Украйна - Русия какво ви е мнението

Е, ама аз го пуснах, за да ти дам възможност да блеснеш пред графикса като обективен и безпристрастен. Викам дай на момента, че след време ще забравите. :D

п.с. и все пак ми се искаше да не е фейк.

Неем намерение да изблестявам... и преди сме обсъждали що ми е по-интересна не-руската информация..

1710255655509.png
 
Във връзка с казаното в скрийна от горния пост:

1710257130470.png

Боги мое ли да си го следвам, че ми харесва - от наш'те е?
 
Държа да се види, че аз не съм най-големия фейкаджия

432257022_966512164833131_8066392714249479569_n.jpg


Вероятно се гордееш, че хора като теб, без капка далновидност ни ги натресоха тия.
Начело с този:
https://www.dnevnik.bg/citat_na_den...ev_s_ministri_kato_kiril_petkov_bulgariia_bi/
 
Вероятно се гордееш, че хора като теб, без капка далновидност ни ги натресоха тия.
Аааа, моля, моля... Аз съм виновна само за първото им правителство. За сглобката вина имаш Ти. А и от кво се оплакваш, нали изпраха възлюбления ти главоч? Буци и Шиши пак са начело на софрата и делкат порции - сичко е точно..
 
Нещата никога няма да бъдат същите... без Деси.
 
Чичо е дал ново интервю неска.

1710326127344.png

Цялото

 
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Дам, в Америка им дават медали и ги хвалят когато разровят лайната:

Откриха мъртъв вътрешен информатор от Boeing


Барнет е работил 32 години за компанията, напускайки я през 2017 г., пише BBC. Преди смъртта си той започва да изсветлява производствените проблеми в Boeing, съобщава "Ройтерс".
 
:)
Митко-мечето го играе лошото ченге. Познайте кое е доброто. Тия дни ще му потвърдят статута. ;)
 
От същата категория...
Ти по-добре кажи за въртенето на Земята около Слънцето и перспективата. Какво стана с убийците по CNN :D
 
Марчето :)

1710507910742.png
 
Ти по-добре кажи за въртенето на Земята около Слънцето и перспективата. Какво стана с убийците по CNN
Присмел се хърбел на щърбел е положението.

Забраих, че имаш художествено образование и сенките и перспективите са ти ясни, за разлика от мен дето с това си вадя хляба.

Иначе, благодаря че ми напомни, по случая са ясни извършителите и има нов запис от камера точно над тях, оставям на експерта да обясни за перспективите.


1710510074664.png
 

Горе