Украйна - Русия какво ви е мнението

Въпроса вече е кога Путин ще даде заповед .
И целия свят да се радва знамето на Великата руска армия, което се вее над бункера на зелето.
За разлика от нас.Руският народ се сплотява винаги при тероризъм.
 
Заловени са 11 урода. На тия майките им много ще плачат.


 
Тва изглежда са някакви платени радикалисти. От клипчетата дето изгледах, въобще не ми се видя профи тая работа. Единя го беше фанала камерата, с бели дънки бате. За съжаление, на 3 метра от него един тинейджър не успя да схване в паниката, че е по-добре да му скочи на зиг-заг и да му вземе пушката, отколкото да търчи назад...
Версията с ИД е най-куцата фантасмагория. Официално самата Украйна действително може да няма връзка..АМА там изроди БОЛ, не виждам проблем некое месно шаро-баро, от тие дет одат по улицата с пищак в гащите показно (а те са много) да е извадило некви къси гривни, да раздаде на 5-6 селтака - болни мозъци?
 
Версии много. Има и такава от битов характер, свързана с азерският собственик на Мола.
Помним и когато руснаците сами си взривиха свой жилищен блок, като повод за началото на чеченската война.
 
Версии много. Има и такава от битов характер, свързана с азерският собственик на Мола.
Помним и когато руснаците сами си взривиха свой жилищен блок, като повод за началото на чеченската война.

Помниш ти ахахха Помниш сериите на Рамбо и тие на Непобедимите 😆😆😆

Битови глупости на търкалета... такива неща се случват за МЪСТ мили мой, няма "за дългове" и тн глупости, кой да изпонатръшка 100 тинейджъра. Стига си писал глупости :)
Поръчка си е на некой, изял дървото по един или друг начин, заради войната.. ясно е като бел ден. Кат не мои стигне с дрона, ще стигне через нерезите. И щом е успешна "тактиката" няма се учуда сега да последват още опити. Ще се сговнат нещата със сигурност.
 
Заловени са 11 урода. На тия майките им много ще плачат.


Откъс от клипа
Всички изпълнители, организатори и поръчители на това престъпление ще понесат справедливо и неизбежно наказание.

Ключовата дума тук е неизбежно.
Израел за 1000души уби 36000
сега е време Путин да покаже, че който с мечката се заиграе...
 
Ключовата дума тук е неизбежно.
Израел за 1000души уби 36000
сега е време Путин да покаже, че който с мечката се заиграе...

Мечката вече показа, че няма кой да я спре, ако тръгне :)
В момента по скоро трее са си мъдри, както обикновено, щото всеки очаква да върнат отговор. Но няма да се учудя 10 кинжала и 300 други, да полетят към некой град в близките 10на дни..

А тие ДЪРЖАВАТА ИЗРАЕЛ (а не просто хутите на йемен) не убиха 36К, а разселиха 2млн популация, един народ и без това прокуден, който вече никога няма да може да се събере.. Това направиха! Халал да са им изоставените насрани песъци...
 
Нещата е възможно да загрубеят и то доста. Странно заюо никой в България не си дава сметка как може да го отнесем и ние.
 
В момента цялата руска пропаганда в действие да изкарат Украйна поръчителят :)
И мурZилките кълват ли кълват.
 
В момента цялата руска пропаганда в действие да изкарат Украйна поръчителят :)
И мурZилките кълват ли кълват.
Всъщност зеленката сам си е виновен за това. Отдавна тръби как укрите имали нужда от оръжия да удряли "врага в сърцето" и сам поднесе на тепсия тази версия на руските спец. служби.
 
В момента цялата руска пропаганда в действие да изкарат Украйна поръчителят :)
И мурZилките кълват ли кълват.
Интересно отношение от човек, който съвсем скоро обясняваше как цяло Русе е "притихнало" ...
 
В момента цялата руска пропаганда в действие да изкарат Украйна поръчителят :)
И мурZилките кълват ли кълват.

Кълвеш ти, точно като някоя ученичка :)
Кажи ми, пиле парено, какъв е смисъла да се търси някакъв повод, за нещо си.. след като ТЕ ВЕЧЕ СА ТАМ Нито им трябва да си изрисуват поводи, нито каквито и да е калибристики ;)
 
Според Сивилов това е работа на укроканците.

 
И ключовата дума е "И сега започнаха разпитите" 🫣🤫😆
 
таджикистански ИДИЛ-ци

 
Няма такива боклукци като в хардуерето:

"При положение, че са във война и унищожават държава, уродите нямат право на културен живот. В този ред на мисли - военна цел."
неква отрепка с ник МановБГ....
 
То тва и на мен даже ми е странно. Как така ТИЯ ИНДИАНЦИ 200г. назад КОМУНИСТИ ниеди, БРЕ как така младежта се весели, има секви занимания, се едно верно няма война :rolleyes:
МИ не трееше ли вече да лазят в тиняка, в калта, да молят за чашка мляко, за трохички УЕБ!? Целият свят тръгнал срещу тях.. Е не ли тека 😇

После Путинович бил диктат ахахахахах
Е, сакам и язе таков тиктат честно 😆
 
То тва и на мен даже ми е странно. Как така ТИЯ ИНДИАНЦИ 200г. назад КОМУНИСТИ ниеди, БРЕ как така младежта се весели, има секви занимания, се едно верно няма война :rolleyes:

Е, сакам и язе таков тиктат честно 😆
:)
Добре, ама ако живееше там, щяхме да питаме къде си:
 
:)
Добре, ама ако живееше там, щяхме да питаме къде си:
В Америка също имат забранени думички ;) Иди пред бялата къща с плакат: Дедо Байдън е дрът пръч, запали си огън, палатка и да видим какво ще стане.
 

Горе