Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

manqga

Member
От 2 дена СРС-то ми е ужасно ниско от 0.30 цента падна на 0.03 цента,повечето ми кликове са от Америка.
Някой има ли подобни проблеми ?
Трафика ми е от ФБ.
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

Хора помагайте ..... ще се беся...положението е трагично.
От 5 дена няма промяна USA клик - 0.04 цента
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

И при мен е много нисък и нямам обяснение защо. Някой ако знае как да го вдигна моля да ми пише :)
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

Не съм се ровил, но намирисва на поставяне на ниско-платени реклами за калпав трафик.
Другия вариант е самите рекламодатели да са ви блокирали сайтовете като ненадеждни.
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

Наблюдавате ли спад за януари на СРС? Доколкото ми е известно, това е нещо нормално всяка година, след празниците, но все пак да попитам:)
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

И при мен трафикът е 99% от САЩ и от няколко дни забелязвам доса плачевни резултати CPC по 0.01 и RPM вчера беше 0.80. Такова нещо не съм виждал до сега. Сайтът, за който говоря е на здравна тематика и определено има таргетиран трафик и кликове. Нямам представа какво се случва.
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

При мен е както миналта година падна до 0.46 Евро и от 2-3 дни пак се катери до нормални стойности.
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

При мен имаше само един ден преди седмица няколко клика за 0.03$. Като цяло обаче ми се увеличават кликовете по-рекламите. Забелязвам също и в нишите в които работя по СРС в началото на всеки месец и намаляване към 25-30 число.
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

Това са реклами от купоните, колкото да не е за без пари.
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

Забелязвам днес и вчера подобрение. Ще видим как ще е за напред.
 
От: Ужасно нисък СРС от USA (Adsence)

CPC-то ти зависи от 1241414 фактора... иди разбери, кой от всичките е... Може сайта ти да е попаднал в няколко exclusion lists и по този начин да ти се е намалил avg. site rank, който е "несъществуващ" според Гугъл и не влияе върху CPC от AdSense. Може конкретни рекламодатели да са избрали сайта ти и целенасочено да са избрали нисък Max.CPC... А пък може и просто случайно няколко дни да си попаднал на реклами от рекламодатели, който са си сложили Max.cpc 0.03-0.04 цента и също да влияе... има още и още и още фактори...няма как с точност да разбереш кой от тях е...
 

Горе