Украйна - Русия какво ви е мнението

И какво ме засяга това? И при вас има измет, то друго всъщност няма. Да коментираме всеки боклук е меко казано проява на лош вкус, още повече не е по темата. ;)

А по темата: фашистите са изстреляли система за залпов огън срещу пазар в белогородска област. Има загинали цивилни - логично, щото те са били целта. Та, когато циврите, че руснаците са агресори, замислете се кой трепе цивлини за кеф?

Оная вечер слушам по новините: масирани атаки на Русия по цивилна инфраструктура на усрайна. Има един (1бр) РАНЕН. Тоест, Русия ги бомби хуманно, пазейки нацистката сган, включително тая сред цивилното население.

Вече има изстреляни касетъчни бомби, което принуждава РФ да отвърне със същото оръжие. Нема да ревете, щото по волята на сащ и самите укро-фашисти от тая територия няма да става нищо само след няколко месеца.
 
И какво ме засяга това? И при вас има измет, то друго всъщност няма. Да коментираме всеки боклук е меко казано проява на лош вкус, още повече не е по темата. ;)

А по темата: фашистите са изстреляли система за залпов огън срещу пазар в белогородска област. Има загинали цивилни - логично, щото те са били целта. Та, когато циврите, че руснаците са агресори, замислете се кой трепе цивлини за кеф?

Оная вечер слушам по новините: масирани атаки на Русия по цивилна инфраструктура на усрайна. Има един (1бр) РАНЕН. Тоест, Русия ги бомби хуманно, пазейки нацистката сган, включително тая сред цивилното население.

Вече има изстреляни касетъчни бомби, което принуждава РФ да отвърне със същото оръжие. Нема да ревете, щото по волята на сащ и самите укро-фашисти от тая територия няма да става нищо само след няколко месе
 
Що не се скриеш с тъпите си пропаганди? Утре ако Турция си поиска Кърджали ще кажеш ли, че си е техен? Или други градове? Колко ти плащат тия блядки, защо не си признаеш? А ако тролиш безплатно, значи си с натурално промит мозък. Излагаш София окръг...
 
Що не се скриеш с тъпите си пропаганди? Утре ако Турция си поиска Кърджали ще кажеш ли, че си е техен? Или други градове? Колко ти плащат тия блядки, защо не си признаеш? А ако тролиш безплатно, значи си с натурално промит мозък. Излагаш София окръг...
Тедка ти си идиот .... ама тва сигурен съм е от бустерната доза :)

 
Що не се скриеш с тъпите си пропаганди? Утре ако Турция си поиска Кърджали ще кажеш ли, че си е техен? Или други градове? Колко ти плащат тия блядки, защо не си признаеш? А ако тролиш безплатно, значи си с натурално промит мозък. Излагаш София окръг...
Ти как си оцелял от ужасния вирус, който щеше да измори всички безмозъчни идиоти :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Излагам София окръг - е, това е най-забавното обвинение, което съм получавала в момента.

Теди, абсолютно безплатно и по убеждения излагам различна на вашата теза. За разлика от вас, аз съм се информирала за предисторията на конфликта, а по пътя на логиката стигнах до извода, че страна, която не спазва подписаните от нея мирни споразумения, декларира, че иска война. Е, получи я. Сега що ревете?

Териториите, които Русия си прибра обратно са руски територии, подарени от Хрушчов на Украйна, за да си има излаз на море и полезни изкопаеми. Подарил ги е барабар с руснаците, вярвайки, че тая република (тогава) винаги ще бъде част от СССР. Тъп пияница. Слава богу, Путин поправи грешката. ;)
 
  • Like
Реакции: Vbb
Екстра си беше бустерчето, след него всичко ми е нагоре! А иначе комплексарите обичат да обиждат ;)
като гледам вече има ефект от бустерчето :) Станал си дебил - което е целта на създателите на ваксините :)
 
И какво ме засяга това? И при вас има измет, то друго всъщност няма. Да коментираме всеки боклук е меко казано проява на лош вкус, още повече не е по темата. ;)

Когато в почти всеки коментар пишеш "джендър", но разбереш, че от организаторите на русофилските протести против ЕС е джендър... Поредната опорка от амеби за зомбиране на още амеби. Поредния пиар за идиоти!
 
Когато в почти всеки коментар пишеш "джендър", но разбереш, че от организаторите на русофилските протести против ЕС е джендър... Поредната опорка от амеби за зомбиране на още амеби. Поредния пиар за идиоти!

Ти се оказа по-глупав, отколкото те мислех. Браво!

Първо: не правиш разлика между хомосексуалист и анти-хуманната джендър идеология, която е фундаментът на съвременния западен ред. Няма да ти обяснявам повече какво имам предвид под лево-джендърастка идеология и лево-джендърасти, защото очевидно нямаш умствения капацитет да схванеш написаното. Продължавай да ни заливаш с частни случаи, които са аргумент само в празната ти главица.

Рожен ви е най-големия проблем на вас кето-безглутеновите, нон-байнъри псевдо-либералчета. Скопени по всеки един възможен начин.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Ти се оказа по-глупав, отколкото те мислех. Браво!

Първо: не правиш разлика между хомосексуалист и анти-хуманната джендър идеология, която е фундаментът на съвременния западен ред. Няма да ти обяснявам повече какво имам предвид под лево-джендърастка идеология и лево-джендърасти, защото очевидно нямаш умствения капацитет да схванеш написаното. Продължавай да ни заливаш с частни случаи, които са аргумент само в празната ти главица.

Рожен ви е най-големия проблем на вас кето-безглутеновите, нон-байнъри псевдо-либералчета. Скопени по всеки един възможен начин.

В очите на чипирана чебурашка сигурно само проруските амеби са умни, другите не. Схванал съм написаното отдавна - трол си.
 
Моста пак е ударен ♥️
Още не се знае какви са щетите - предишният път им отне над 6м да го оправят, да видим сега.
 
Моста пак е ударен ♥️
Още не се знае какви са щетите - предишният път им отне над 6м да го оправят, да видим сега.
радваш ли се тъпак? И ти ли си терорист
 
Схванал съм написаното отдавна - трол си.
Мда... С толкова умствен капацитет - толкова схващане на елементарно поднесен текст.

Моста пак е ударен ♥️
Още не се знае какви са щетите - предишният път им отне над 6м да го оправят, да видим сега.
Сега като започне ответния удар няма да ревете.

Прав е Радев, че усрайна иска тази война да продължава. Всички провокации от страна на нацистите го доказват. А ние плащаме сметката, ама нема лошо. Като най-бедната и мизерна държава в ЕС, можем да си го позволим.

Между другото, последната новина по този случай е от преди 8 дни, като изобщо не се говори за нанесени сериозни щети. Изстреляли са С200, която въздушната отбрана на Русия е неутрализирала. Поне това открих до момента.

 
Мда... С толкова умствен капацитет - толкова схващане на елементарно поднесен текст.


Сега като започне ответния удар няма да ревете.

Прав е Радев, че усрайна иска тази война да продължава. Всички провокации от страна на нацистите го доказват. А ние плащаме сметката, ама нема лошо. Като най-бедната и мизерна държава в ЕС, можем да си го позволим.

Между другото, последната новина по този случай е от преди 8 дни, като изобщо не се говори за нанесени сериозни щети. Изстреляли са С200, която въздушната отбрана на Русия е неутрализирала. Поне това открих до момента.


Бутнат е, има двама загинали и дете дето е на ръба.
 
Бутнат е, има двама загинали и дете дето е на ръба.
Жалко за цивилните жертви :(

пс: На първо четене само едното платно липсва. Но асфалта е лесно да бъде подменен. По-важен е релсовия транспорт през който минават огромно количество товари за фронта - а той е непокътнат :(

Кадър от влака:
 
Последно редактирано:
След провала, трябваше да "изпъкнат" с нещо, иначе жалко, да. Дай и кадри на жертвите, да покажеш как жената се опитва да излезе от предното стълко.

 
Вяха ли го знамето? Иначе то знамето си е тяхно, ма прекалено крайни националисти го изцапаха.

Иначе пак ли ше въртиме плочата?

Намери си писаното по темата за паметника, протестите и един общественик дето беше бит.... не че е ежедневие, ма не е като да не липсват проблеми. Както и за страха по време на мобилизацията от преди некоя годинка.
Забраняват им да говорят на български и им затваряли училищата па после ги пущат по събори, па то щом има танцьори сигурно и ансамбли ще има, големи репресии падат.
 

Горе