Украйна - Русия какво ви е мнението

Бяга ти фокуса, почваш с фантазиите. Фалшива ли е статията или не?
аз се чудя що му обръщаме изобщо внимание на тоя палячо...
 
аз се чудя що му обръщаме изобщо внимание на тоя палячо...
Абе и той е ЧоВеК, трябва да сме толерантни ;)
 
аз се чудя що му обръщаме изобщо внимание на тоя палячо...
ВсЕка гледна точка е важна, можеше да хвърли нЕкъв различен поглед върху нещата, ма като гледам на къде задуха вятъра... ще стигнем най-много до "Ко стана, 2-рата армия в света щяла да вземе Киев за 3 дена".
 
ВсЕка гледна точка е важна, можеше да хвърли нЕкъв различен поглед върху нещата, ма като гледам на къде задуха вятъра... ще стигнем най-много до "Ко стана, 2-рата армия в света щяла да вземе Киев за 3 дена".
вероятостта ВСУ да свалят сами ЗеленоБоба се увеличава с всеки изминат ден. Вчера четох подробен анализ за ситуацията в Бахмут и , че всичко е било ПР акция за доказване на Зеления. Военните на фона на жертвите които дадоха там са склонни сами да си го свалят съвсем скоро.
 
Ретарда с поредния профил...

С @null се задоволи само да тури няколко смехушки под постовете, които не го кефят.

И само за протокола: Обективно не е бил дискредитиран до момента, с изключение на видеото с майката с детето и стрелбата пред колата. За тоя клип обаче все още не знаем от кого и с каква цел беше пуснат.
 
Ретарда с поредния профил...

С @null се задоволи само да тури няколко смехушки под постовете, които не го кефят.

И само за протокола: Обективно не е бил дискредитиран до момента, с изключение на видеото с майката с детето и стрелбата пред колата. За тоя клип обаче все още не знаем от кого и с каква цел беше пуснат.
Не се пени, че ще се подхлъзнеш некъде от толкова лиги... Аз за разлика от повечето, които пишат в тази тема не съм от 2021ва тук.

Кефи ме как си давате къс пас тука 4-5 и останалите са ви оставили да си пишете небивалиците.

@NovaPS нема кво да ви питам за това коя армия е "вашата"... то е ясно на целия свят вече. Ближа рани аз, защото унищожиха всичкото ПВО, всичките абрамси, всичките леопарди.

Само един въпрос ще задам и ви оставям да се надъхвате - защо като е гадно в Европата седите в нея, а не идете към Коми, където всичко е "православно"?
 
Не се пени, че ще се подхлъзнеш некъде от толкова лиги... Аз за разлика от повечето, които пишат в тази тема не съм от 2021ва тук.

Кефи ме как си давате къс пас тука 4-5 и останалите са ви оставили да си пишете небивалиците.
Ами свободни хора сме, пишем си, коментираме, смеем се и плачем :)

П.П. Е щом ти е КЕФ, защо се дразниш и заяждаш?
 
  • Like
Реакции: Vbb
@NovaPS нема кво да ви питам за това коя армия е "вашата"... то е ясно на целия свят вече. Ближа рани аз, защото унищожиха всичкото ПВО, всичките абрамси, всичките леопарди.

Моята армия... е като кажеш, че нещо е лъжа.. а то видимо не е.. поне да можеш да се обосновеш. Всичко друго е фантазия.
Твоята армия е ясна, като цветовете на дъгата. *не тая на децата.
 
Не се пени, че ще се подхлъзнеш некъде от толкова лиги... Аз за разлика от повечето, които пишат в тази тема не съм от 2021ва тук.

Кефи ме как си давате къс пас тука 4-5 и останалите са ви оставили да си пишете небивалиците.

@NovaPS нема кво да ви питам за това коя армия е "вашата"... то е ясно на целия свят вече. Ближа рани аз, защото унищожиха всичкото ПВО, всичките абрамси, всичките леопарди.

Само един въпрос ще задам и ви оставям да се надъхвате - защо като е гадно в Европата седите в нея, а не идете към Коми, където всичко е "православно"?
ако щеш и от 1888 година да си тук като ти липсва умствен капацитет файда няма
 
Ами свободни хора сме, пишем си, коментираме, смеем се и плачем :)

П.П. Е щом ти е КЕФ, защо се дразниш и заяждаш?
Именно, че сте свободни хора и спекулирате с тези си права, пишейки и възхвалявайки един агресор. В нормална, европейска страна всяко подобно възхваляване на убийства и умаловажаване на този ужас би ви донесло най-малкото среща с правоохранителните органи, ако не и нещо повече. И вие това много добре го знаете.
 
защо като е гадно в Европата седите в нея
Да напуснем цял континент, за да направим кеф на поредния джендър-либерал? Между другото, една доста голяма част от Русия също е в Европа, включително частите, които си взе обратно и другите, които също ще си вземе.

защото унищожиха всичкото ПВО, всичките абрамси, всичките леопарди.
И къде са те сега??? Контраатакуват? В главите на няколко лево-либерални...

Айде, бегай, че само разводняваш разговора с безпричнната си омраза.
 
Моята армия... е като кажеш, че нещо е лъжа.. а то видимо не е.. поне да можеш да се обосновеш. Всичко друго е фантазия.
Твоята армия е ясна, като цветовете на дъгата. *не тая на децата.
"Моята" армия се въоръжи с малко "лепорадов принт", скоро ще го усетят мародерите, аз съм спокоен.
 
Именно, че сте свободни хора и спекулирате с тези си права, пишейки и възхвалявайки един агресор. В нормална, европейска страна всяко подобно възхваляване на убийства и умаловажаване на този ужас би ви донесло най-малкото среща с правоохранителните органи, ако не и нещо повече. И вие това много добре го знаете.
За кокаинчик ли говориш? Ми, не - не го възхваляваме. Педалите и транс-фрийковете го правите.
 
Именно, че сте свободни хора и спекулирате с тези си права, пишейки и възхвалявайки един агресор. В нормална, европейска страна всяко подобно възхваляване на убийства и умаловажаване на този ужас би ви донесло най-малкото среща с правоохранителните органи, ако не и нещо повече. И вие това много добре го знаете.
нормална европейска държава? В нормалните европейски държави обикновенно тачат бисексуалността и дават оръжие за военни действия на Усрайна. Ако не бяха нормална европейска държава тогава нямаше да им дават оръжия... ама си толкова смешен като кажеш Нормална европейска държава....
 
Да напуснем цял континент, за да направим кеф на поредния джендър-либерал? Между другото, една доста голяма част от Русия също е в Европа, включително частите, които си взе обратно и другите, които също ще си вземе.


И къде са те сега??? Контраатакуват? В главите на няколко лево-либерални...

Айде, бегай, че само разводняваш разговора с безпричнната си омраза.
Аз ако бях на теб щех да избягам възможно най-далеч от тези лево-десни-центро-либерали! Малиии!!! То е нетърпимо направо, евросубсидия, гаранция за свобода (а в България, както виждаме и свободия) на словото, гаранция на личната собственост и какво ли още не... Мани бегай от тея англо-саксонски простотии! :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
"Моята" армия се въоръжи с малко "лепорадов принт", скоро ще го усетят мародерите, аз съм спокоен.
Аз проблеми нямам - когато Русия падне, ще има евтин газ за всички, технологиите ще се развиват, ще се слеем в едно тяло - мъже ще кърмят, жени ще боцкат. Даваща любов по целиЙ свет.

Ма реалността в момента е друга, то и Крим щяха да вземат преди лятото.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
За кокаинчик ли говориш? Ми, не - не го възхваляваме. Педалите и транс-фрийковете го правите.
Говоря за един дето не излиза от подземието.

Ти нали си жена? Или се бъркам? Кажи какво ти е мнението за незаинтересоваността на нашите полиция по руски модел и прокуратура по руски модел да превантиран, разследват и наказват насилието над жени? Какво ти е мнението за пребити жени, заключени в апартаменти, убити жени, които не искат да живеят с комплексари, навряни в багажник на кола и залепени със строителна пяна. Това не е ли гнусно за теб? Или го одобряваш?
 
Аз ако бях на теб щех да избягам възможно най-далеч от тези лево-десни-центро-либерали! Малиии!!! То е нетърпимо направо, евросубсидия, гаранция за свобода (а в България, както виждаме и свободия) на словото, гаранция на личната собственост и какво ли още не... Мани бегай от тея англо-саксонски простотии! :D
Нанди къде тръгна да я оприличаваш с либерал изобщо..... тя е като мен върла комунистка :)
 
Именно, че сте свободни хора и спекулирате с тези си права, пишейки и възхвалявайки един агресор. В нормална, европейска страна всяко подобно възхваляване на убийства и умаловажаване на този ужас би ви донесло най-малкото среща с правоохранителните органи, ако не и нещо повече. И вие това много добре го знаете.
Аз лично никого не величая! Нито съм за Русия, нито съм за Украйна! Просто не си разбрал, но такива сте вие хората от либералните общности. Започвам да разбирам защо @Vbb твърди, че нямаше умствен капацитет. То хората които четат избирателно не могат да разберат, или не искат да разберат какво им се пише!
Очевидно ти подкрепяш под една или друга форма военните действия в Украйна, аз не! Ако моята европейска позиция е прекалено евроНЕатлантическа проблема е само в твоята глава! Хората с твоето мислене, само доказват колко назад върви евроатлантизма!
Никой никога не е твърдял че войната е хубаво нещо! Но има хора които я насърчават, и такива които я осъждат!
 
  • Like
Реакции: Vbb
Аз проблеми нямам - когато Русия падне, ще има евтин газ за всички, технологиите ще се развиват, ще се слеем в едно тяло - мъже ще кърмят, жени ще боцкат. Даваща любов по целиЙ свет.

Ма реалността в момента ситуацията е друга, то и Крим щяха да вземат преди лятото.
Реалността е ясна на целия свят - една шепа маймуни решиха, че ще трябва да се задържат на власт още малко и нападнаха суверенна държава през 2014, защото искаше да им тегли една майна за всички злини, които са им направили през годините. А при последната "кафява операция" загинаха или се инвалидизираха 210 хиляди от собствения си народ, като поне още толкова от Украинска страна. (нарочно е с главна буква, знам български, спокойно...)

Нищо, след 50 години може и да има износ на петрол и газ за Европа от братушките. До тогава ще трябва да се задоволяваме със "скъпи" алтернативи. Както го правехме и тази зима - аз от 8 месеца не съм се къпал, защото няма топла вода, в къщи ходя с анурак и ушанка. Изядох си кучето.
 

Горе