Украйна - Русия какво ви е мнението

Имах си аз да пиша някаква гавра срешу божи човек, и то не щото е божи, а щото реално е мъченик, независимо за КОИ интереси, мъченик е, трябва да мери, да внимава, МЕГА-ТУРБО-БАЛНАС, който наистина изисква да си ултра СМИРЕН, мек и блажен спрямо търсещите изкупление за ШИБАНИТЕ си грехове, щото на грешника МУ е лесно и Угодно, но на ОПРОСТИТЕЛЯ, ниШУ не мои помогне освен чувството, че ДРУГ в крайна сметка ще свърши неговата работа 😆
Са, Типине, не ме клеймосвай, ТВА е и ИСТИНАТА и ДЕЙСТВИТЕЛНОСТА, пък ти мое си седиш цел живоД да те капе восъкот, щото си си внушил, че тое те гори, ама всъщност просто те стопля и ако си на -25ц и де-факто и де-юре те стопля в бг-зима, нищо, че ти си мислиш, че се ОПРОЩАВАШ 😆🤣😇
 
Да, наистина смешно изпълнение, а после нас ни обвиняват в липса на вкус.

п.с. Духовият военен оркестър, с ведрите му маршове, също не е на място. Дори да сме във война, военният реквизит няма място на официално погребение на духовен водач, според мен. Не и в такива големи пропорции... На кое отдаваме ''почит'' - на духовността или на войната??

 
431468326_10160927937244242_117005539651196558_n.jpg
 
Да, наистина смешно изпълнение, а после нас ни обвиняват в липса на вкус.

п.с. Духовият военен оркестър, с ведрите му маршове, също не е на място. Дори да сме във война, военният реквизит няма място на официално погребение на духовен водач, според мен. Не и в такива големи пропорции... На кое отдаваме ''почит'' - на духовността или на войната??

Зъбиме си се просто, и то не защото така ни нареждат, а щото знаеме, че ако русите тръгнат насам, пращаме римайнда и ги изпонатръшква още на молдовската граница 🤣
 
Една офца вика - дано само да не изберат про-руски патриарх ..
От сега трепериме 😁
 
И онези 234 утрепани руснака на границата пак се появиха:
Дай нещо за опг герб, частта с укрофейковете не ти е сила.
 
Зъбиме си се просто, и то не защото така ни нареждат, а щото знаеме, че ако русите тръгнат насам, пращаме римайнда и ги изпонатръшква още на молдовската граница 🤣
Да ходи в Одеса. Там ги посрещат добре такива озъбени отрепки.

1710667782137.png
 
Обожавам когато сами доказват природаната си тъпота. Типин страда за патриарха + цяло Русе. Появява се Ремайндера и HEADSHOT

🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶
 
Последно редактирано:
Понеже видимо смяташ това за срамно или лошо наясно ли си, че в любимия ти запад също никой не получава подобни отговорни длъжности без да има някаква игра с полиция, тайни служби, ФБР-та, ЦРУ или М5.

Агенти, ушета, доносници и т.н не са патента на соца а дори напротив. В демократичния ти свят когато започваш работа някъде в договора ти е посочено, че си длъжен да репортваш всичко коеото смяташ за нередно, грешно, неприятно. Не само за неща съвързани с работата. Най-забавното е как скоро ще ви заврат свободата директно в задниците и чакам с голям кеф плачкането и жалбите 🤣
 
Духовият военен оркестър, с ведрите му маршове, също не е на място. Дори да сме във война, военният реквизит няма място на официално погребение на духовен водач, според мен. Не и в такива големи пропорции... На кое отдаваме ''почит'' - на духовността или на войната??
Ясно е, че на село предпочитате Берковската духова музика за сватби и погребения.
 
Ясно е, че на село предпочитате Берковската духова музика за сватби и погребения.
Остави нандито, гледай от твоя отбор какъв приятелски огън иде 🤣
 
Ясно е, че на село предпочитате Берковската духова музика за сватби и погребения.

Мани ме мене, аз предпочитам Металика. Просто не очаквай да се радвам на тоя тюрлюгувеч от военен празник и попско погребение. БТР тегли открита платформа с труп, а военната духова музика свири игриво фриволни маршчета. Ние на село поне погребенията ги правим според канона, а не ги превръщаме във фарс.
 
Обаче Ремайнди проверявай си малко източниците. Доста е странно управлението и отдела в началото на документа да са написани с римски, но на края с арабски цифри. ;) Просто ги помни, че прави лошо впечатление и разваля имиджа на фалшификаторите.
 
Още един, дето не се е впечатлил от нескопосаното шоу с уникалната (единствена по рода си) катафалка

1710700536827.png
 
Пак ГЕРБ, всички телевизиите прекъснаха програмите си в трепетно очакване какво ще кажат от ГЕРБ...
 
Пак ГЕРБ, всички телевизиите прекъснаха програмите си в трепетно очакване какво ще кажат от ГЕРБ...
Да,тъкмо ги видях. Интересно е как говорят на журналистите все едно са бавноразвиващи се деца а гербаджиите са техните мъдри и назидателни родители...
 
всички телевизиите прекъснаха програмите си в трепетно очакване какво ще кажат от ГЕРБ..

Включително: CNN, FOX, ABC, SKY NEWS, BBC, National Geographic, btv Lady, Cartoon network и др. И всичко тва, за да се опитат да заглушат по-добрата пресконференция - НЕУСПЕШНО!

Честита победа! Победа будет за нами!

 
За мен камерите не лъжат. От линка на CNN се вижда, че със сигурност са застреляни от рашъните. Веднъж на 18 март в 15:10 и още веднъж на 19 март в 12:50. Може би оттам идва спорът ви за сенките.
Добър опит да се омаловажи очевидното. Случката е на 16 март, явно датите на камерите не са сверени или викаш, играха си да нагласят и лепят видеа ама забраиха да оправят датата. 🤣
 

Горе