Фейсбук падна

spy

Active Member
Service Unavailable - DNS failure

The server is temporarily unable to service your request. Please try again later. Reference #11.a6050e55.1285273319.4eb65d1e
 
А, мерси, че се обади. Сега ще го фиксна. ;)


Възможно е Мааак Закъбъъъг да е решил да превключи към ветрогенератори и в момента да няма вятър. :lol:
[video=youtube;QPty-ZLbJt0]http://www.youtube.com/watch?v=QPty-ZLbJt0&feature=player_embedded[/video]
 
От: Фейсбук падна

Че тъй де, няма само нашите сайтове да падат.
c020.gif
 
От: Фейсбук падна

Толкова често не мога да си влезна в акаунта във Фейсбук или постоянно нещо цикли, ЧЕ ВЗЕХ ДА СВИКВАМ ВЕЧЕ.
 
От: Фейсбук падна

Не им е за първи, нито за втори път на Фейсбук да падат за по няколко часа. Случва се много често.
Явно не съм го засичал в тези му моменти. Най-много съм го хващал да се базикат някакви си приложения и профили на потребители. Аааа, и един път не се зареждаше фиида им като хората (news feed-a). Но такова не съм виждал. Сега знаете ли колко много ферми седят необрани, като на попадийка срамната прическа са станали. :) Направо ме е жал за тези хора. Не е добре за тези, които го използват за маркетинг цели, за другите.....не се плашете, скоро и на вашия монитор. :)
 
От: Фейсбук падна

еми да,но нека да не забравяме че все пак този сайт се посещава от милиони и е съвсем нормално,толкова трафик,какъвто и да е компютър няма да издържи..
 
От: От: Фейсбук падна

еми да,но нека да не забравяме че все пак този сайт се посещава от милиони и е съвсем нормално,толкова трафик,какъвто и да е компютър няма да издържи..

Нали не си представяш, че работи на един компютър :)
 
От: Фейсбук падна

При мен си вървеше още в момента в който беше пусната темата :) Тук май по-скоро имаше издънка на днс-ите от колкото на "компютъра" им :)
За инфо - ползвах днсите на глобулския гпрс при първият опит (е не си бях вкъщи, телефона помогна)
При вторият опит - опенднс и работеше без проблеми, докато тук продължавахте да пишете :)
 

Горе