотвратени о'време и да си помагаме взаимно. Получаваш +1 от мен затова... Весели празници! :)
 
От: От: От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Аз съм собственичката на първия сайт. В случай, че би се ангажирал да ми помогнеш да защитя сайта и т.н., моля да ми пишеш. За този проблем ми пишат за втори път. Имейл за кореспонденция: sales @ foryoubg.com
Весело посрещане на Новата година!
Нека е успешна за всички малки и големи предприемачи!
Нека бъдем здрави!
foryoubg.com

Надали някой би се хванал с такава задача.
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Няма система без бъгове, а те процентно се увеличават със сложността на проекта. Дори едно WP да инсталирате с една елементарна тема, ще се найде някой дизайнер да рече, че еди кое си не минава чековете за валидация. До промяна на някой текст надали някой е опрял, а пък нека се тестват харерските умения. За едното нищо рискуват да ударят греда и да се озоват зад банката на съдебната палата. Евала, че показваш дадени грешки, провокиран от ник-а му, но нали се сещаш, че всичко това е назакуземо..

Точно за това винаги съм се опитал да набия в главата на всички фенове на "оригиналните къстъм решения", че е много по-разумно да се използва опън сорс CMS с многомилионно комюнити зад гърба си.
 
От: Уеб скриптове, изработка на сайтове и още...

Нова година, нов късмет :D
UP-че

пп: за много години на всички :)
 

Горе