Украйна - Русия какво ви е мнението

Гледайте какво става...
Според анализаторите голяма част от трафика и публикациите срещу бежанците идва от свързани с Кремъл ферми за тролове.
Даже тука имаме сума ти народ - Кремълски фермери и тролове!

А МЕНЕ кой ще ме препоръча - я за фермер, я за трол??
Да направим официални нещата и да прекратим тая извънбрачна и неморална връзка дето поддържам с Кремъл.
Смятам че съм показал достатъчно качества и имам богато портфолио? :)
Смятай - ако почна фултайм да се занимавам с това, местната хибридна война ше е спечелена до няколко месеца.

Айде очаквам оферти на лично.


И в коментарите под публикацията се виждат поне 50 човека дето са на заплата към Руското посолство!
Къде за бога да пращам СиВи и мотивационно писмо??
:rolleyes:
 
Гледайте какво става...

Даже тука имаме сума ти народ - Кремълски фермери и тролове!

А МЕНЕ кой ще ме препоръча - я за фермер, я за трол??
Да направим официални нещата и да прекратим тая извънбрачна и неморална връзка дето поддържам с Кремъл.
Смятам че съм показал достатъчно качества и имам богато портфолио? :)
Смятай - ако почна фултайм да се занимавам с това, местната хибридна война ше е спечелена до няколко месеца.

Айде очаквам оферти на лично.


И в коментарите под публикацията се виждат поне 50 човека дето са на заплата към Руското посолство!
Къде за бога да пращам СиВи и мотивационно писмо??
:rolleyes:

Не само коментират ами и лайкват.

Вестникът цитира министърът на електронното управление Божидар Божанов, който каза, че се търси някаква пукнатина в западното общество, за да бъде експлоатирана. Планът им е да всяват раздор, да създават хаос и да подкопават западните общества, казва Божанов и призовава социалните мрежи да предоставят на правителството отчети за видовете потребители, които публикуват в акаунти на български език, за да може да се изработи координирано противодействие.

Социалните мрежи да предоставят информация а след това Божо да нареди да правят като украинците. Не само на тези които пишат про руски постове пращат щурмови отряд ами и на тези които ги лайкват.

Така се постига като Украйна като ги питат - 92% разправят че са антируски настроени - 92% не им се седи в мазето за разпити на СБУ.


Така се удържа власт - жалко че Баце не се беше сетил да го направи - не само който пуска ами и който лайква коменари срещу него да бъде посетен и сега щеше да си е на власт с 92% подкрепа.


Аз ей този коментар си харесах. Само бих заменил Америка с ЕС

Интересно е, как се появи това словосъчетание - кремълски тролове или руски тролове и т.н. Чудя се, защо не се говори за американските тролове. Как всяко анти-американско мнение се преписва на тролове и видиш ли няма начин да съществува обикновен човек, който да има разума да види американсканската пропаганда, американската колониална и политически завоевателна политика от над половин век насам. Мили журналисти, разберете, че 3/4 от света не се обяви срещу Русия, в България повечето хора са също с подобни нагласи и това не са тролове, дори не са и някакви слепи любители на Русия. Това са хора, на които им е писнало от това да бъдат политически роби на Америка, които виждат в Русия просто някой, който се е осмелил да се жертва и да влезе ол ин в играта срещу САЩ и затова я подкрепят. Ние виждаме и знаеме минусите на лошите неща за Русия, но тя и Китай са надеждата в борбата срещу американското ни робство. И пак повтарям - 3/4 от света са така, не си мислете, че на света има само англо-саксонци с малко поддръжници и всичко останало са диктатори, тирани и уж заклеймени тролове.
 
Последно редактирано:
и сега щеше да си е на власт с 92% подкрепа.
нЕма шанс. Баце беше отстранен от сащ-ското посолство, а това значи, че просто няма какво да направи, за да се задържи на власт.

Дочувам, че следващият пакет санкции на ЕС ще включва забрана за използване на вятър от Русия - за ветрогенераторите важи това.
 
Край!!! Всичко се срина. Безотговорните дървари и путински тролове от Уелс се отрекоха от евроатлантическите ценности и лишиха Украйна от сигурна световната титла по футбол. Моралът пада - Путин печели.
 
Последно редактирано:
Нандито, къв е този шитав сайт, дето не му работят иконките. :)
Не е мой. Не знам защо не му работят... Не съм и гледала, че нямам време.

То и на Блинки му е доста шит форума напоследък, ма не го ръчкаш. :)

Отпреди 3 години е статията :)
Ама нещо подобно се случва и в момента де.

Точно! В момента тече кампания под наслов: ''да разкараме укро-бежанците''. Те даже и наш'те матрьошки след толкова обгрижване, зеха да бият шутове. Дали някой забелязва, че тая тенденция стана доста по-хард след последната среща на лидерите на ЕС?
 
Русофилите ще стоят гледат със светнали очи и топла благодарност руската ракета паднала в България.
Интересно внушение, но всъщност пише, че няма да иска разрешение за преминаване :D
 
Русофилите ще стоят гледат със светнали очи и топла благодарност руската ракета паднала в България.

А на фона на гнусната ни русофобска политика, дали пък не е напълно заслужено? Тва ако бяха ''миропазачите'', досега да ни няма на картата. Неблагодарните псета заслужават бой, да ме прощават кученцата за грубия израз. Така че, Прав е Рогозин.
 
А на фона на гнусната ни русофобска политика, дали пък не е напълно заслужено? Тва ако бяха ''миропазачите'', досега да ни няма на картата. Неблагодарните псета заслужават бой, да ме прощават кученцата за грубия израз. Така че, Прав е Рогозин.

Русофил гласувал за български русофоб се изказа със светнали от екстаз очи по руските ракети...
 
Русофил гласувал за български русофоб се изказа със светнали от екстаз очи по руските ракети...
Нека това бъде моята епитафия! :D
 
Той по поведението съди, което само това може да е достатръчно. :)
Римайнда казва за мен, че приличам на използващ наркотици - какво по-нормално от това.
Е, аз съм далеч от него и теб - доказани в не една област и съответно оценени от общността капацитети. Но се старая, СС-ка, непрестанно се старая да ви достигна. Не защото вярвам, че е възможно - това е лудост - но като се стремя към идеала, се надам все малко да извися дребният си ръст.

(И пак си изобретил нова дума в едното си единствено изречение - достатръчно - това само големите таланти могат. Поклон.)
 
Последно редактирано:
@deffnews , днес било 6.6.2022, тва нумерологично 666 ли прай, че не ги знам? Има ли съответни новини, има ли?????
 

Горе