Украйна - Русия какво ви е мнението

Междудругото исканията им са доста адекватни, поне на първо четене.
Въпроса е че унищожават украинските възможности за износ и в един момент няма да е възможна такава сделка и ще си вкарат автогол.


Преди няколко поста друго твърдеше. Щом си си сменил мнението, явно си проверил данните и си видял че не си прав?

Я кажи кво съм твърдял?
 
1689835944165.png

Това не е насочено към целокупния български народ, а конкретно и персонално към теб и ъпхерото, дето се проявявате като жалки неблагодарници. ;)

Изобщо знаеш ли какви са били целите на Левски и дали не ги е постигнал?

Я, кажи да чуем, че май имаш инфо от първа ръка? Ти ще излезеш доста дърт, ми се струва. :)

Ако целите му са били създаването на комитети за организиране на възстание, то това са ПОДЦЕЛИ. Главната цел е била освобождението на България от турско робство. Постигнал ли я е? Не мислА! Постигната е единствено и само с помощта на БРАТСКА РУСИЯ. Набийте си го в тъпите чутури: Руснаците са ни братски народ. За саксите ние имаме статут на слугинаж, който откровено ги отвращава с жалкото си раболепие и блюдолизство.
 
Я кажи кво съм твърдял?
Аз твърдях, че в началото имаха атаки с повече ракети, докато сега имат атаки с по-малко ракети.
Ти след това излезе с тази инфографика и каза, че сега са по-малки атаките, но на по-често и на месечна база е г/д същото. С което се съгласих - Октомври са около 190 крилати ракети, Юни са около 140, което е близко.

И викам - дай да видим за 3 месеца разликата, за да не се окаже, че Юни е изключение.
 
И аз пак ще попитам с риск да стана досаден: та кой произвежда руските дронове?

Постигната е единствено и само с помощта на БРАТСКА РУСИЯ. Набийте си го в тъпите чутури: Руснаците са ни братски народ. За саксите ние имаме статут на слугинаж, който откровено ги отвращава с жалкото си раболепие и блюдолизство.
Позволи ми да отбележа, че и терористчетата-украинчета също са ни братя! Повечето загинали за освобождаването на родината ни са украинци! Но това не пречи да са терористи, които искат да избират българи. А ние сме им дали и култура, и писменост, и религия и на едните и на другите!

П.П. Направо ми беше жал за миличкия просяк Зеленски във Вилнюс :)


5.jpg
 
Повечето загинали за освобождаването на родината ни са украинци!

Да, изпратени от руския цар. Не като да са били самостоятелна държава и да са решили да дойдат да ни помагат от добра душа.

Между другото, говорейки за ''добра душа", поляците в продължение на десетилетия използват нарицателното ''украинец'', когато искат да нарекат някого изключително лош.

Баща ми, който цял живот е работил като тираджия, разказва, че единственото място, където са го били, защото не е дал рушвет е усрайна. Гадно, гадно племе е тва. Лошото е, че голяма част от хлебарките плъзнаха по света, където ще продължат да се плодят. Иначе имаше вероятност тая фашистка нация да бъде напълно заличена.
 
Аз твърдях, че в началото имаха атаки с повече ракети, докато сега имат атаки с по-малко ракети.
Ти след това излезе с тази инфографика и каза, че сега са по-малки атаките, но на по-често и на месечна база е г/д същото. С което се съгласих - Октомври са около 190 крилати ракети, Юни са около 140, което е близко.

И викам - дай да видим за 3 месеца разликата, за да не се окаже, че Юни е изключение.

Никога не съм казвал такова нещо, ракетите взеха да ги броят малко след като дойдоха западните ПВО-та, преди това почти няма такъв отчет, и пак ще ти напомним, че това са "свалените", а не изстреляните, които няма как да знаем с точност колко са. То и за свалените няма как да знаем дали са точни данните, щото както знаем ония си лъжат нон-стоп.

Последно какво твърдиш, че отговора е мижав или, че преди са имали повече атаки с ракети.

Вместо да "викаш", извади инфорто и си го сравни.
 
И аз пак ще попитам с риск да стана досаден: та кой произвежда руските дронове?


Позволи ми да отбележа, че и терористчетата-украинчета също са ни братя! Повечето загинали за освобождаването на родината ни са украинци! Но това не пречи да са терористи, които искат да избират българи. А ние сме им дали и култура, и писменост, и религия и на едните и на другите!

П.П. Направо ми беше жал за миличкия просяк Зеленски във Вилнюс :)


Виж файлът 29747

Трябва да ти е жал само за жалката плоскоземна пропаганда...

 
тая продала гъза си на московията, като карбовски и останалата паплач трябва и тук да бъдат преследвани и вкарани задълго в затвора без право на достъп до интернет.
Виждаме, че русофобите сте и българомразци също...
 
Ковак “неутралния” досега всеки негов пост е фейк,
Докажи го!
Дума срещу дума, май френд! АЗ като ти погледна картинката с която си се окичил ми приличаш на нацист, но не съм казал, че си нали?
А, нацист ли си Sky?
Да, изпратени от руския цар. Не като да са били самостоятелна държава и да са решили да дойдат да ни помагат от добра душа.
Така е не споря исторически, ако не е бил руския цар нямаше да има днешна България! Но искам да забележиш един факт за Русия! Те в началото на 20в променят устройството на властта идват комунистите, но не си променят доктрината и интересите! Ние само за 20 век си сменяме интересите 3 пъти. През 90те години даже нямаме никакви свои интереси, а гоним руско-американските!
Днес сме изцяло на американски, а най-гадното е че няма смисъл и да им се плаща на политиците те са така промити мозъци, като Sky!
Чакам с нетърпение да видя какво ще сътворят БРИКС?
 
Докажи го!
Дума срещу дума, май френд! АЗ като ти погледна картинката с която си се окичил ми приличаш на нацист, но не съм казал, че си нали?
А, нацист ли си Sky?
Всеки твой фейк е доказан вече, ползвай гугъл вместо яндекс
 
Ковак “неутралния” досега всеки негов пост е фейк,

Видимо, да! От видеото се вижда как си правят пропагандата с подобни снимки.

Виждаме, че русофобите сте и българомразци също...

Да бе, сигурно мразим България, защото сме на мнение, че средствата за чешене на егото без покритие можеше да се вкарат в много по-важни неща. За кувьози се събират капачки, а те спасяват човешки животи, но иначе имаме знаме да му се любуват от Марс и да ни завижда Еритрея на придобивката.

 
Днес сме изцяло на американски, а най-гадното е че няма смисъл и да им се плаща на политиците те са така промити мозъци, като Sky!
Чакам с нетърпение да видя какво ще сътворят БРИКС?
с руски президент, чисто американски сме :D брикс и да го доживееш няма да си заслужава
 
Видимо, да! От видеото се вижда как си правят пропагандата с подобни снимки.
Пилоня е по руски стандарт, наложен и издигнат от руския ни президент но с нашите, български пари.
Всичко с цел засилване на влиянието, събиране на подписи за абсурдни референдуми, разделяне на нацията...
Абе поредния съветски боклук на наша територия.
 
Всеки твой фейк е доказан вече, ползвай гугъл вместо яндекс
Ти сериозно ли ползваш търсачки?
Мислех те за интелигентен човек, колко съм се заблуждавал:rolleyes:

П.П. Не отговори на въпросите ми?
с руски президент, чисто американски сме :D брикс и да го доживееш няма да си заслужава
БРИКС - дано наистина не го доживеем, щото както сме американска провинция лошо за нас!

Leverage не си заслужава да ти отговарям! Бъди си със здраве!​

 
Вика ми един дебил, че сме били колония на САЩ.
Питам го ти в коя американска фирма слугуваш?!
Колко американски коли те накараха да си купиш насила.
По времето на соца за американски коли ли чакаше ред?!
На кого плащаш скъпото парно заради скъпия руски газ?!
Къде ти отиват паричките, когато зареждаш гориво в колата и то с най-висока надценка в Европа?!
А имаш ли избор?!
На кого плати 1 милиард за два реактора?!
Знаеш ли, че КТБ, от която източиха 4 милиарда лева, е руска банка, в която наливаха парите на българските държавни предприятия?!
Като си плащаш мобилния на БТК - руска собственост, на Виваком - руска собстевност, къде ти отиват парите?!
Кой бетонира и завзе Черноморието ни, американците ли?!
Защо в България има 50 000 руски фирми, и почти нито една от тях не плаща данък!?!
Защо имат вече над 400 000 имота тук?!
Знаеш ли, че за 10 години Лукойл е декларирал тук приходи от над 60 милиарда лева и не е платил и стотинка данък печалба.
Като си купуваш цигари на Булгартабак, къде ти отиват паричките, при руските собственици, или при американците?!
Знаеш ли, че над 30% от икономиката ни е в руски ръце?! Колко американски има?!
Та, да ви кажа, има такива примати, които си вярват, че живеят в колония, защото са примати и роби по душа.
Утре такива примати няма и да се замислят защо децата им бягат на Запад, в държави, в които не е стъпвал руски ботуш, в които не упраляват мутри и крадци.
Няма да се замислят и защо утре няма да има кой да им припикае гроба, на който пеше "Тук почива един русофил".
Други пък дори ще пратят детето си в САЩ, за да го направят колонист.
Като Корнелия примерно.
А познавам много такива хора, вярвайте ми.
Те са сред нас и те определят живота ни. Те ни теглят към блатото - беззъби с пречупен гръбнак.
Нищо, че държавата ни от 70 години се управлява от безродни русофилски мърши.
Те гласуват за тях, докато си дават последните пари на Лукойл и Газпром...

ot feybuka, sp[ecialno sam gpo zapzail
 
Вика ми един дебил, че сме били колония на САЩ.
Питам го ти в коя американска фирма слугуваш?!
Колко американски коли те накараха да си купиш насила.
По времето на соца за американски коли ли чакаше ред?!
На кого плащаш скъпото парно заради скъпия руски газ?!
Къде ти отиват паричките, когато зареждаш гориво в колата и то с най-висока надценка в Европа?!
А имаш ли избор?!
На кого плати 1 милиард за два реактора?!
Знаеш ли, че КТБ, от която източиха 4 милиарда лева, е руска банка, в която наливаха парите на българските държавни предприятия?!
Като си плащаш мобилния на БТК - руска собственост, на Виваком - руска собстевност, къде ти отиват парите?!
Кой бетонира и завзе Черноморието ни, американците ли?!
Защо в България има 50 000 руски фирми, и почти нито една от тях не плаща данък!?!
Защо имат вече над 400 000 имота тук?!
Знаеш ли, че за 10 години Лукойл е декларирал тук приходи от над 60 милиарда лева и не е платил и стотинка данък печалба.
Като си купуваш цигари на Булгартабак, къде ти отиват паричките, при руските собственици, или при американците?!
Знаеш ли, че над 30% от икономиката ни е в руски ръце?! Колко американски има?!
Та, да ви кажа, има такива примати, които си вярват, че живеят в колония, защото са примати и роби по душа.
Утре такива примати няма и да се замислят защо децата им бягат на Запад, в държави, в които не е стъпвал руски ботуш, в които не упраляват мутри и крадци.
Няма да се замислят и защо утре няма да има кой да им припикае гроба, на който пеше "Тук почива един русофил".
Други пък дори ще пратят детето си в САЩ, за да го направят колонист.
Като Корнелия примерно.
А познавам много такива хора, вярвайте ми.
Те са сред нас и те определят живота ни. Те ни теглят към блатото - беззъби с пречупен гръбнак.
Нищо, че държавата ни от 70 години се управлява от безродни русофилски мърши.
Те гласуват за тях, докато си дават последните пари на Лукойл и Газпром...

ot feybuka, sp[ecialno sam gpo zapzail

Не съм видяла в България някой да развява американското знаме на празник, шествие,
или протест.
Само руски знамена развяват.
Обаче ме убеждават, че сме окупирани от САЩ.
Преките инвестиции на САЩ в България към 2022 са $850 милиона - дори не достигат милиард.
Само недвижимите имоти, закупени от руски граждани в България, надвишават $15 милиарда.
Не става дума за Лукойл и други руски бизнеси.
Не става дума и за Камчия.
Най-големият търговски партньор на България е Австрия, която се представлява от Райфайзен Банк.
Вторият най-голям търговски партньор на България за миналата година е Газпром.
Най-големият търговски партньор на ЕС е не САЩ, а Китай.
Русия ни открадна златото, архивите, ликвидира интелигенцията, води хибридна война, прави кибератаки - все огромни проблеми, които нямат нищо общо със САЩ.
Толкоз за България, която била окупирана от САЩ.
Толкоз и за ЕС, който бил и той васал на САЩ.
☝️
Данните са достъпни за всички.
 
Най-страшното при един роб е, че не осъзнава, че е роб. Тва за изтривалките по-горе.

с нашите, български пари.
Колко пари си дал, бе жмуньо? Пилонът е издигнат с дарения.

Нямате нищо против да се харчат милиарди за лукса на хлебарките по морето, ама един пилон с българското знаме ви бърка в гъзвовете. Странно защо, като сте манафи, всички до един. Безродници, жалки подлоги.
 

Горе