Украйна - Русия какво ви е мнението

Ще пропусна да те лиша, че иначе става едно монотонно 1085 страници само подпорки и "филми".

Аз нали ви казах преди 5 страници - Донбаска пролет ми е на rewind, през нощта си го слушам на слушалки за да си модулирам мисленето по правилния начин...
 
Ще пропусна да те лиша, че иначе става едно монотонно 1085 страници само подпорки и "филми".

Аз нали ви казах преди 5 страници - Донбаска пролет ми е на rewind, през нощта си го слушам на слушалки за да си модулирам мисленето по правилния начин...
ти и твоето мнение са без никакво значение тук и никой не те приема за някакъв фактор... просто за един тъпак трол който по далеч от носа си не вижда.
 
ти и твоето мнение са без никакво значение тук и никой не те приема за някакъв фактор... просто за един тъпак трол който по далеч от носа си не вижда.
Твърде много думи хабиш, при положение, че дефиницията е ясна: Радиоточка. ;)

Радко, мамин сладък, нека ти обясня нещо много важно: Когато подписваш мирни споразумения с ясното намерение не само да не ги спазваш, но дори да се въоръжаваш, то ТИ ГУБИШ АВТОМАТИЧНО ПРАВОТО ДА СЕ НАРИЧАШ ЖЕРТВА, ЗАЩОТО С ДЕЙСТВИЯТА СИ ПРЕДИЗВИКВАШ ВОЙНА!
 
Пич, кажи кой е виновен за тези жертви? Украйна ли влезна с натовско оръжие в руzzия, за да трепе и изнасилва селяните и бабичките, да ги тика в кладенци и масови гробове? Кой прати зелените човечета? Кой свали самолета с бук, защото ракетите ги управляваха пияни некадърници?


Всеки един патрон изстрелян по агресора е оправдан! Цяло поколение ще живее с ужаса на тази война на бункерния гном. Когато умре като куче в собствените си сосове, тогава светът ще ликува.

А, как българите там бяха тормозени и тероризирани? Ето част от убитите българи в Украйна от украинците, които браните! Съжалявам, това аз не мога да го простя, колкото и да ми е жал за украинците!

  1. Българинът инж. Иван Милев – жив изгорен в Одеса на 2 май 2014 деец на българската общност;
  2. Българинът Александър Николов – мирен протестиращ разстрелян в Одеса на 2 май 2014;
  3. Опожареният Български културен дом в Одеса на 2 май 2014 г.;
  4. Разкъсаните 15 български знамена в Киев на 7 юли 2015 пред посещението на българския президент;
  5. Оскверненият преди 3 март Паметник на българските опълченци 1877-1878 в Болград – поруганите им имена омазани с украинска жълта и синя боя на 29 февруари 2017 и написаната на него закана към местните българи „чемодан – вокзал – София“;
  6. Българинът Василий Кащипублично жестоко пребит при залата на общинския съвет и залят в очите с антисептична течност в Белгород на 30 май 2017 г.;
  7. Първият акт на преварата в 2014 г. – отмяната на законите, гарантиращи права на българския език.
  8. Прекрояването на Болградските общини в 2020, за да изгубят българите мнозинстното си в тях, международно осъдено с Декларация на Народното събрание на България от 20 май 2020 г.;
  9. „Законът за коренните народи“ от 1 юли 2021 г. грубо дискриминиращ живеещите от векове там българи.
Питам помните ли?
 
linkove ima6 li ?
на теб само линкове ти трябват .... айде трай си , че тъкмо почна да ми се издигаш в очите и си на път да се сгромолясаш отново
 
Ебати дъното почна да се копае с най-изтърканите опорки... няма такъв човек. инж. Иван Милев. Колко пъти ще се пускат тия опорки?

 
Имаше репортаж на БТВ, който съм гледал през 2014. Но тъй като този репортаж показва реален компромат срещу Киев не може да се намери в интернет.
Сега видях, че и в ютуб е свален!
 
А, как българите там бяха тормозени и тероризирани? Ето част от убитите българи в Украйна от украинците, които браните! Съжалявам, това аз не мога да го простя, колкото и да ми е жал за украинците!

  1. Българинът инж. Иван Милев – жив изгорен в Одеса на 2 май 2014 деец на българската общност;
  2. Българинът Александър Николов – мирен протестиращ разстрелян в Одеса на 2 май 2014;
  3. Опожареният Български културен дом в Одеса на 2 май 2014 г.;
  4. Разкъсаните 15 български знамена в Киев на 7 юли 2015 пред посещението на българския президент;
  5. Оскверненият преди 3 март Паметник на българските опълченци 1877-1878 в Болград – поруганите им имена омазани с украинска жълта и синя боя на 29 февруари 2017 и написаната на него закана към местните българи „чемодан – вокзал – София“;
  6. Българинът Василий Кащипублично жестоко пребит при залата на общинския съвет и залят в очите с антисептична течност в Белгород на 30 май 2017 г.;
  7. Първият акт на преварата в 2014 г. – отмяната на законите, гарантиращи права на българския език.
  8. Прекрояването на Болградските общини в 2020, за да изгубят българите мнозинстното си в тях, международно осъдено с Декларация на Народното събрание на България от 20 май 2020 г.;
  9. „Законът за коренните народи“ от 1 юли 2021 г. грубо дискриминиращ живеещите от векове там българи.
Питам помните ли?
Човек, наистина се чудя 2014та ли е? Всяка една точка от тези откровенни ЛЪЖИ беше оборена, не като частично вярно, а като 100% ЛЪЖА!
9 години по-късно продължавате да си ги пускате по телеграмите на възраждане и да си ги коментирате... в потрес съм, наистина.

Не, че ще го и отвориш, пък камо ли да го прочетеш, но ето линк.
 
Имаше репортаж на БТВ, който съм гледал през 2014. Но тъй като този репортаж показва реален компромат срещу Киев не може да се намери в интернет.
Сега видях, че и в ютуб е свален!
И да е имало е изтрит защото са разбрали че не е истина.
 
И да е имало е изтрит защото са разбрали че не е истина.
Искаш да кажеш, че тогава българския народ сме станали жертва на целенасочена фейк новина?
Ще ти кажа, че не е така! Има хора които са били там в Украйна и го потвърждават. И те са украинци, даже де са българи!
Да, няма как да докажа това си твърдение, но не е и нужно. Тъй като не може 7-8години по-късно някой да ти казва това което си видял през 2014г. не е било така и ти да почнеш да казваш НЕ Е БИЛО ТАКА! И днес понеже Украйна е приятелска страна да почнем да казваме, че това не се е случило! Да твърдим че такива хора никога не са съществували. Че техните семейства не са страдали! По твоята логика в Северна Македония няма дискриминация на българи, само защото запада така казва! В Америка не са избивали индианци! В Русия не карат българите да се наричат татари!
Човек нищо не е само черно и само бяло! Няма как да ме убедиш и че САЩ влезнаха в Ирак заради биологично оръжие, което имал Садам Хюсеин! Също така няма как да ме убедиш, че за войната в Украйна виновни са само руснаците!
 
Вие що биете негрите? Превъртате 15 опорки основни и се въртите в кръг, 10 години минаха от живота ви в забблуждения, някакви дълбоки държави на запад, някакви евреи, зидаро-мазачи и илюминати, а истината е, че спомените, пречупени през съзнанието ви "колко е било добре едно време" в комбинация с моралната и материална нищета в момента (за която нито ЕС, нито НАТО, нито САЩ са ни виновни, а отново руските робовладелци, под формата на руско-българска нарко и всякаква друга мафия, ДС и руската агентура тук) ви карат да се самозалъгвате за елементарни неща.

В момента в Украйна има геноцид срещу населението й, защото не искат да преклонят глава пред руските мафиоти, нито един умрял човек там не е по вина на ЕС и НАТО, за всичкото страдание е виновна единствено руzzия - управата и в частност дори народа, защото са преклонили глава и позволяват това да се случва.

Изгорени българи и знамена.... толкова ли лесно се лъжете бе? По бтв репортаж имало, в близ статия чел.... леле Ми нали това са медии на тея същите, които ви скапаха, и вашия, и нашия живот бе, какво да напишат, че в Европа се живее нормално, а руzzнаците са педераси ли?
 
Вие що биете негрите? Превъртате 15 опорки основни и се въртите в кръг, 10 години минаха от живота ви в забблуждения, някакви дълбоки държави на запад, някакви евреи, зидаро-мазачи и илюминати, а истината е, че спомените, пречупени през съзнанието ви "колко е било добре едно време" в комбинация с моралната и материална нищета в момента (за която нито ЕС, нито НАТО, нито САЩ са ни виновни, а отново руските робовладелци, под формата на руско-българска нарко и всякаква друга мафия, ДС и руската агентура тук) ви карат да се самозалъгвате за елементарни неща.

В момента в Украйна има геноцид срещу населението й, защото не искат да преклонят глава пред руските мафиоти, нито един умрял човек там не е по вина на ЕС и НАТО, за всичкото страдание е виновна единствено руzzия - управата и в частност дори народа, защото са преклонили глава и позволяват това да се случва.

Изгорени българи и знамена.... толкова ли лесно се лъжете бе? По бтв репортаж имало, в близ статия чел.... леле Ми нали това са медии на тея същите, които ви скапаха, и вашия, и нашия живот бе, какво да напишат, че в Европа се живее нормално ли?
доста си необразован.
 
доста си необразован.
Знаем, най-образованите сте в израждане. Затова като излезне тая общата да говори и само материал й излиза от устата, но не и 2 изречения вързани на кръст. Гледай си там подкастовете на тея от истЕрически парк и слушай "истината"...
 
Знаем, най-образованите сте в израждане. Затова като излезне тая общата да говори и само материал й излиза от устата, но не и 2 изречения вързани на кръст. Гледай си там подкастовете на тея от исторически парк и слушай "истината"...
Гласувах за ПП предпоследния път, а този път не гласувах.
Не гледам и не слушам никой.
Нещо друго ?
 
Заклевам се във всеки един форум ли ги пускате тея опорки уе, човек? Разрешават ли ви да пишете нещо от себе си, така да измислите от душата или само каквото е подадено се пуска по форуми, коментари, всеки ден, едно и също.

Да позная, "защото си разочарован"? Паххаха
 

Горе