Украйна - Русия какво ви е мнението

Не беше много отдавна, когато го пуснах това разследване с видеа на някои от екзекуциите (съответстващи на труповете по снимките) ма явно имаш избирателна памет. Лошия къде бучеше, че били с бели ленти, баш тея с белите ленти ги има как ги трепат.


Ми, да ме прощаваш, ама смърди си на фалш тая история. Изгледах клипа почти до края..

Убити в началото на март (без никакъв мотив), открити в началото на април - кмета не разбрал цял месец, че в града му се провеждат екзекуции.

Липсата на мотив е най-ярката червена ламБа, която ми светва. ;)

От друга страна, укро-атлантиците имат солиден мотив да спретнат постановка, в която руски войници убиват цивилни - да се саботират постигнатите в Турция по това време споразумения.

Дори видеата да са автентични, както и свидетелските показания, това не доказва, че украинци не са извършили екзекуциите.

В интервюто при Карбовски, Захарова спомена, че са поискали от ООН списък с имената на убитите цивилни. Такъв не им е предоставен, защото, според ООН - те също не разполагат. В същото време в твоето клипче чуваме десетки имена.


Така че, смърди си постановката Буча. Отвсякъде. Няма да повярвам във версията: руски батальон (или каквато там военна единица) си е създал излишен труд да прибира, разпитва и трепе цивилни, защото???????????????????????????????????

Нямаме реален и логичен мотив. От другата, наци-атлантическата страна обаче имат солиден мотив да изкарат пред света руснаците хладнокръвни убийци.

Това клипче/филмче/разследване е просто част от наратива. Важна част.
 
зеле.jpg
 
Ми, да ме прощаваш, ама смърди си на фалш тая история. Изгледах клипа почти до края..

Убити в началото на март (без никакъв мотив), открити в началото на април - кмета не разбрал цял месец, че в града му се провеждат екзекуции.

Липсата на мотив е най-ярката червена ламБа, която ми светва. ;)

От друга страна, укро-атлантиците имат солиден мотив да спретнат постановка, в която руски войници убиват цивилни - да се саботират постигнатите в Турция по това време споразумения.

Дори видеата да са автентични, както и свидетелските показания, това не доказва, че украинци не са извършили екзекуциите.

В интервюто при Карбовски, Захарова спомена, че са поискали от ООН списък с имената на убитите цивилни. Такъв не им е предоставен, защото, според ООН - те също не разполагат. В същото време в твоето клипче чуваме десетки имена.


Така че, смърди си постановката Буча. Отвсякъде. Няма да повярвам във версията: руски батальон (или каквато там военна единица) си е създал излишен труд да прибира, разпитва и трепе цивилни, защото???????????????????????????????????

Нямаме реален и логичен мотив. От другата, наци-атлантическата страна обаче имат солиден мотив да изкарат пред света руснаците хладнокръвни убийци.

Това клипче/филмче/разследване е просто част от наратива. Важна част.
Можеше да завършиш с "Ти беше ли дам да видиш", че да е всичко както си требе. Тоест, има свидетели с видеа, записи на разговори, улични камери, но щом ти не се сещаш за мотив, значи всичко е скалъпено. Така е, съгласен съм. Нали се сещаш, че на всяко следващо клипче което се пусне мога да излезна със същите смешни аргументи.
 
Тоест, има свидетели с видеа, записи на разговори, улични камери, но щом ти не се сещаш за мотив, значи всичко е скалъпено.
Така е, имаме ги - тоест, авторите на ''документалката'' ги имат. Имаме ли обаче твърдо доказателство, че чуваме и виждаме руски войници, а не преоблечени украинци от некви спец части?? Щото руския си им е майчин, така да се каже и на фашистите. Те от скоро започнаха да плямпат на техния си диалект и то предимно на обществени места, щото иначе - лошо. Мисълта ми е, ''чуваме руска реч, значи са руснаци'' - това не е валиден аргумент. :)

Друго много любопитно: щом имаме толкова твърдо доказателство за това страшно престъпление, защо международния трибунал не се хвана за Буча, а вместо това си изсмука от пръстите некво обвинение за похищение над деца, понеже били изведени от зоната на бойните действия? Странно...
 
Така е, имаме ги - тоест, авторите на ''документалката'' ги имат. Имаме ли обаче твърдо доказателство, че чуваме и виждаме руски войници, а не преоблечени украинци от некви спец части?? Щото руския си им е майчин, така да се каже и на фашистите. Те от скоро започнаха да плямпат на техния си диалект и то предимно на обществени места, щото иначе - лошо. Мисълта ми е, ''чуваме руска реч, значи са руснаци'' - това не е валиден аргумент.
Това ще го пускам на всеки един клип, който се пусне с украински войници да видим до къде ще я докараме.

пп. Имаме номера на машини, кодови имена на командири, имена на войници, конкретни бойни части....

Друго много любопитно: щом имаме толкова твърдо доказателство за това страшно престъпление, защо международния трибунал не се хвана за Буча, а вместо това си изсмука от пръстите некво обвинение за похищение над деца, понеже били изведени от зоната на бойните действия? Странно...
Военните престъпления в Буча се разследват от Международен наказателен съд
 
Изказвам мнение, не се заяждам. Ти се обиждаш, не аз. Това е форум за предприемачи, създаден от Банко и приятелят му. Понеже не ми дреме кой какво мисли, прекратявам този ненужен диалог и се прехвърлям към други теми. :)
Имаш предвид в другарски смисъл, нали? Или? Как ги виждаш точно нещата?
 
Той Владо шъ й кай на нея. Владо, Владо..

Патка смотана

 
Шок. Бомба.
Ново развитие на руско-турските отношения, след като Ердоган предаде азовците на Украйна!

известная всем своими эксцентричными выходками Блогер Адель Сергеенкова - в Турции удивила посетителей ресторана. Посадив собаку на стол в ресторане, дочь блогера Ульяна радостно смеялась, когда собака описалась и обкакалась на стол.


 
Вече сериозно.

В краят на Юни на форума "Силни идеи за новото време", Сергей Коноплянка, специалния представител на украинският президент за цифрово и технологично развитие, представи на Зеленски най-добрите технологични проекти.

Новото голямо предизвикателство е да се обедини физическото и дигиталното пространство, каза експертът.

Децата трябва да се чувстват добре в това пространство, родителите трябва да разберат, че няма нищо ужасно във виртуалния свят, а държавата трябва да види ползите“, добави Коноплянка.

За целта през 2023 г. екип от украински разработчици стартира първата в света Национална киберфизична платформа „Бърлога“ – проект за масово въвличане на деца в технологично образование чрез мобилни игри. Тя е създадена във взаимодействиe с експерти от Световния Икономически Форум (WEF).


Сергей Коноплянка подчерта, че „Бърлогата“ е „опит за първи път в света да се съчетаят физическият и виртуалният свят в индивидуалната логика на развитие на детето“.

Владимир Путин коментира това с думите, че "докато на нас ни отправят абсурдни обвинения за отвличане на деца, украинските власти планират сливане на детските съзнания с виртуалния свят".

"Един от абсурдите на днешния ден, който за пореден път показва истинското лице на западния мироглед, възприет от украинските власти", завърши Президентът.


Прочетете подробно за скандала.
 
Вече сериозно.

В краят на Юни на форума "Силни идеи за новото време", Сергей Коноплянка, специалния представител на украинският президент за цифрово и технологично развитие, представи на Зеленски най-добрите технологични проекти.

Новото голямо предизвикателство е да се обедини физическото и дигиталното пространство, каза експертът.

Децата трябва да се чувстват добре в това пространство, родителите трябва да разберат, че няма нищо ужасно във виртуалния свят, а държавата трябва да види ползите“, добави Коноплянка.

За целта през 2023 г. екип от украински разработчици стартира първата в света Национална киберфизична платформа „Бърлога“ – проект за масово въвличане на деца в технологично образование чрез мобилни игри. Тя е създадена във взаимодействиe с експерти от Световния Икономически Форум (WEF).


Сергей Коноплянка подчерта, че „Бърлогата“ е „опит за първи път в света да се съчетаят физическият и виртуалният свят в индивидуалната логика на развитие на детето“.

Владимир Путин коментира това с думите, че "докато на нас ни отправят абсурдни обвинения за отвличане на деца, украинските власти планират сливане на детските съзнания с виртуалния свят".

"Един от абсурдите на днешния ден, който за пореден път показва истинското лице на западния мироглед, възприет от украинските власти", завърши Президентът.


Прочетете подробно за скандала.

Признай си, че го обичаш? Всички го обичаме, няма нищо срамно в това. ;)
 
Ето я фейкърката, ето я! Още не е отворила и цъка сърцето :D :D
Отваряйте ги тея линкове де

(смени го, смени го, нанде, че ща почнат пак фактчекерите, ше стане страшно, левъра дебне, той си е включил чипа към форума и получава мигновени съобщения...)
Признай си, че го обичаш? Всички го обичаме, няма нищо срамно в това. ;)
Обичам го.

Много го обичам.
 
Ето я фейкърката, ето я! Още не е отворила и цъка сърцето :D :D
Имах ти пълно доверие. Вече не. :confused:

(смени го, смени го, нанде, че ща почнат пак фактчекерите, ше стане страшно, левъра дебне, той си е включил чипа към форума и получава мигновени съобщения...)
Не сменям нищо. Сърчицето си е реакция към безценното ти включване.

И кво? Да се тюхкаме, че в Русия няма да забраняват на дечурлята да цъкат на игрички? Ми те децата по целия свят вече са обречени. Глей ги тия в темата колко са зле, а са от малко по-старото поколение.

Обичам го.

Много го обичам.

Да, невъзможно е да не го обича човек...
 
Имах ти пълно доверие. Вече не. :confused:


Не сменям нищо. Сърчицето си е реакция към безценното ти включване.

И кво? Да се тюхкаме, че в Русия няма да забраняват на дечурлята да цъкат на игрички? Ми те децата по целия свят вече са обречени. Глей ги тия в темата колко са зле, а са от малко по-старото поколение.



Да, невъзможно е да не го обича човек...
"Той също така отбеляза, че чуждите игри формират определен войнствен емоционален свят на руските деца, докато в „Бърлогата“ героите са мили. „Нашите герои не са зли, а талантливи и симпатични мечки“, добави ръководителят на Башкортостан."
bears-full.png
 
Имах ти пълно доверие. Вече не. :confused:


Не сменям нищо. Сърчицето си е реакция към безценното ти включване.

И кво? Да се тюхкаме, че в Русия няма да забраняват на дечурлята да цъкат на игрички? Ми те децата по целия свят вече са обречени. Глей ги тия в темата колко са зле, а са от малко по-старото поколение.



Да, невъзможно е да не го обича човек...
Ти мани, ми цъкнах линк във форума на некъв сайт, който ми се стори нормално проруски, да ги затапа. После кат проверих, той направо си е некакъв от пропагандното звенбо на фсб, мани, мани.. Повече нема да влеза в тоя профил. Чука си го малко начука. :D
Banner-img.jpg
 
Ти мани, ми цъкнах линк във форума на некъв сайт, който ми се стори нормално проруски, да ги затапа. После кат проверих, той направо си е некакъв от пропагандното звенбо на фсб, мани, мани.. Повече нема да влеза в тоя профил. Чука си го малко начука. :D
Banner-img.jpg

Дай линк да видим по-добри ли са от нас. ;)

Или както казваме тука: link4e ne6t0 6e dade6 li?
 
Дали руснаци или укри трепат укри, резултатът е един и същ.

Тва по спора кой трепел повече цивилни укри.
 
Дали руснаци или укри трепат укри, резултатът е един и същ.

Тва по спора кой трепел повече цивилни укри.
С малкото уточнение, че не всички трепани са укри. Някои са трепани защото не са. ;)
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе